Mateusz Gessler Mateusz Gessler Mateusz Gessler na gali Gwiazdy Plejady 2017 Mateusz Gessler Mateusz Gessler o byciu synem Magdy Gessler
Mateusz Gessler
ONS
1/5
Mateusz Gessler
ONS

Czy program "Drzewo marzeń" z Mateuszem Gesslerem w roli prowadzącego okazał się hitem? Nowy format zadebiutował na antenie TVN w jesiennej ramówce stacji. Od początku września do końca października w każdą niedzielę pokazywano kolejny nowy odcinek programu, w którym Mateusz Gessler odwiedzał szkoły i spełniał marzenia wskazanych przez dzieci osób. "Drzewo marzeń"to  polska wersja słynnego za granicą "The Wishing Tree", który był hitem m.in. w Holandii, Wielkiej Brytanii, Słowacji i Belgii. Czy w Polsce również gromadził przed telewizorami liczną widownię? 

 

Zobacz też: "Widziałem pana mamę w telewizji" - Mateusz Gessler o relacjach z Magdą Gessler!

 

My już wiemy! Sprawdźcie wyniki oglądalności "Drzewa marzeń" na następnej stronie!

 

Polecamy: Magda Gessler chwali się zdjęciem z Mateuszem Gesslerem i pyta fanów: "To mój syn?"

2/5
Mateusz Gessler

Najwięcej widzów przyciągnął przed telewizory pierwszy odcinek programu "Drzewo marzeń" z Mateuszem Gesslerem. Oglądało go 939 tys. osób - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Kolejne odcinki cieszyły się już znacznie mniejszą popularnością. Średnio każdy nowy odcinek programu osiągał wyniki na poziomie 784 tys. Czy to przełożyło się na sukces stacji w niedzielnym paśmie popołudniowym?

3/5
Mateusz Gessler na gali Gwiazdy Plejady 2017
East News

Niestety nie. "Drzewo marzeń" zajęło ostatnie miejsce w zestawieniu największych stacji telewizyjnych w Polsce w czasie popołudniowego czasu antenowego, czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl. Najchętniej oglądalny był w tym czasie Polsat ("Nasz nowy dom" oraz "Wydarzenia"), następnie TVP1 ("Komisarz Alex" oraz "Jaka to melodia"", a trzecie miejsce zajęła TVP2 ("Panorama").

4/5
Mateusz Gessler

"Drzewo marzeń" było pierwszym programem, w którym Mateusz Gessler wystąpił w roli prowadzącego. Nowością było również to, że restaurator podjął się tematyki, która nie była związana z gotowaniem. Wcześniej oglądaliśmy go w roli jurora programu kulinarnego dla dzieci "MasterChef Junior".

5/5
Mateusz Gessler o byciu synem Magdy Gessler

Czy będzie druga edycja "Drzewa marzeń"? Na razie nie wiadomo.

Więcej na temat Mateusz Gessler