te pary z Rolnik szuka żony, Ślub od pierwszego wejrzenia czy Love Island się rozstały
Instagram/Mat.pras.
TV-Show

Hotel Paradise, Love Island, Rolnik... Wszyscy wierzyli w ich uczucie, ale miłość z ekranu nie przetrwała

Hotel Paradise, Love Island, Rolnik... Wszyscy wierzyli w ich uczucie, ale miłość z ekranu nie przetrwała

O ich związkach od początku było głośno - w końcu rozwój ich uczucia na bieżąco śledziliśmy w programach rozrywkowych, w których wzięli udział. Później obserwowaliśmy ich życie za pośrednictwem social mediów. Tysiące fanów trzymało za nich kciuki i wierzyło w ich miłość. Ale niestety, rzeczywistość szybko zweryfikowała, że do siebie nie pasują.

Zobaczcie, które pary z "Hotel Paradise", "Rolnik szuka żony", "Love Island", czy "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie przetrwały...

Zobacz także: Znaleźli miłość w tv show! Oto pary z "Rolnik szuka żony", "Hotel Paradise" czy "Love Island", które przetrwały!

Doda komentuje "Love Island" i "Hotel Paradise". Które show ogląda?

Poznali się w "Rolnik szuka żony", "Hotel Paradise", czy "Love Island". Niestety, ich związki nie przetrwały

1. Julia i Dominik z "Love Island"

Związek zwycięzców drugiej edycji programu "Love Island" trwał zaledwie trzy miesiące. Para po powrocie do kraju i przeżyciu kilku wspólnych tygodni uznała, że nie pasuje do siebie. Jako pierwszy informację o rozstaniu przekazał Dominik, zamieszczając oświadczenie na swoim Instagramie. Byli partnerzy podobno zakończyli swój związek w dobrych relacjach. 

Love Island
Mat. prasowe

2. Chris i Marietta z "Hotelu Paradise" 

Razem wygrali pierwszą polską edycję "Hotelu Paradise" i nawet po powrocie z Bali podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Ich związek niestety nie trwał długo, ale na szczęście byli partnerzy dalej się ze sobą przyjaźnią. Marietta aktualnie nie ma chłopaka, ale za to Chris znalazł już miłość swojego życia. Mało tego - niedługo zostanie również ojcem! Marietta trzyma kciuki za jego szczęście. 

Finał
Grzegorz Piekarski

3. Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Rozpad małżeństwa Oliwii i Łukasza był szokiem dla wszystkich. Para była ze sobą niespełna rok, doczekała się synka Franka. Informację o rozstaniu przekazała Oliwia za pośrednictwem Instagrama. Dokładne powody rozpadu ich związku nie są jednak znane. 

Oliwia i Łukasz ze
Instagram

4. Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony"

Anna i Jakub poznali się na planie 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". O ich rozstaniu dowiedzieliśmy się dokładnie w styczniu 2020 roku, czyli kilka miesięcy po zakończeniu emisji reality show. Oświadczenie w tej sprawie zamieściła była partnerka rolnika w swoich social mediach. Wtedy też dowiedzieliśmy się o powodach rozstania. 

Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety, po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo rodzina, a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - napisała wówczas w sieci była partnerka Jakuba.

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia

5. Sylwia i Mikołaj z "Love Island" 

Zwycięzcy pierwszej edycji "Love Island" byli ze sobą przez ok. rok. Gdy ich relacja zaczęła się psuć, podjęli decyzję o uczęszczaniu na terapię dla par. I chociaż wydawało się, że pokonali kryzys, to niestety decyzję o rozstaniu podjęli w trakcie "Tańca z gwiazdami", w którym brali udział jako para. 

Taniec z gwiazdami
East News

6. Ilona i Maciej z "Rolnik szuka żony" 

To był prawdziwy szok dla fanów "Rolnik szuka żony"! Wszystkim wydawało się, że Ilona i Maciej są dla siebie stworzeni. Niestety, decyzję o rozstaniu podjęli jeszcze przed finałowym odcinkiem 7. edycji "Rolnik szuka żony"! Maciej stwierdził, że jednak pomiędzy nimi nie ma chemii - Ilona nie mogła powstrzymać łez i przyznała, że poczuła się oszukana. 

Ilona i Maciej z
Mat. prasowe

7. Ola i Rafał z "Love Island" 

Związek finalistów drugiej edycji "Love Island" trwał zaledwie kilka tygodni. Para po powrocie do kraju niemalże od razu podjęła decyzję o rozstaniu. Ich relacja nie zakończyła się w przyjaznej atmosferze. Byli partnerzy nie utrzymują ze sobą kontaktów. 

Ola i Rafał z
Mat. prasowe

8. Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony" 

Agata i Łukasz stworzyli swój związek dzięki udziałowi w 5. edycji show TVP. Co więcej, para nawet zaręczyła się i to jeszcze w trakcie trwania programu! Ale niestety, pomiędzy tą dwójką szybko zaczęło się psuć, co nie umknęło oczywiście uwadze fanów. Sami zainteresowani głośno nie komentowali swojego rozstania, jednak z ich wpisów w mediach społecznościowych można było wywnioskować, że ich związek nie zakończył się w miłych relacjach. 

Ponadto po pewnym czasie od rozstania z Agatą, Łukasz w jednym z wywiadów wyraźnie "wbił szpilę" swojej byłej partnerce. 

Agata i Paulina napisały do mnie list tylko dlatego, że wśród kandydatek Grzegorza i Krzysztofa byłyby pewnie niezauważone i nie miałyby szansy być zaproszone do gospodarstwa. [...] Później zaczęło się współczucie kandydatkom, które wiedzą, co robią i są bardzo dobrze przygotowane, także radzę uważać na takie sztuczki - mówił jakiś czas temu dla Plotek.pl Łukasz i jednocześnie ostrzegał rolników biorących udział w programie. 

Agata i Łukasz z
Instagram/Mat. pras.

9 . Monika i Paweł z "Love Island"

Para, która wzięła udział w pierwszej edycji "Love Island", była ze sobą przez prawie 1,5 roku. Niestety, pod koniec stycznia 2021 roku dowiedzieliśmy się, że ich związek zakończył się w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Dla wszystkich fanów "Love Island", był to prawdziwy szok. 

MOnika i Paweł Love Island
Instagram

10. Rafał i Justyna z "Rolnik szuka żony" 

Rafał i Justyna, uczestnicy drugiej edycji show TVP, rozstawali się aż dwa razy. Najpierw jeszcze w programie, gdzie widzowie całą winą za popsucie relacji obarczyli rolnika. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich w finale "Rolnik szuka żony", Rafał i Justyna przyznali, że chcą dać sobie kolejną szansę. Niestety, po zakończeniu udziału w show TVP, ich relacja i tak nie przetrwała. 

Rolnik szuka żony
Facebook/Rolnik szuka żony

 

Łukasz z Martą Manowską na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Po rozstaniu z Agatą Łukasz opublikował zdjęcie z inną gwiazdą programu "Rolnik szuka żony"!
Po rozstaniu z Agatą Łukasz opublikował zdjęcie z inną gwiazdą programu "Rolnik szuka żony"!

Od kilku dni chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" zastanawiają się, dlaczego Agata i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu. Rolnik poznał Agatę na planie piątej edycji hitowego show TVP i od samego początku mówił przed kamerami, że to właśnie ona jest kobietą jego marzeń. W jednym z ostatnich odcinków widzowie byli nawet świadkami zaręczyn pary! Zakochani snuli plany na wspólną przyszłość, ale ostatnio okazało się, że ich związek, niestety, nie przetrwał próby czasu...  Jak Łukasz radzi sobie po rozstaniu? Łukasz pokazał zdjęcie z gwiazdą "Rolnika" Ostatnio Łukasz coraz częściej pojawia się na Instagramie, gdzie publikuje coraz więcej zdjęć. Ostatnio pochwalił się, że schudł ponad 10 kilogramów, później zdradził, że wybrał się nad morze, żeby zapomnieć o smutkach. Teraz rolnik pokazał nowe zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród internautów! Okazuje się bowiem, że Łukasz odwiedził inną gwiazdę piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", czyli Grześka! Jak na ich wspólne zdjęcie zareagowali fani? Ale miłooooo💞👌 Fajne chłopaki 🤗🤗 Najfajniejsi Panowie z rolnik szuka żony. Pozdrawiam😊- komentowali internauci.  Zobaczcie zdjęcie Łukasza i Grześka! Wiedzieliście, że panowie zaprzyjaźnili się na planie piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Fanom show przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu Grzesiek przyznał, że rozstał się z Dorotką, która ponoć nie chciała przeprowadzić się do rolnika.  Łukasz odwiedził Grześka.          Wyświetl ten post na Instagramie.              ...

