Uczestnicy "Sanatorium miłości" na wspólnych wakacjach
Facebook

Choć od zakończenia pierwszej edycji programu "Sanatorium miłości" minęło już sporo czasu, uczestnicy show TVP wciąż są ze sobą blisko. Świadczą o tym między innymi zdjęcia, które pojawiły się właśnie na Facebooku. Okazuje się, że kilkoro z sympatycznych emerytów postanowiło spędzić razem wakacje. Gdzie się wybrali? I dlaczego nie było z nimi Małgorzaty? Zobaczcie poniżej! 

1/4
Uczestnicy "Sanatorium miłości" na wspólnych wakacjach
Facebook

Uczestnicy "Sanatorium miłości" na wspólnych wakacjach

"Sanatorium miłości" to program, którego celem było pokazanie między innymi, że starość nie musi być smutna i nudna. Uczestnicy, którzy zgłosili się do tego show, są tego najlepszym przykładem. Marta Manowska nie mogła się nadziwić, ile w nich radości życia. Sama starała się od nich uczyć tego optymizmu. 

Okazuje się, że przyjaźnie, które zostały zawarte na planie programu, przetrwały do dzisiaj. Kilkoro uczestników spędza właśnie wspólnie wakacje. Wiesia, Marek, Janina, Joanna oraz Walentyna pochwalili się w sieci wspólnymi zdjęciami. Co ciekawe, wśród nich zabrakło Małgorzaty, sympatii jedynego z emerytów w tym gronie. Czyży plotki o tym, że oboje próbują do siebie wrócić, były przesadzone?

2/4
Uczestnicy "Sanatorium miłości" na wspólnych wakacjach
Facebook

Marek i Małgorzata poznali się jeszcze w pociągu, który jechał do Ustronia. Była stewardessa od razu wpadła w oko sympatycznemu i rubasznemu emerytowi. Nic dziwnego, że już podczas pierwszego dnia turnusu zaczął ją adorować. Małgorzata spodobała się też innym kuracjuszom. Jednak ostatecznie to z Markiem postanowiła stworzyć związek.

Zobacz także: "Irytująca para"! Internauci ostro o Małgosi i Marku z "Sanatorium miłości", co tak oburzyło fanów programu?

Po zakończeniu programu para spotykała się regularnie i snuła wspólne plany na przyszłość. Niestety, w pewnym momencie coś przerwało tę sielankę. "Rewia" ujawniła, że Marek i Małgorzata rozstali się. Podobno to emerytka postanowiła zakończyć tę relację, ponieważ niektóre cechy partnera zaczęły jej mocno przeszkadzać. Z kolei Marek zareagował bardzo impulsywnie i obraził się na ukochaną. 

Niedawno jednak pisaliśmy, że być może jest jeszcze szansa dla tego związku. W internecie pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym Marek i Małgorzata pozowali wraz ze swoimi przyjaciółmi z programu w Ustroniu, dokąd wrócili, aby odświeżyć wspomnienia. 

3/4
Uczestnicy "Sanatorium miłości" na wspólnych wakacjach
Facebook

Wygląda na to, że było to jednorazowe spotkanie. Podczas wakacyjnej wyprawy Markowi i jego koleżankom nie towarzyszyła już Małgorzata. Emerytka spędza bowiem wolny czas z rodziną. Z kolei Joanna, Marek, Janina, Wiesia i Walentyna podróżują po Polsce, odwiedzają się wzajemnie i z pewnością świetnie się bawią. Wystarczy tylko spojrzeć na ich pełne radości zdjęcia. Wspaniały widok!

Więcej na temat Sanatorium miłości