Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
ONS/Instagram
1/5
Dorota Szelągowska
ONS/Instagram

Dorota Szelągowska już wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Gwiazda powoli przygotowuje się do porodu, a gdy już maleństwo pojawi się na świecie, będzie chciała całkowicie się mu poświęcić. Oznacza to, że przez jakiś czas nie będą powstawać nowe odcinki "Domowych rewolucji". Wiadomo już, że w czasie urlopu macierzyńskiego Doroty Szelągowskiej, stacja HGTV będzie nadawać nowy program. Już na początku listopada zobaczymy debiutujący format "Darek solo", który będzie prowadzony przez stolarza Darka, doskonale znanego przez widzów "Domowych rewolucji". Jednak zanim Dorota Szelągowska na dobre zacznie cieszyć się urlopem macierzyńskim, czeka ją miła niespodzianka! 

 

Zobacz też: Jest nowe zdjęcie ciężarnej Doroty Szelągowskiej! "W podwójnej wersji wygląda kwitnąco" - zachwycają się fani

 

Znamy wyniki oglądalności drugiego sezonu "Domowych rewolucji"! Program okazał się hitem? Przeczytaj na następnej stronie!

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

2/5
Dorota Szelągowska
Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska może być dumna z siebie i swojej ekipy remontowej! Drugi sezon "Domowy rewolucji" okazał się wielkim hitem. Program oglądało średnio 137 tysięcy widzów, informuje portal Wirtualnemedia.pl. To znacznie więcej niż w przypadku jakiegokolwiek innego programu stacji HGTV. Zatem czy po powrocie Doroty Szelągowskiej z urlopu macierzyńskiego, możemy liczyć na kolejne odcinki 
programu?

3/5
Dorota Szelągowska
Facebook/Dorota Szelągowska

Zdecydowanie tak! Choć na razie nie wiadomo, kiedy ekipa "Domowych rewolucji" zacznie nagrywać kolejne odcinki programu, to pewnym jest, że stacja HGTV będzie czekać na powrót Doroty Szelągowskiej z urlopu macierzyńskiego.

4/5
Dorota Szelągowska
Instagram

To świetna wiadomość dla widzów "Domowych rewolucji".

5/5
Dorota Szelągowska
Facebook

Dorocie Szelągowskiej życzymy dużo zdrowia i już czekamy na pierwsze zdjęcie maluszka! 

Więcej na temat Dorota Szelągowska