Roksana Węgiel zdecydowała, że podczas odcinka "Tańca z Gwiazdami" z bliskimi, zatańczy z Kevinem Mglejem. Jednocześnie pierwszy raz w programie pozowali razem na ściance oraz przed obiektywami fotoreporterów. Przy okazji wykorzystali okazję, by pochwalić sobie swoimi nowymi tatuażami. Niedawno postanowili na znak miłości wytatuować sobie swoje inicjały.

Reklama

Roksana Węgiel i Kevin Mglej pokazują miłosne tatuaże

Niedawno wydało się, że Roksana Węgiel zrobiła sobie tatuaż dla Kevina. Ozdoby na ciele dopatrzono się, kiedy wokalistka opublikowała kampanię marki z bielizną. Niedługo później w wywiadzie z Party.pl, Roksana Wegiel przyznała, że faktycznie z partnerem zrobili sobie takie tatuaże i chociaż nie chwalili się tym oficjalnie, nie starali się ich jakoś specjalnie zakrywać. Teraz przy okazji "Tańca z Gwiazdami", gdzie Kevin również wystąpił na parkiecie, postanowili pochwalić się swoimi "dowodami miłości".

Kevin Mglej zrobił tatuaż dla Roksany Węgiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wytatuowali sobie swoje pierwsze litery imienia. Tak więc Roksana Węgiel prezentowała "K." na nadgarstku a Kevin "R.". Co sądzicie o tatuażach dla par? Podoba Wam się pomysł zakochanych?

Roksana Węgiel zrobiła tatuaż dla Kevina Mgleja

Relacja Kevina Mgleja i Roksany Węgiel niemalże od samego początku budzi kontrowersje. Zakochanym wytyka się nie tylko różnicę wieku. Niedawno sensację wywołały także wieści o ślubie cywilnym pary, który miał odbyć się tuż przed Wielkanocą. W tym roku odbędzie się również ślub kościelny Kevina Mgleja i Roksany Węgiel, który ma odbyć się w drugiej połowie sierpnia. Tak więc w ostatnim czasie zakochani zdecydowali się wymienić nie tylko obrączkami ale również wzajemnymi tatuażami. Wokalistka i jej partner starają się nie przejmować negatywnymi komentarzami, które pojawiają się na ich temat w sieci i cieszą się swoją miłością. W dodatku Kevin Mglej zrobił furorę swoim tańcem w "Tańcu z Gwiazdami", przy okazji ucierając nosa tym, którzy w niego nie wierzyli.

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel i Kevin Mglej całują się w "Tańcu z Gwiazdami". Mnóstwo czułości

Zobacz także
Roksana Węgiel i Kevin Mglej pokazują wspólne tatuaże
Roksana Węgiel i Kevin Mglej pokazują wspólne tatuaże
Roksana Węgiel i Kevin Mglej pokazują wspólne tatuaze
Reklama
Reklama
Reklama