Iza z "Gogglebox"
Instagram
TV-Show

W "Gogglebox" zawsze występuje z synem. Teraz Izabela Zeiske pokazała męża! 

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" to ulubienica widzów. Choć przed ekranami występuje z synem, może pochwalić się naprawdę przystojnym mężem. Gwiazda TTV opublikowała romantyczne zdjęcia.

Izabela Zeiske to jedna z najbardziej lubianych bohaterek "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta, która na antenie TTV komentuje popularne programy telewizyjne, zawsze występuje przed kamerami w towarzystwie swojego syna. Teraz jednak jej fani mogą zobaczyć, jak wygląda jej mąż! Ulubienica widzów opublikowała romantyczne fotografie, na których pozuje ze swoją drugą połówką, a do tego opatrzyła je wyjątkowymi podpisami.

Internauci nie kryją zachwytu. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" zdradziła, czy panna młoda była na nią wściekła za białą koronkową sukienkę na jej ślubie!

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża

W swoich mediach społecznościowych Izabela Zeiske chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami fotografiami i nagraniami, na których możemy obserwować jej codzienne życie i zajrzeć tam, gdzie kamery "Gogglebox. Przed telewizorem" nigdy nie sięgały. Jak się okazuje, ostatnio gwiazda TTV postanowiła wybrać się na romantyczny wypad nad morze, a urocze zdjęcie, które opublikowała, poruszyło jej fanów. 

Chociaż na dworze zimno, to nam gorąco, bo prawdziwe uczucie jest wstanie stopić wszystkie lody i ogrzewa bardziej niż słonce na równiku - napisała Iza pod fotografią z mężem. 

Na kolejne wspólne zdjęcie małżonków nie musieliśmy długo czekać. Jak widać tych dwoje uwielbia spędzać czas w swoim towarzystwie i wspólne spacery. Do tego, wszystko przy grzanym winie. Romantycznie? Nie mamy żadnych wątpliwości. Co więcej oboje mają naprawdę wielkie serce. Iza i jej mąż przez 18 lat tworzyli rodzinę zastępczą.

Historia tego małżeństwa dla wielu może być prawdziwą inspiracją. 

- Cudownie Państwa widzieć w dzisiejszych czasach wieloletnie, szczęśliwe małżeństwo to rzadkość.

- Piękne z was para. A najpiękniejsze jest to że ludzie po wielu latach związku nadal potrafią się tak kochać

- Po tylu latach i miłość dalej piękna. Gratulacje dla was kochani 

- Cudownie Państwo razem wyglądacie widać wasze szczęście i miłość i oby jak najdłużej

Musimy przyznać, że ciężko nie zgodzić się z opinią internautów. Izabela i jej mąż wyglądają na bardzo szczęśliwych. 

Zobacz także: Izabela Zeiske z "Gogglebox" chwaliła się efektami remontu kuchni. A jak wygląda jej salon? Ale przytulnie! 

Izabela Zeiske może pochwalić się szczęśliwym małżeństwem o wieloletnim stażu. Gwiazda TTV ostatnio pochwaliła się zdjęciem z mężem. 

Iza z
Instagram

Choć w "Gogglebox. Przed telwizorem" występuje z synem, ich rodzina jest o wiele większa. 

Iza z
Instagram

Jak się okazuje, ona i jej mąż przez wiele lat prowadzili dom zastępczy.

Iza z
Instagram

 

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram
Newsy
Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" znów się uśmiecha. Co pomaga jej zapomnieć o tragedii? 
Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" znów się uśmiecha. Co pomaga jej zapomnieć o tragedii? 

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała w sieci nowe zdjęcia i zdradziła, co pomaga przetrwać jej trudne chwile. Ostatnie dni były wyjątkowo dramatyczne dla uczestniczki programu TTV-  w święta Wielkanocne Izabela Zeiske poinformowała fanów o śmierci swojej teściowej.  Kochani życie składa się z radości i smutku moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa ......- pisała wówczas gwiazda TTV. Od tragicznych wydarzeń minęły już blisko dwa tygodnie. Teraz Izabela Zeiska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których znów się uśmiecha. Izabela Zeiske opublikowała w sieci nowe zdjęcia Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych i pozytywnych bohaterek hitu TTV. Izabela Zeiske w programie występuje razem ze swoim synem. Niestety, w minione święta Wielkanocne Izabela i Joachim przeżywali ogromny dramat. Dziś, blisko dwa tygodnie po osobistej tragedii Izabela Zeiske znów się uśmiecha. Kochani pandemia, pandemią a kobieta musi zawsze pięknie wyglądać , robić i kupować to co sprawia jej przyjemność Buszuje po internecie i sprawiam sobie radość, bo jak widać i słychać życie jest jedno i wbrew pozorom krótkie to dlaczego nie...Mam pytanie do Was moich ekspertów która stylizacja bardziej się Wam przypadła do gustu ???????✌️✌️✌️💓💓💓💓💓- napisała na Instagramie. Zobaczcie najnowsze zdjęcia opublikowane przez gwiazdę "Gogglebox. Przed telewizorem"! Jak dobrze znów widzieć ją w takim humorze! Zobacz także:  Ewie Mrozowskiej z "Gogglebox" nie podobają się niektóre obostrzenia wprowadzone przez rząd Izabela Zeiske znów się uśmiecha.   Uczestniczka "Gogglebox.Przed...

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram
Newsy
Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża! Dodała wzruszający wpis
Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża! Dodała wzruszający wpis

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem"   na swoim Instagramie zamieściła przepiękne zdjęcie z mężem. Bohaterka hitu TTV w programie występuje z synem Joachimem, a o jej mężu wiadomo w sumie niewiele. Również w mediach społecznościowych Izabeli, jej partner pokazuje się bardzo rzadko. Czytając wpis gwiazdy "Gogglebox" chyba już wiadomo, dlaczego ona i jej mąż, nie ujawniają zbyt często swoich wspólnych zdjęć. Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Syn Ewy Mrozowskiej z "Gogglebox" to już duży chłopak! Dumna mama wspomina ostatnie chwile przed porodem Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża! Dodała wzruszający wpis Izabela Zieske z "Gogglebox. Przed telewizorem", to jedna z największych gwiazd tego programu! Już od kilku lat razem ze swoim synem Joachimem tworzy fantastyczny duet, który bawi widzów do łez. Fani show uwielbiają poczucie humoru tej dwójki oraz cenią ich za naturalność. Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par programu "Gogglebox"!  Bohaterka "Gogglebox" jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zgromadziła rzeszę fanów, którzy na bieżąco śledzą jej poczynania. Teraz jej fani mogą zobaczyć, jak wygląda również jej mąż, którego nie możemy zobaczyć w programie. Najnowsze zdjęcie bohaterki hitu TTV, rozczuliło internautów. Z wpisu gwiazdy wynika, że para nie dodaje zbyt wielu wspólnych zdjęć, bo po prostu nie ma potrzeby, aby afiszować się ze swoją miłością przed całym światem. W takie ponure dni miło powspominać letni czas i te wspólne cudowne chwile. Nie trzeba krzyczeć całemu światu ,że kocham, uwielbiam, nie możemy bez siebie żyć , świat widzi to w naszych oczach, gestach w naszym...

Izabela Zeiske o udziale w programie
TV-Show
Izabela Zeiske z mężem tworzyli rodzinę zastępczą dla dzieci! Jak to się stało?
Izabela Zeiske z mężem tworzyli rodzinę zastępczą dla dzieci! Jak to się stało?

Mało kto wie, ale Izabela Zeiske wraz z mężem przez lata tworzyli rodzinę zastępczą! Skąd taki pomysł? Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła nam wzruszające powody swojej decyzji. Wiedzieliście o tym? Izabela Zeiske z "Gogglebox..." tworzyła rodzinę zastępczą! W programie Izabela Zeiske występuje z synem, Joachimem. Ale mało kto wie, że razem z mężem wychowywali innych chłopaków tworząc dla nich rodzinę zastępczą! Opowiedziała o tym w rozmowie z Party.pl: To wynikało z potrzeby serca. Zawsze o tym marzyłam, ale do tej sytuacji musiał dorosnąć jeszcze mój mąż. Kiedy tak się stało, przeszliśmy odpowiednie szkolenia i stworzyliśmy dom najpierw dla jednego chłopca, a potem w sumie mieliśmy czterech przybranych synów. Jedni przychodzili, drudzy szli w świat - mówi w rozmowie z Party.pl Dlaczego Iza i mąż wybierali chłopaków? Dlaczego chłopców? Ja miałam swoich dwóch synów i uważałam, że chłopcy w wieku dorastania lepiej się dogadają z chłopakami niż z dziewczynami. Jeden drugiemu coś wytłumaczy, przywali, nauczy. Dziewczyna mogłaby być za delikatna i czuć się zagubiona w grupie chłopaków. Prowadziliśmy dom zastępczy około 18 lat, a kiedy chłopcy dorośli, stwierdziłam, że już wiek i siły nie te aby angażować się i wychowywać dzieci - tłumaczy nam. Zobacz także:  Izabela Zeiske dostała się do "Gogglebox. Przed telewizorem" przez małe kłamstwo! Tylko nam zdradziła kulisy! Izabela chce teraz poświęcić czas wnukom: To czas dla wnuków. Poza tym taki dom wymaga dużo czasu i poświecenia. Dzieci przychodzą z bagażem wielu doświadczeń i problemów, z którymi trzeba mieć siłę się mierzyć - przekonuje Zeiske. Oglądacie program TTV z Izabelą? W show "Gogglebox..."...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner