Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
TYLKO U NAS

Luiza z "Hotelu Paradise" o agresywnym zachowaniu Kuby: "W grę wchodził alkohol, emocje"

Luiza z "Hotelu Paradise" komentuje zachowanie Kuby. Opowiedziała również o znajomości z uczestnikiem poza programem. Jak wyglądają ich relacje?

W "Hotelu Paradise" zawrzało! Decyzją uczestniczek programu do gry wrócił Maurycy, uczestnik, z którym Luiza czuła się najlepiej i z którym wspaniale się jej rozmawiało. Maurycy wrócił na pole gry w środku imprezy. Wszyscy byli już pod wpływem alkoholu, ale nie wszystkim ten stan służył. Rozwścieczony powrotem największego konkurenta Kuba nie hamował się. Doszło do rozbicia szyby, agresywnego zachowania i przestrachu innych uczestników. Jak z perspektywy czasu to zachowanie ocenia Luiza? Czy naprawdę wszyscy tak bardzo przestraszyli się zazdrosnego Kuby? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kuba tłumaczy się z agresji i zazdrości o Luizę! "Dlaczego zachowywałeś się jak psychopata!" 

Kuba przeraził uczestników nie na żarty. Jego zachowanie pełne agresji było motywowane ogromną zazdrością o Luizę. 

Kuba Wójcik
Mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kim jest Kara, nowa uczestniczka "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kim jest piękna Kara, która miesza w życiu uczestników? Swoją pasję pokazuje na TikToku!
Czym się zajmuje na co dzień?

Kiedy weszła do "Hotelu Paradise 3", chyba nikt nie wiedział jak wielką rewolucję wywoła! Kara, a właściwie Karina Poita, to prawdziwa piękność, która jak sama zaznaczyła na Puszce Pandory, chce grać i w ten sposób dojść do finału. Czy jej się uda? Szanse ma coraz większe, bo panowie są nią coraz bardziej zainteresowani! Czy zniszczy związek Simona i Bibi? A może uparcie będzie podrywać Krystiana? Wszystko okaże się wkrótce! Tymczasem poznajcie bliżej piękną Karę! Skąd jest? Czym się zajmuje na co dzień? Co pokazuje na TikToku? Odkryliśmy jej tajemnice! Zobacz także:   "Hotel Paradise 3": Widzowie wściekli na Marcina: "Dostał co chciał, a teraz odwrót"! Doprowadził Nathalię do łez!

Nathalia z "Hotelu Paradise 3" jest po ślubie z Kamilem z "Hotelu Paradise 2"?
Party.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia tłumaczy się ze związku z Kamilem?! Ten wpis tylko podsycił zamieszanie! 
Ostatnio wokół Nathalii zrobiło się naprawdę głośno. Czy uczestniczka "Hotelu Paradise 3" faktycznie jest z Kamilem z 2. edycji programu?

Trzecia edycja " Hotelu Paradise " zdecydowanie zapewniła nam o wiele więcej emocji, niż mogliśmy się spodziewać. Najpierw prawdziwy skandal wywołała Ola, która - jak się okazało - przez cały czas czekała, aż w programie pojawi się jej kolega Michał, co wzbudziło podejrzenia, że ta dwójka była parą na długo przed hotelem, a następnie głośno zrobiło się wokół Nathalii. Fani "Hotelu Paradise 3" znaleźli zdjęcia, które miały być dowodem na to, że dziewczyna zgłosiła się do programu, będąc już w związku ! Uczestniczka całą sprawę komentowała dość wymijająco, coraz bardziej podsycając ciekawość i spekulacje internautów. Teraz w jej mediach społecznościowych pojawił się zaskakujący wpis. Nathalia z "Hotelu Paradise 3" tłumaczy się fanom? Kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise 3" zawróciła w głowie niejednemu z panów. Nathalia wchodząc do programu dała poznać się jako piękna tancerka, która jedynie ma nauczyć uczestników kilku podstawowych kroków, a podczas lekcji nikt jeszcze nie spodziewał się, że wypełni ona szeregi hotelu. Ostatecznie dziewczyna stworzyła parę z Marcinem, a ta dwójka szybko stała się ulubieńcami widzów, którzy bardzo kibicowali ich relacji. Nie trwało to jednak wiecznie. Ostatnie zachowanie Marcina zdecydowanie nie spodobało się fanom programu , którzy stwierdzili, że kiedy dostał to co chciał, postanowił odstawić Nathalię w kąt. Co więcej, wokół samej Nathalii również narastało coraz więcej kontrowersji. Kiedy w sieci zaczęto pisać o jej domniemanym związku z Kamilem z drugiej edycji "Hotelu Paradise" Nathalia postawiła na milczenie, a jedynym komentarzem, jakiego udzieliła w sprawie był jej wpis w mediach społecznościowych pod zdjęciem w sukni ślubnej.  Panna Fok,...

"40 kontra 20" nowy program TVN7
mat. prasowe
TV-Show
Ruszają nagrania nowego show "40 kontra 20"! Będzie większym hitem niż "Hotel Paradise"?
Ruszają nagrania nowego show "40 kontra 20"! Będzie większym hitem niż "Hotel Paradise"?

Już za kilka tygodni na antenie TVN7 ma ruszyć nowe show "40 kontra 20" ! Jak informuje TVN ruszyły już zdjęcia programu randkowego, w którym wystąpią kobiety i mężczyźni w różnym wieku. Uczestnicy najnowszej produkcji są już w Grecji, gdzie realizowane są zdjęcia. "40 kontra 20" przebije popularnością "Hotel Paradise"?  Nowe show randkowe w TVN7 O tym, że powstanie nowe show media poinformowały już kilka tygodni temu - wtedy jednak nie wiadomo było, jak będzie się nazywać randkowy program, gdzie będzie nagrywany i na kiedy została zaplanowana jego premiera. Teraz stacja poinformowała o szczegółach nowej produkcji i tak okazuje się, że uczestnicy rozpoczęli już nagrania na greckiej wyspie Kreta.  W programie biora udział kobiety od 20 do 50 roku życia, oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych: poniżej 30. roku życia oraz powyżej 40. roku życia.  Droga do wielkiego finału, w którym każdy z mężczyzn zadeklaruje uczucie jednej wyjątkowej kobiecie, nie będzie prosta. Uczestniczki czeka szereg wyzwań, zadań i randek, podczas których będą musiały starać się o serce panów. Mężczyźni natomiast będą próbowali przekonać każdą z pań do swojego stylu życia. Bajecznie wygodnego i stabilnego albo pełnego przygód i nieprzewidywalności. Raz w tygodniu podczas eliminacji dwie uczestniczki będą musiały opuścić program - informuje TVN.  Według informacji stacji, premiera "40 kontra 20" w TVN7 oraz na player.pl jest zaplanowana na czerwiec br. Niestety, wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi nowe randkowe show TVN. Portal wirtualnemedia.pl informuje, że program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku lub piątku.  Będziecie oglądać "40 kontra 20"? Coś czujemy, że zapowiada się prawdziwy hit! My już nie możemy...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner