Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Małgosia i Marek znowu są razem?! W internecie pojawiło się ich wspólne zdjęcie

Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Małgorzata i Marek byli jedyną parą, która powstała dzięki programowi "Sanatorium miłości". Sympatyczny emeryt wypatrzył swoją wybrankę już w pociągu jadącym do Ustronia. Choć Marek wpadł w oko kilku kuracjuszkom, żadna z nich nie miała szans z Małgosią. Po zakończeniu programu ich miłość kwitła. Aż do czasu... Kilka tygodni temu oboje ogłosili, że nie są już razem. Jak więc tłumaczyć ich najnowsze wspólne zdjęcie, które pojawiło się w internecie?

Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" wrócili do siebie?

Miał być ślub, a wyszło... rozstanie! Marek i Małgosia poważnie myśleli o swoim związku. Poznali nawet swoje rodziny. Jednak w pewnym momencie coś się między nimi wypaliło. Małgosia zaczęła bowiem zauważać w partnerze pewne cechy, które jej w nim przeszkadzały. Marka bardzo zabolały te uwagi i zniknął z życia ukochanej. 

Wtedy zrozumiałam, że to nie człowiek dla mnie - wyznała Małgorzata w rozmowie z "Rewią". 

Zobacz także: Miał być ślub, a wyszło... rozstanie! Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" nie są już razem

Czyżby jednak była dla nich szansa? Na profilu Wiesławy Kwiatek na Facebooku pojawiło się właśnie wspólne zdjęcie uczestników "Sanatorium miłości". Okazuje się, że emeryci zatęsknili za Ustroniem i postanowili odwiedzić stare kąty. Na zdjęciu widać Wiesię, Joannę, Walentynę, Małgosię i... Marka! Czyżby tych dwoje wróciło do siebie? 

Chcielibyście tego?

Marek i Małgosia pasują do siebie?

Sanatorium miłości
Facebook

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08