Wpadka w Kole Fortuny z Bogusławem Lindą

"Koło Fortuny": Brzozowski musiał przeprosić Lindę za odpowiedzi uczestników!

Wpadka w Kole Fortuny z Bogusławem Lindą

 

W teleturniejach zdarzają się wpadki, którymi żyje cały internet. O tej z "Koła Fortuny" na pewno będą mówić wszyscy! A poszło o... Bogusława Lindę, a właściwie jego imię, z którym trójka graczy miała nie lada problem.

 

Zobacz: REKORDOWA wygrana w "Kole Fortuny"! Ta uczestniczka miała wyjątkowe szczęście

 

Kategoria jednej z rund brzmiała "aktor". Chodziło o Bogusława Lindę. Jednak przy odsłanianiu kolejnych liter, uczestnicy nadal mieli problem z rozwiązaniem. Jako pierwsza spróbowała odgadnąć hasło pani Agnieszka, która wypaliła: Bolesław Linda. Od razu zaczęła się z siebie śmiać. Co ciekawe, kolejna uczestniczka, pani Iwona, wcale nie skorzystała z szansy, żeby wygrać rundę, bowiem powiedziała: Bronisław Linda. Kiedy przyszedł czas na pana Sławka, wszyscy myśleli, że to on zwycięży i poda prawidłowe rozwiązanie. Ten jednak poprosił o literkę "Z" i stracił szansę. Po raz kolejny typowała pani Agnieszka która w końcu podała dobrą odpowiedź. Chodziło oczywiście o imię "Bogusław". 

 

Prowadzący, Rafał Brzozowski, zaczął go udawać (czy mu nigdy nie znudzą się takie żarty?), a jednocześnie przeprosił pana Bogusława za wpadki uczestników. Musicie to zobaczyć :) 

 

Zobacz także: Internet śmieje się z występu Rafała Brzozowskiego w "Kole fortuny". Gorzej być nie mogło?

 

Koło fortuny - rekordowa wygrana w rundzie

Ile osób ogląda "Koło Fortuny"?
Facebook

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33