Lista uczestników You Can Dance Uczestnicy programu You Can Dance - Włodek Kołobycz Uczestnicy programu You Can Dance - Sara Janicka Uczestnicy programu You Can Dance - Paulina Kubicka Uczestnicy programu You Can Dance - Patryk Brdej
Lista uczestników You Can Dance
TVN
Kto wygra program?
1/15
Lista uczestników You Can Dance
TVN

Program "You Can Dance" był długo wyczekiwanym show przez tancerzy i fanów tańca. Wreszcie wszyscy zainteresowani doczekali się wielkiego powrotu, a za nami już pierwszy odcinek na żywo.

Zobacz: Młodzieżowa Rusin w "You Can Dance". Te spodnie to hit sezonu

W programie biorą udział najzdolniejsi tancerze z Polski, którzy mają szansę nabyć nowe umiejętności, pochwalić się tym co już umieją, a także poznać grono pozytywnych osób. Przed nimi tygodnie ciężkiej pracy, ale też zabawy. Na szczęście większość z nich jest na tyle zdeterminowana, że nie boi się wyzwań. 

A kogo zobaczymy w odcinkach na żywo?

Zobacz na Polki.pl: Pierwszy casting do 7. edycji "You Can Dance"

2/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Włodek Kołobycz
TVN

19-latek z Ukrainy to Włodek Kołobycz, który zaczął tańczyć w wieku 11 lat w zespole działającym przy Nyskim Domu Kultury. Startował w mistrzostwach świata, Europy i Polski. Po maturze przeprowadził się do Warszawy, ale dla tańca zrezygnował z nauki. 

3/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Sara Janicka
TVN

Sara Janicka to 20-latka z Poznania. Studiuje na drugim roku psychologii, ale już jako mała dziewczynka trenowała gimnastykę artystyczną. Naukę tańca rozpoczęła w wieku 14 lat , a zdobycie najwyższej klasy tanczenej "S" zajęło jej 3 lata. 

Poza tańcem jest fanką swojego brata, piłkarza. Stara się być na każdym jego meczu i wspiera go jak tylko może. 

4/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Paulina Kubicka
TVN

Paulina Kubicka pochodzi z Warszawy i ma 22 lata. To mam zaprowadziła ją na pierwsze lekcje tańca, kiedy była dzieckiem. Paula szkoliła się w zakresie tańca musicalowego, jazzowego oraz trenowała akrobatykę.

W pewnym momencie zwątpiła i porzuciła taniec na rzecz pracy w agencji eventowej. Dopiero, kiedy na nowo pojawił się program "You Can Dance" powróciła do swoich marzeń.

5/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Patryk Brdej
TVN

Patryk Brdej to energiczny 21-latek z Nowego Sącza, który z tańcem ma do czynienia od 7 lat. Gdy zaczynał ważył 80 kg, a na zajęcia zaprowadziła go babcia w celu walki z nadwagą. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci w szkołach podstawowych. 

Poza tańcem interesuje się również motoryzacją. Program ma mu pozwolić nabyć nowe umiejętności, które wykorzysta na swoich zajęciach. 

6/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Natalia Gap
TVN

17-latka ze Złotoryji to Natalia Gap. Od dwóch lat mieszka w Krakowie. Przeprowadzka była konieczna ze względu na wybraną przez Natalię szkołę. Nauka w klasie o profilu taneczno-teatralnym umożliwiła jej rozwój, na który nie miała szans w rodzinnym mieście.


Taniec pojawił się w życiu dziewczyny, gdy mała 5 lat. Wówczas tata zaprowadził ją na pierwsze zajęcia i do tej pory jest jej największym fanem. W niewielkim klubie tanecznym zaczęła tańczyć disco dance. Aby rozwijać się w tańcu jazzowym i współczesnym, zapisała się na zajęcia z akrobatyki.

7/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Monika Radziszewska
TVN

Monika Radziszewska to 24-letnia Białostoczanka. Studiuje psychologię na IV roku, na WSAP Białystok. Posiada również tytuł licencjata z pedagogiki. Taniec pojawił się w jej życiu, gdy miała 15 lat. Zaczynała w Studiu Tańca Fair Play w Białymstoku. Dziś jest w nim też instruktorką.

Obecnie związana jest z dancehallową formacją „Les Chattes”, która istnieje od trzech lat. Monika wiąże duże nadzieje z „You Can Dance”. Uczestnictwo w programie było jej największym marzeniem. Swoją szansę zamierza wykorzystać w stu procentach.

8/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Mikołaj Strzyż
TVN

Mikołaj Strzyż ma 22 lata i od 10 lat na stałe mieszka we Włoszech. Podkreśla jednak, że chciałby na stałe zamieszkać w Polsce. Mikołaj jest samoukiem. Zaczął tańczyć modern w wieku 13 lat, zainspirowany mamą, która trenowała gimnastykę artystyczną. Gdy dwa lata później zobaczył jeden z programów tanecznych w telewizji, zakochał się w hip-hopie.

Mikołaj uwielbia też rysować, malować i podróżować. Bardzo lubi uprawiać różne dyscypliny sportowe, takie jak tenis, piłka nożna czy koszykówka. Ma za sobą epizod z futbolem amerykańskim,który trenował w Rzymie.

9/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Michał Przybyła
TVN

Michał Przybyła ma 22 lata i pochodzi z Częstochowy, a aktualnie studiuje na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, na kierunku taniec, specjalność tancerz-choreograf. W wieku 9 lat zaczął trenować taniec towarzyski, a następnie próbował prawie wszystkich stylów: disco, hip-hop, jazz, modern, taniec klasyczny i taniec współczesny. Był solistą Częstochowskiego Teatru Tańca.

Po maturze zamieszkał w Krakowie, gdzie ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny tańca jazzowego. Następnie wyjechał do Izraela na 5-miesięczny program „Dance Journey” organizowany przez Kibbutz Contemporary Dance Company.

10/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Mateusz Sobecko
TVN

Mateusz Sobecko ma 22 lata i mieszka w Rudzie Śląskiej. 6 lat temu zaczął trenować taniec towarzyski, a namówił go do tego tata. Niestety nie znalazł odpowiedniej techniki, więc zaczął poszukiwania w innych technikach. Nie lubi konkretyzować swojego stylu, gdyż po każdych zajęciach odnajduje coś nowego, co całkowicie dopasowuje do siebie. Możemy określić jego technikę jako „Sobecko style”.

W poprzedniej edycji doszedł do etapu odcinków na żywo, ale poważna kontuzja kolana uniemożliwiła mu dalszy udział w programie. Wystartował ponownie i także znalazł się w finałowej czternastce.

11/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Klaudia Sadło
TVN

Klaudia Sadło to 18-latka z Ostrowca Świętokrzyskiego. Jak sama mówi tańczy od dziecka, a w wieku 9 lat poszła do szkoły tańca. Najbardziej odnajduje się w hip-hopie. Uwielbia taniec za to, że dzięki niemu odkrywa cały czas nowe emocje i dodaje jej pewności siebie. Nigdy nie brała udziału w profesjonalnych zawodach tanecznych, więc bilet na warsztaty, a później wejście do finałowej czternastki było dla niej ogromnym zaskoczeniem.

Klaudia chciałaby dużo podróżować i brać udział w każdych możliwych warsztatach tanecznych na świecie.

12/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Hubert "Pepe" Kozłowski
TVN

Hubert Kozłowski ma 22 lata i pochodzi z Warszawy, a jego przygoda z tańcem rozpoczęła się już 12 lat temu, kiedy zobaczył w szkole chłopaków tańczących breakdance. Od tamtego momentu nic innego nie miało dla niego znaczenia. Na lekcje tańca zarabia, występując na warszawskich ulicach, a latem wyjeżdża w celach zarobkowych z ekipą robić show we Włoszech i Niemczech.

13/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Ernestina Papayazan
TVN

Ernestina Papayazan pochodzi z Armenii i ma 21 lat. W Polsce mieszka już 18 lat. Tańczy dzięki mamie, która była gimnastyczką i zdobyła mistrzostwo Armenii. Należy do zespołu tanecznego YULDANCE. Największy jej sukces to zajęcie 3. miejsca na mistrzostwach świata w duecie

z przyjaciółką.

Tina studiuje amerykanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, ale obecnie zawiesiła studia dla programu, który jest dla niej priorytetem. Taniec stanowi najważniejszą część jej życia.

14/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Agata Stachowiak
TVN

Agata Stachowiak ma 16 lat i pochodzi z Nakła nad Notecią. Tańczy od 6. roku życia, a obecnie uczy się w szkole baletowej. W wieku 12 lat pojawiła się na pierwszym castingu "You Can Dance" i jak do tej pory jest najmłodszą tancerką, która wystąpiła przed jury. Swoich sił spróbowała w teraz, mając już 16 lat, i pomimo młodego wieku udało jej się zdobyć bilet na warsztaty. 

Na swoim koncie Agata ma wiele wygranych turniejów tanecznych, tytuł Mistrzyni Polski i Europy.Była dwukrotną stypendystką Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W wolnym czasie,jak każda nastolatka, lubi słuchać muzyki oraz spotykać się z przyjaciółmi.

15/15
Uczestnicy programu You Can Dance - Artur Golec
TVN

Artur Golec ma 22 lata i pochodzi z Gliwic. Na każdym kroku podkreśla, że taniec to jego miłość, w krwi płynie mu muzyka. Najpierw tańczył taniec towarzyski, a później otworzył się na inne style taneczne takie jak hip-hop. Technika ta oraz wszystkie pokrewne style pochłonęły Artura bez reszty. Zaczął jeździć na warsztaty w całej Polsce, by szkolić swoje umiejętności.

Aktualnie Artur studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na jednej z warszawskich uczelni. Prowadzi także zajęcia z młodzieżą, z którą dzieli się swoimi umiejętnościami. Uwielbia też gotować.