TV-Show

Poruszające słowa Cezarego z "Sanatorium miłości". Posłuchajcie, co mówił w ostatnim wywiadzie dla Party.pl

Poruszające słowa Cezarego z "Sanatorium miłości". Posłuchajcie, co mówił w ostatnim wywiadzie dla Party.pl

Dziś rano, 20 lutego, dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci jednego z uczestników "Sanatorium miłości". Produkcja show TVP za pośrednictwem Facebooka poinformowała, że Cezary Mocek nie żyje. 

Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym- czytamy w emocjonalnym wpisie. 

Zaledwie kilka tygodni temu, podczas spotkania prasowego z uczestnikami "Sanatorium miłości" udało nam się porozmawiać z Cezarym, który przed naszą kamerą opowiedział m.in. o przebytej operacji i swoim życiu uczuciowym. Dziś jego słowa poruszają do łez... 

Zobaczcie nasz ostatni wywiad z jednym z najsympatyczniejszych uczestników "Sanatorium miłości". 

Zobacz także

Ryszard i Walentyna kolejną parą w „Sanatorium miłości”!? „Jesteśmy coraz bliżej siebie”...

Uczestnicy show "Sanatorium miłości". Kiedy premiera?

Oto uczestnicy nowego show "Sanatorium miłości"!

Cezary Mocek nie żyje.

Cezary Mocek nie żyje

Zobacz także: Nie żyje Cezary Mocek z "Sanatorium miłości". Przyjaciele pożegnali go poruszającym wpisem

TV-Show
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" przeżyli niemiłą przygodę. Co im się przydarzyło w Walentynki?
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" przeżyli niemiłą przygodę. Co im się przydarzyło w Walentynki?

Małgosia i Marek są pierwszą parą, która poznała się dzięki programowi " Sanatorium miłości" . Już od pierwszego odcinka widać było, że mężczyzna jest zauroczony tą uczestniczką, ale nie wiedzieliśmy czy odwzajemni jego uczucia. W kolejnym odcinku Małgosia zaprosiła Marka na randkę i świetnie się razem bawili. W rozmowie z Martą Manowską uczestnik wprost przyznał, że "zakochuje się". Te słowa dotyczyły oczywiście Małgorzaty! Para ostatnio razem pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVP . W rozmowie z Party.pl zdradzili nam, jak spędzili walentynki i co się tego dnia wydarzyło!  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jaka niemiła przygoda im się przytrafiła...   Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" wychodzą z budynku TVP Zobacz także:  Czy Małgosia i Marek z „Sanatorium Miłości” zamieszkali już razem? Zobaczcie, co sami mówią!

Nina z Sanatorium miłości miała wystąpić w programie TVN
East News
TV-Show
Nina z "Sanatorium miłości" miała wystąpić w kultowym programie TVN!
Nina z "Sanatorium miłości" miała wystąpić w kultowym programie TVN!

Nina z  "Sanatorium miłości"  to zdecydowanie najbardziej przebojowa uczestniczka programu TVP. Charyzmatyczna pani Janina "Nina" Busk ma 62 lata i pochodzi z Torunia. W "Sanatorium miłości" , podobnie jak pozostali kuracjusze, poszukuje wielkiej miłości. Nina w rozmowie z "Rewią" zdradziła, że do udziału w programie namówiła ją przyjaciółka. Co jeszcze powiedziała? Okazuje się, że w przeszłości miała wystąpić w hitowym programie TVN!   Dlaczego Nina nie pojawiła się w show TVN? Okazuje się, że pani Nina  18 lat temu chciała wystąpić w programie "Big Brother"! Jak informuje "Rewia" Nina zgłosiła się na casting do pierwszej edycji hitowego reality-show. Według doniesień medialnych Janina Busk przegrała wówczas z Alicją Walczak, która dostała się do "BB".  Zapewniano mnie, że trafię do programu. I mam czekać na telefon od producenta. Nikt wtedy jednak się nie odezwał - przyznała Nina.  Żałujecie, że pani Janina nie wystąpiła w programie "Big Brother"? Myślicie, że w przyszłości zobaczymy ją w innym show? Zobacz także:   Jak uważnie oglądaliście "Sanatorium miłości"? QUIZ   Nina z "Sanatorium miłości" miała wystąpić w 1. edycji programu "Big Brother".

Cezary Mocek
EastNews
TV-Show
"Zauroczyła mnie od pierwszego momentu" Cezary z "Sanatorium miłość" zdradził, która uczestniczka show ma u niego szanse!
"Zauroczyła mnie od pierwszego momentu" Cezary z "Sanatorium miłość" zdradził, która uczestniczka show ma u niego szanse!

Cezary z "Sanatorium miłości" zdradził, która uczestniczka skradła jego serce! Za nami cztery odcinki nowego programu TVP, w którym miłości poszukują osoby wieku 60+. Wszystko wskazuje na to, że na planie show szczęście spotkało Małgosię i Marka, którzy według medialnych doniesień, już po nagraniach zamieszkali razem. Czy Cezary z "Sanatorium miłości" znalazł miłość? A czy współlokator Marka z "Sanatorium miłości" również zakochał się na w programie? Cezary w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, która uczestniczka już na samym początku wpadła mu w oko!  Zobaczcie, co zdradził Cezary z "Sanatorium miłości"! 

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner