Nowy juror w programie Top Chef
1/5
Nowy juror w programie Top Chef

Po dłuższej nieobecności do telewizji wraca "Top Chef"! Ale w programie tym razem zobaczymy jednak uczestników, którzy nie są znani szerszej publiczności (poprzedni sezon odbył się z udziałem gotujących gwiazd). Producenci przygotowali dla widzów sporą niespodziankę - a będzie nim nowy juror! Kto to taki?

 

Zobacz na kolejnej stronie!

 

Zobacz także: 25 lat Polsatu! Pamiętacie wszystkie kulinarne show z udziałem gwiazd?

2/5
Robert Sowa nowym jurorem w Top Chef

A będzie nim... Robert Sowa - jeden z najbardziej cenionych w Polsce szefów kuchni i restauratorów.W 2016 roku był gospodarzem emitowanego w Polsacie programu kulinarnego „Mój przepis na…”. Jest autorem wielu książek kulinarnych i właścicielem dwóch autorskich restauracji w Warszawie: N31 i Z57.

 

Zaskoczeni? 

 

Zobacz, kto jeszcze zasiądzie w jury i kto poprowadzi program! 

 

Zobacz: Gotowanie dla początkujących: zacznij od podstaw

3/5
Robert Sowa nowym jurorem w Top Chef

W jury pojawią się oczywiście: 

 

Wojciech Modest Amaro -  najbardziej uznany polski kucharz na świecie, prowadzona przez niego restauracja „Atelier, Amaro” jako pierwsza w Polsce zdobyła i nadal utrzymuje  prestiżową gwiazdkę Michelin. Pionier współczesnej kuchni polskiej i odkrywca zapomnianych smaków natury.

Maciej Nowak - teatrolog, dyrektor artystyczny Teatru Polskiego w Poznaniu i najbardziej znany krytyk kulinarny, autor felietonów „Podróże kulinarne Macieja Nowaka”, które były publikowane w „Gazecie Wyborczej”.

Ewa Wachowicz - jedyna kobieta w męskim gronie jurorów. Napisała 7 cieszących się ogromną popularnością książek kulinarnych, które sprzedały się w liczbie ćwierć miliona egzemplarzy. Producentka programu „Ewa gotuje”, który od ponad 10 lat gości na antenie Polsatu. Właścicielka krakowskiej restauracji „Zalipianki Ewa Wachowicz”.

 

Program poprowadzi Grzegorz Łapanowski. 

 

Zobacz: 7 najlepszych trików kuchennych, które ułatwią gotowanie

4/5
Top Chef wraca na antenę Polsatu
East News
5/5
Top Chef
Więcej na temat Ewa Wachowicz Top Chef