Marietta z "Hotel Paradise" zdradziła, jak udało jej się wygrać casting! Ten sekret musi znać każdy
Instagram
Newsy
Marietta z "Hotelu Paradise" wybrała się na zakupy z kolegą z programu! Wspiera ją po rozstaniu z Chrisem?
Marietta z "Hotelu Paradise" wybrała się na zakupy z kolegą z programu! Wspiera ją po rozstaniu z Chrisem?

Marietta z "Hotelu Paradise" opublikowała w sieci nagranie z udziałem kolegi z programu. Uczestnik hitu TVN7 wspiera Mariettę po rozstaniu z Chrisem? Zaledwie kilka dni temu para, która wygrała pierwszą edycję "Hotelu Paradise" poinformowała, że ich związek to już przeszłość. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu Marietta i Chris przyznali, że powodem ich rozstania jest zbyt duża różnica charakterów. Teraz, w trudnych chwilach Marietta może liczyć na wsparcie kolegi z "Hotelu Paradise"!  Marietta z Łukaszem z "Hotelu Paradise" na zakupach Marietta i Chris tworzyli jedną z najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie "Hotelu Paradise".  Po powrocie z Bali zakochani zamieszkali razem i spędzali ze sobą każdą chwilę. Niestety, w miniony weekend uczestnicy pierwszej edycji hitu TVN7 ogłosili swoje rozstanie.  Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać. - napisała Marietta na swoim Instagramie. Teraz, kilka dni od tamtych wydarzeń, Marietta opublikowała na Instagramie relację z jej spotkania z... Łukaszem z "Hotelu Paradise". Łukasz "Długi" razem z Mariettą wybrali się na kawę i wspólne zakupy. Przypominamy, że Łukasz już kilka dni temu skomentował rozstanie Marietty i Chrisa!  Kochałem Was razem, będę kochał Was osobno, dla mnie najważniejsze jest to żebyście byli szczęśliwi. Kocham Was po prostu moje zwierzaki ❤️ - napisał "Długi". Teraz Łukasz wspiera Mariettę po rozstaniu z Chrisem i pomaga jej w zakupach. Spójrzcie, na ich...

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram
TV-Show
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" wciąż są razem? Niepokojące doniesienia mediów! Co się stało?
Związek Ilony i Adriana przechodzi poważny kryzys? Jedna z najsympatyczniejszych i najpopularniejszych par, które poznały się w programie "Rolnik szuka żony" podjęła decyzję o rozstaniu?

Związek Ilony i Adriana przechodzi poważny kryzys? Jedna z najsympatyczniejszych i najpopularniejszych par, które poznały się w programie "Rolnik szuka żony" podjęła decyzję o rozstaniu? Media przekazały bardzo niepokojące informacje dotyczące Ilony i Adriana- według doniesień portalu pomponik.pl para nie jest już razem. Ilona i Adrian przechodzą kryzys? Ilona i Adrian wzięli udział w przedostatniej, szóstej edycji "Rolnik szuka żony". W programie o serce rolnika walczyły trzy kandydatki: Agata, Wioleta oraz oczywiście Ilona. Adrian do samego końca nie zdradzał, która z kandydatek jest jego faworytką i z kim chciałby spróbować stworzyć szczęśliwy związek, ale w dniu wyborów ogłosił, że wybiera Ilonę. Od tamtej chwili chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" mocno im kibicują i czekają na wiadomości o ślubnych planach pary. Kilka miesięcy temu Ilona i Adrian podjęli bardzo ważną decyzję- otworzyli wymarzoną stajnię i zamieszkali razem.  Niestety, teraz portal pomponik.pl informuje, że para przechodzi poważny kryzys. Według doniesień mediów Ilona i Adrian już nie mieszkają razem. Ilona i Adrian odmówili udziału w świątecznym odcinku "Rolnika", bo... nie są już razem- donosi portal pomponik.pl. Niestety, według doniesień portalu Adrian wyprowadził się z mieszkania, które wynajmował razem z Iloną i wrócił do rodzinnego domu. Czy zaskakujące informacje dotyczące Ilony i Adriana z "Rolnik szuka żony" są prawdziwe? Ostatnie wspólne zdjęcie pary zostało opublikowane na profilu Ilony na Instagramie trzy tygodnie temu. Pod fotką z rolnikiem napisała wówczas "szczęście". My cały czas mocno trzymamy kciuki za Ilonę i Adriana i mamy nadzieję, że wkrótce para zdementuje wszystkie...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner