Walentyna z Sanatorium miłości Sanatorium Miłości - odc.4
Facebook
1/4
Walentyna z Sanatorium miłości

 

Walentyna została gwiazdą czwartego odcinka „Sanatorium miłości”. Do tej pory raczej nieśmiała, nie chciała się wyróżniać, ale po wiadomości, że jest kuracjuszką odcinka – kobieta zaczęła się otwierać. Bardzo ucieszyła się, że inni uczestnicy programu dobrze ją postrzegają i darzą sympatią.

 

Teraz zacznę żyć. To nie jest błahostka. To jest coś do przemyślenia, jestem coś warta. - mówiła kobieta o otrzymaniu tytułu.

Zobaczcie, co powiedziała o swoim małżeństwie...

 

Zobacz: Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" razem w "Pytaniu na śniadanie"! Czy są parą?

2/4
Sanatorium Miłości - odc.4
Mat. promocyjne

 

Podczas rozmowy z Martą Manowską, Walentyna zdradziła, że już zaczęła zmieniać swoje życie, a program bardzo jej w tym pomógł. Zdradziła, ze dopiero teraz widzi, ile w życiu straciła. Kobieta podzieliła się z widzami bardzo smutną historią swojego życia. Naprawdę wiele przeszła! 

Przeczytajcie jej historię na następnej stronie...

3/4
Facebook

 

Walentyna zdradziła, że jej mamę wywieziono na Syberię, gdzie zmarła. Ona musiała opiekować się trójką rodzeństwa, z którymi została zupełnie sama. W wieku 5 lat wróciła do Polski. Jako dorosła dziewczyna wyszła za mąż za Rosjanina i miała z nim pięcioro dzieci. Niestety, tego małżeństwa nie wspomina dobrze.

 

Upokorzenia znosiłam przez 18 lat. Spędziłam życie na pracy. - wyznała kobieta.

 

Powiedziała też o dobrych chwilach w swoim życiu, a były to narodziny dzieci i udział w programie. Sprawdźcie, kogo zaprosiła na pierwszą randkę...

4/4
Facebook

 

W czwartym odcinku „Sanatorium miłości” Walentyna coraz więcej czasu zaczęła spędzać z Ryszardem. I kiedy kobieta otrzymała szansę zaproszenia jednego z uczestników na randkę, bez wahania wybrała właśnie jego:

 

Lubię przebywać w jego towarzystwie. To pan mądry, dystyngowany, fajny pan – tak uzasadniła swoją decyzję Wala.

 

Widać, że między parą zaczęło iskrzyć. Czy to będzie kolejny związek, który narodzi się w programie?

 

Więcej na temat Sanatorium miłości