Rolnik szuka żony 4  - Piotr z Emilią, Karol z Sarą
Mat. prasowe

Znamy wyniki oglądalności "Rolnik szuka żony 4". Padł rekord?

Rolnik szuka żony 4  - Piotr z Emilią, Karol z Sarą
Mat. prasowe

Za nami najbardziej sensacyjny odcinek 4.edycji "Rolnik szuka żony". Dlaczego? Nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących rozstań! Najwięcej działo się w domu Piotra, który pożegnał się z Emilią. Rolnik podziękował dziewczynie za udział w show, ponieważ odkrył, że wcześniej brała udział w programie, w którym również szukała miłości, a on uznał, że powinna mu o tym powiedzieć. Po jej odejściu, Kasia zaczęła skarżyć się, że bez Emilki nie bawi się już tak dobrze w programie, dodatkowo widzowie z podsłuchanej rozmowy dowiedzieli się, że dziewczyna przyszła do programu, żeby zaistnieć. Po kilku godzinach zastanowienia się, Kasia postanowiła zrezygnować z udziału w show, czym zaskoczyła Piotra, jak i jego rodziców. Ostatecznie Piotr pozostał z jedną kandydatką na żonę - Moniką.

Dużo działo się też w domu Karola. Rolnik zabrał na randkę Justynę, która poskarżyła mu się na pozostałe kandydatki do jego serca - Sarę i Anię. Karolowi udało się zażegnać konflikt, ale zachowanie Justyny zostało ostro skrytykowane przez widzów show. A ile osób oglądało ten emocjonujący odcinek "Rolnik szuka żony"?

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony"! Najpierw Piotr odrzucił Emilkę, a potem inna uczestniczka zrezygnowała z udziału w show! 

Rolnik szuka żony 4 - program jest hitem?

Jak się okazuje, 6.odcinek "Rolnik szuka żony" przyciągnął przed telewizory aż 3 950 000. To najlepszy wynik w historii tej edycji. Jak kilka tygodni temu pisały Wirtualnemedia.pl, pierwsze trzy odcinki reality-show oglądało średnio 3,13 mln osób. Największą widownią cieszył się pierwszy odcinek produkcji - zgromadził on przed telewizorami 3,58 mln oglądających. Teraz jednak i ten rekord został pobity, bo ostatni odcinek przyciągnął przed ekrany blisko 4 mln ludzi. Jak podaje TVP, program „Rolnik szuka żony” przyciągnął największą widownię spośród wszystkich programów rozrywkowych tej jesieni. Też oglądacie "Rolnika"?

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony": Justyna zazdrosna o Sarę, Piotr odsyła Emilię do domu! RELACJA z 6. odcinka!

Rolnik szuka żony bije rekordy popularności

Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne

W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony, Piotr pożegnał się z Emilią. 

Hejt na Emilkę i Kasię z
mat. prasowe

Karol zabrał Justynę na randkę.

Hejt na Justynę z
Facebook

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33