Łukasz Darłak z Big Brother
East News

Łukasz nominowany do opuszczenia "Big Brothera", bo powiedział, że jest gejem? Internauci są oburzeni!

Łukasz Darłak z Big Brother
East News

W „Big Brotherze” już od początku programu pojawiają się konflikty między uczestnikami i kontrowersje związane z wypowiedziami niektórych z nich. Okazuje się, że Łukasz Darłak zapytany w programie wprost o swoją orientację przez pozostałych mieszkańców domu Wielkiego Brata zaprzeczył, że jest gejem. Po czym w pokoju zwierzeń wyznał, że jednak nim jest. Niektórzy poczuli się dotknięci kłamstwem Łukasza na tyle, że nominowali go do opuszczenia programu. W sieci wybuchła prawdziwa burza! Zobaczcie dlaczego...

Czy Łukasz został nominowany przez swoją orientację seksualną?

Oszukany po wyznaniu Łukasza Darłaka poczuł się Tomasz. Model postanowił opowiedzieć o swoich odczuciach po coming oucie chłopaka w pokoju zwierzeń. Zachowanie Łukasza, który co innego mówi uczestnikom, a co innego Wielkiemu Bratu oburzyło modela na tyle, że postanowił nominować go do odejścia. Zaskakujące jest wyjaśnienie Tomasza, który uparcie twierdzi, że powodem nominacji nie jest orientacja seksualna Łukasza, a fakt, że okłamał mieszkańców.

Łukasz nie określił swoich preferencji na początku. Czuję się przez niego oszukany. On mnie okłamał - swoją decyzję uzasadnił model.

 

Opinie Internautów po nominowaniu Łukasza!

Niestety odczucia widzów są zupełnie inne. Po niedzielnym programie w sieci zawrzało. Widzowie uważają, że teraz to Tomasz okłamuje wszystkich i nie chce zdradzić prawdziwego powodu nominacji Łukasza. Internauci wprost zarzucają mu brak tolerancji dla osób innej orientacji:

Na początku wydawał się fajnym facetem, a wyszło inaczej

Tylko udaje, że jest taki tolerancyjny

Sądzicie, że Tomasz przesadził nominując Łukasza?

 

Łukasz Darłak z Big Brother w zielonej koszuli
x-news.pl

Łukasz Darłak jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w programie "Big Brother" 

Big Brother Łukasz Darłak
East News

Zobacz takżeWiemy, kto opuścił dom Wielkiego Brata! Jesteście zaskoczeni?

Więcej na temat Big Brother homofobia
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43