Za nami wielki finał "Hotelu Paradise 8", którego zwycięzcami okazali się być Agnieszka i Jędrzej. Bartek właśnie tego się obawiał. Tuż po finałowej "Pandorze", która wyłoniła dwie pary już nie ukrywał swojego niezadowolenia. Gdy okazało się, że faktycznie zajmują drugie miejsce, nie potrafił ukryć swojego rozczarowania. Zobaczcie, jego wymowne miny.

Reklama

Bartek rozczarowany przegraną w finale "Hotelu Paradise 8"

Bartek i Ada dążyli do finału "Hotelu Paradise" za wszelką cenę. Na konkurencjach dawali z siebie wszystko, nierzadko je wygrywając. Uczestnik był niepocieszony, kiedy dowiedział się, że w finale zawalczą z Agnieszką i Jędrkiem:

No jestem wku***ony, że oni są z nami w finale, mogliśmy ich wyjeb*ć. Potem Oskar by odpadł też w tych konkurencjach, za Olą nikt by nie stanął, za Natalią też nie. Parę osób
- mówił krótko przed finałem, oceniając swoje szanse.

Po finałowej "Pandorze" Bartek nie potrafił cieszyć się z finału "Hotelu Paradise":

No a czemu nie mam mieć humoru? Drugie miejsce jest zajebiste z ludźmi, którzy się skumplowali z największą ilością osób i się prześlizgnęli, nie wygrywając żadnej konkurencji nawet? Pier*ole to miejsce.

Jego obawy nie okazały się jednak zupełnie bezpodstawne, ponieważ faktycznie wraz z Adą zajęli drugie miejsce w finale "Hotelu Paradise".

Bartek i Ada w finale Hotelu Paradise 8
mat. prasowe Hotel Paradise

Mina Bartka kiedy usłyszał, że nie wygrał programu wraz z Adą była bardzo wymowna. Uczestnik "Hotelu Paradise" nie ukrywał, że bardzo mu zależało na wygranej, więc z pewnością brak osiągniętego celu był dla niego trudny. Kiedy podszedł do niego Michał, którego głos m. in. przeważył na jego przegranej, również zareagował wymowną miną.

Zobacz także
Przepraszam Cię musiałem dotrzymać słowa danego Agnieszce i Jędrkowi
- tłumaczył Michał.

Wielu widzów było pewnych, że to właśnie Bartek i Ada zgarną wszystko. Okazało się jednak, że to Jędrzej i Agnieszka wygrali "Hotel Paradise 8", jednak tylko Agnieszka wróci do domu z pieniędzmi.

Reklama

Zobacz także: Dla widzów to oni wygrali "Hotel Paradise 8". Zakochani ujawnili związek przed finałem

Reakcja Bartka na przegraną w finale Hotelu Paradise 8
mat. prasowe Hotel Paradise
Reakcja Bartka na drugie miejsce w finale Hotelu Paradise 8
mat. prasowe Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama