Radosław Palacz Big Brother
Instagram

Kolejny uczestnik "Big Brothera" wystąpił już w telewizji! Tym razem w "Koronie królów"...

Radosław Palacz Big Brother
Instagram

Kolejne kontrowersje wokół "Big Brothera"! Jak się okazuje Radosław Palacz, którego możemy oglądać na ekranie TVN7 ma już za sobą pewien epizod aktorski. Uczestnik, który słynie ze swojej brody kilka miesięcy temu dołączył do obsady "Korony Królów". Zdjęciami z planu pochwalił się w sieci. Czy praca z kamerą pomoże mu dotrwać do finału w "Big Brotherze"?

Palacz wystąpił w "Koronie królów"

Jeszcze rano pisaliśmy o jednej z uczestniczek, która wystąpiła w reklamie z Anną Lewandowską, a już teraz dowiadujemy się, że kolejny bohater show miał wcześniej styczność z kamerą. 41-letni Radosław Palacz kilka miesięcy temu wystąpił w "Koronie Królów". W serialu wcielił się w cyrulika, czyli dawnego fryzjera i pielęgniarza. 

Zobacz także: Łukasz nominowany do opuszczenia "Big Brothera", bo powiedział, że jest gejem? Internauci są oburzeni!

Pochodzący z Piekar Śląskich, stolarz został "pierwszym pełnoprawnym mieszkańcem Domu Wielkiego Brata". 

Mam swoje zasady. Nie dam sobie w kaszę dmuchać - mówił na wizji.

Radosław z zamiłowania jest wędkarzem i akwarystą. 

Radosław ma do siebie duży dystans i budzi sympatię wielu osób. Niektórzy określają go mianem hipstera, głównie dlatego, że nie da się go zaszufladkować. Jest pewny siebie i otwarty na nowości. Dodatkowo, udziela się w klubach brodaczy, z racji okazałego zarostu. Jest lokalnym społecznikiem, organizuje duże akcje charytatywne - czytamy na stronie "Big Brothera".

Zobaczcie zdjęcia, o których mowa. Kibicujecie Radkowi, aby dotrwał do finału?

Czy Radek powinien chwalić się występem w serialu TVP?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzieje się! Dużo się dzieje, a będzie się dziać jeszcze więcej... Natłok myśli i wątpliwości, niepokój, co teraz? Najlepszą dla mnie receptą na „dzieje się” jest las, tylko ja i przyroda wokół. Świat wtedy zwalnia, nikt nie pyta, nikt nie dzwoni, a myśli same znajdują swoje miejsce ... #radziubroda #brodacz #broda #beard #beardmen #brodatyzbir #polskabroda #beardstyle #forest #las #where #tree #goodtime #polskichlopak #polishboy #instaboy #alone #beardstyle #wood #woodman #ambasador #duelist_eu #dziejesie 🔽 O brodę dba @duelist_eu https://secondbeardclub.com . Kod rabatowy : BRODACZASWIAT #duelist #duelistbeardproducts #premium

Post udostępniony przez Radosław Palacz (@broda_cza_swiat)

Zobacz także: Wiemy, kto opuścił dom Wielkiego Brata! Jesteście zaskoczeni?

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48