To już pewne, Edyta Górniak nie pojawi się w najnowszej edycji "The Voice of Poland". Artystka zaledwie kilka dni temu poinformowała swoich fanów, że nie będzie trenerem w dwunastej edycji muzycznego talent-show. Od tamtej chwili z pewnością wszyscy widzowie "The Voice of Poland" zastanawiali się, kto zastąpi Edytę Górniak. Teraz media zdradziły nazwisko gwiazdy, która weźmie udział w hicie Telewizyjnej Dwójki!

Reklama

Justyna Steczkowska zastąpi Edytę Górniak w "The Voice of Poland"

Edyta Górniak w szczerym wpisie na Instagramie nie ukrywała, że rezygnacja z udziału w dwunastej edycji "The Voice of Poland" była dla niej naprawdę bardzo trudna. Artystka przeprosiła fanów muzycznego programu, ale zapowiedziała, że być może w przyszłości znów zostanie trenerką.

(...) To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja.. Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań. Kłaniam się całej Produkcji i mojej Rodzinie „The Voice” ...❤️ Liczę, że spotkamy się już w kolejnym Sezonie- napisała Edyta Górniak.

Piotr Molecki/East News

Według doniesień "Faktu" miejsce Edyty Górniak w "The Voice of Poland" zajmie Justyna Steczkowska! Artystka, która po raz ostatni wzięła udział w muzycznym programie w 2015 roku, po kilku latach przerwy wraca i znów będzie wybierać najlepszy głos w naszym kraju.

Justyna bez wahania zgodziła się na powrót do programu, bo się za nim stęskniła. Choć jesienią planuje wiele koncertów, ich kalendarz ułożyła tak, by można było go pogodzić ze zdjęciami- zdradza informator "Faktu".

Natasza Młudzik / TVP

Cieszycie się z powrotu Justyny Steczkowskiej do "The Voice of Poland"? My bardzo! Już nie możemy doczekać się premiery najnowszej edycji programu TVP.

Przypominamy, że ostatnio media informowały, że w programie pojawi się również Sylwia Grzeszczak. Piosenkarka ma zostać trenerem w "The Voice of Poland" zamiast Michała Szpaka- TVP jednak do tej pory nie potwierdziła tych doniesień.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "The Voice of Poland": Michał Szpak reaguje na odejście Edyty Górniak! Wymowne?

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama