ONS.pl
TV-Show

Uczestnicy pożegnali się z "Sanatorium miłości". Kto znalazł miłość, a kto został królem i królową turnusu?

Uczestnicy pożegnali się z "Sanatorium miłości". Kto znalazł miłość, a kto został królem i królową turnusu?

Uczestnicy "Sanatorium miłości" spędzili w programie trzy tygodnie i przez ten czas bardzo się ze sobą zżyli. Czas rozstania był dla wszystkich trudny i pojawiło się wiele łez wzruszenia. W ostatnim odcinku wszyscy zagłosowali na królową i króla turnusu. Królową turnusu została Walentyna. Uczestnicy stwierdzili, że ten tytuł jej się należał. W końcu zrozumiała, że jest docenianą, wartościową kobietą. Z kolei królem turnusu został Cezary. Mężczyzna otrzymał wielkie brawa od wszystkich uczestników. Potrafił wszystkich rozbawić, dla każdego miał zawsze miłe słowo i to docenili wszyscy kuracjusze „Sanatorium miłości”. Zobaczcie, co jeszcze wydarzyło się w ostatnim odcinku programu!

Uczestnicy Sanatorium miłości
Facebook
TV-Show
"Wylało się na mnie bagno pomyj" Smutne wyznanie Wiesławy z "Sanatorium miłości"
"Wylało się na mnie bagno pomyj" Smutne wyznanie Wiesławy z "Sanatorium miłości"

Program "Sanatorium miłości" w ekspresowym tempie stał się hitem TVP, a jego uczestnicy zyskali sympatię widzów. Show prowadzone przez Martę Manowską co tydzień przyciąga miliony osób, które śledzą losy m.in. Marka, Małgorzaty, Joanny, Ryszarda i Walentyny. Fani polubili uczestników pierwszej edycji "Sanatorium", jednak w pewnym momencie pojawiły się również krytyczne komentarze. Sporo emocji wywołała m.in. Wiesia, która wcześniej występowała w innych programach telewizyjnych. Wiesława o przykrych komentarzach Po emisji pierwszych odcinków "Sanatorium miłości" fani zauważyli, że Wiesia występowała wcześniej m.in. w programie "Nieoczekiwana zmiana" w programie Polsat Cafe, czy w takich serialach jak "Na dobre i na złe" i "Samo życie". Internauci zarzucili wówczas Wiesi i producentom programu TVP, że kobieta jest "podstawiona". I choć sama Wiesia szybko zdementowała te plotki zapewniając, że do "Sanatorium miłości" zgłosiła się z potrzeby serca, to w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Dziś Wiesia nie ukrywa, że emisji programu z jej udziałem wylała się fala hejtu. Mój optymizm stopniał po pierwszym wyemitowanym odcinku. Z mediów społecznościowych wylało się na mnie bagno pomyj! - przyznała w rozmowie z "Rewią". Okazuje się, że krytyczne komentarze doprowadziły do tego, że Wiesia postanowiła na jakiś czas wyjechać z Warszawy. Po emisji pierwszych odcinków show kobieta wyjechała do brata, na Dolny Śląsk. Zobacz także:   Cezary z "Sanatorium miłości" wysłał jej list miłosny. Nie uwierzycie, o którą uczestniczkę chodzi! Wiesia z "Sanatorium miłości" przeżywała trudne chwile po emisji pierwszych odcinków programu.

Facebook
TV-Show
Chłodne pożegnanie Ryszarda z "Sanatorium miłości"! "Nie wymieniam z nikim telefonów"
Chłodne pożegnanie Ryszarda z "Sanatorium miłości"! "Nie wymieniam z nikim telefonów"

Ryszard z Warszawy  stał się chyba najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem pierwszej edycji " Sanatorium miłości ". Po każdym odcinku programu w sieci pojawiały się memy z jego tekstami, które najbardziej śmieszyły Internautów. Mężczyzna nie dogadywał się też ze swoim współlokatorem, a efektem licznych konfliktów było to, że przestali ze sobą rozmawiać. W ostatnim odcinku programu wszyscy uczestnicy  ze wzruszeniem wspominali pobyt w programie, jedynie Ryszard był niezadowolony. Zobaczcie, co powiedział! Ryszard podsumował "Sanatorium miłości" Kiedy wszyscy kuracjusze z żalem pakowali walizki i deklarowali, że to była dla nich wspaniała przygoda, która otworzyła ich na świat i innych ludzi, Ryszard stwierdził: Wrócę do swojego świata, uważam, że jest lepszy Jego kontakty z pozostałymi kuracjuszami nie były zbyt dobre, a z mężczyznami praktycznie wcale nie rozmawiał i dał temu wyraz podczas przemowy, którą wygłosił przedostatniego dnia turnusu: Przede wszystkim chciałem podziękować paniom. Były bardzo miłe, powściągliwe. To wszystko! Czas odjazdu to dla wszystkich był trudny moment. Niektórzy znaleźli w programie prawdziwą miłość, inni przyjaźń, ale większość deklarowała, że zamierza utrzymywać ze sobą kontakt. Ryszard nie był skory do czułych pożegnań z uczestnikami i zdradził, że nie zamierza kontynuować nawiązanych tam znajomości: Jutro się rozjeżdżamy. Nie wymieniam z nikim telefonów, bo nie chce. Będę chciał zapomnieć! Ciekawe, co powie o programie w odcinku specjalnym "Sanatorium miłości"? Myślicie, że zmieni zdanie o programie! Ryszard i Marta Manowska na planie Sanatorium miłości Internauci komentują zachowanie Ryszarda z "Sanatorium miłości" Zobacz także :  Ryszard największym marudą w "Sanatorium miłości"? Fani współczują współlokatorowi!

Wiesia z "Sanatorium miłośc"
Facebook
TV-Show
Wiesia z "Sanatorium miłości" otrzymuje propozycje matrymonialne z zagranicy! Czy znalazła już miłość?
Wiesia z "Sanatorium miłości" otrzymuje propozycje matrymonialne z zagranicy! Czy znalazła już miłość?

Wiesia z "Sanatorium miłości" znajdzie wielką miłość za granicą? Już dziś zobaczymy ostatni odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską. Wtedy być może dowiemy się, czy i ile par powstało w "Sanatorium miłości". Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że drugiej połówki nie znalazła m.in. Wiesia. Wydaje się jednak, że kobieta nie zamierza się tym przejmować! Wiesia w rozmowie z nami przyznała bowiem, że dostaje całkiem sporo wiadomości matrymonialnych.  Posłuchajcie, co o swojej popularności i poszukiwaniach wielkiej miłości powiedziała nam Wiesia z "Sanatorium miłości"! Zobacz także:  Marta Manowska nie potrafiła ukryć łez wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości"! Wiesia z "Sanatorium miłości" odnajdzie swoje szczęście?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner