Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Fani zszokowani zachowaniem Kuby po powrocie Maurycego! "Facet koszmar"

W minionym odcinku show TVN7 do programu wrócił Maurycy. Wszyscy bardzo ucieszyli się z powrotu chłopaka, z wyjątkiem jednej osoby - Kuby, który poczuł realne zagrożenie ze strony Maurycego. Zachowanie Kuby mocno nie spodobało się widzom.

W 3. edycji "Hotelu Paradise" nadszedł czas powrotów byłych uczestników! Niedawno znów powitaliśmy Basię, a w minionym odcinku do programu wrócił Maurycy. Cała ekipa serdecznie przywitała chłopaka z wyjątkiem jednej osoby - Kuby. Jego zachowanie ostro skomentowali fani show! Co piszą? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Fani żałują, że Basia wróciła? Już pokłóciła się z Krystianem! Ostre komentarze

"Hotel Paradise": Simon zdradził nam, jak dostał się do programu! Będziecie zaskoczeni!

"Hotel Paradise": Kuba niezadowolony z wejścia Maurycego! Fani komentują jego zachowanie

Wygląda na to, że uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise" są naprawdę bardzo zgrani i jedynie Kuba ciągle widzi jakieś problemy. W szczególności dało się to zauważyć w minionym odcinku, gdy wszyscy mieszkańcy hotelu (oczywiście z wyjątkiem Kuby), bardzo ucieszyli się z powrotu Maurycego. Była wielka radość, euforia i nawet sam Maurycy chyba nie spodziewał się tak ciepłego przyjęcia.

Tak mnie przywitali, że w ogóle odleciałem. Nie wiedziałem gdzie jestem - cieszył się Maurycy. 

Jednak, gdy Kuba zauważył, że Maurycy stanowi dla niego realne zagrożenie i może odbić mu Luizę, nie ukrywał swojej frustracji. Otwarcie komentował, że nie podoba mu się Maurycy, a gdy zobaczył, że Luiza zaczęła rozmawiać z nim sam na sam, powiedział: 

Lubisz się pchać śmierci w ogień? - zapytał groźnie Kuba Maurycego. 

W zapowiedzi kolejnego odcinka mogliśmy zobaczyć, że to nie będzie koniec ostrych zachowań Kuby po wejściu Maurycego. Internauci są zszokowani tym, co zobaczyli w minionym odcinku i w mocnych słowach skomentowali zachowanie chłopaka.

- Komentarz Kuby odnośnie Maurycego? Dno!! Program programem, ale mieć taki brak szacunku do człowieka którego prawie się nie zna? To niestety jest już wrodzony brak kultury którego już nie wypleni ..Facet Koszmar 🤦‍♀️nie chciałabym nigdy poznać kogoś takiego ..

KUBA DO DOMU! WSTYD! WIĘKSZEGO CHAMA NIGDY W ŻYCIU NIE WIDZIAŁAM!

A kolega Jakub nie powinien pić alkoholu, nie dość, że ordynarny, agresywny, to bez kultury

Jestem w szoku zachowaniem Kuby, masakra

Kuba żenada....

A Wy, co myślicie o całej sytuacji? 

Myślicie, że Luiza jeszcze da szanse Kubie, czy jednak zwiąże się z Maurycym?

Luiza i Kuba z
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hotel Paradise
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! "Brak klasy i kultury, wstyd"

Półfinałowy odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył widzom wielu emocji. Niewątpliwie atmosferę na koniec odcinka podgrzała również Sonia, która mocno podpadła fanom show. Wszystko przez komentarz skierowany do jej partnera Łukasza, z którym dotarła do finału. W sieci dosłownie zawrzało! Zobaczcie, jak zachowanie Soni skomentowali fani programu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Ata i Artur są razem po programie? "Niezmiernie się cieszę, że go poznałam"  "Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! Przed nami już tylko jeden, finałowy odcinek drugiej edycji programu "Hotel Paradise". W grze pozostały dwie pary - Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz. Relacja Aty i Artura wydaje się być dość zgodna, za to Sonia i Łukasz do samego finału nie szczędzą sobie gorzkich słów. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami poważnej kłótni tej dwójki, a słowa Soni skierowane do Łukasza, mocno zabolały chłopaka. Nie jest tajemnicą, że Soni nie podobają się zachowania Łukasza - tak się stało również i tym razem. Chłopak zaczął ją przedrzeźniać, a dziewczyna oczywiście nie pozostała mu dłużna. Jej słowa zaskoczyły nie tylko Łukasza, ale nawet Atę i Artura. Kto Ciebie wychowywał, ludzie lasu? - powiedziała Sonia do Łukasza.  Łukasz poczuł się bardzo urażony.  Czuję, że zostałem przez Sonię bardzo urażony i trochę wjechała mi na honor. Nie miałem wcale takich złych warunków, patologicznej rodziny... Ja mam dobrą rodzinę, mam bardzo dobrą rodzinę. Może nie jest idealna, ale nie mam na co narzekać.  Widać było, że Łukasz bardzo mocno przeżył słowa Soni. A jak na zachowanie finalistki "Hotelu Paradise"  w stosunku do jej...

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Chris i Marietta jednak się pogodzą? Uczestnik bardzo żałuje swoich słów
Czy po ostrej kłótni Chris i Marietta z "Hotelu Paradise" pogodzą się? Jest na to szansa!

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" mogliśmy zobaczyć ostrą kłótnię Chrisa i Marietty! Dziewczyna była wściekła na swojego partnera i stwierdziła, że chce zakończyć tę relację. Okazuje się, że Chris żałuje teraz swoich słów i chce przeprosić Mariettę. Czy parze uda się znaleźć nić porozumienia? Zobaczcie! Zobacz także:  Co z kwarantanną Klaudii El Dursi? Gwiazda "Hotel Paradise" nie wróciła do partnera i dzieci! Chris przeprasza Mariettę za swoje zachowanie! Czy uda im się dogadać? Brak zaufania Chrisa do Marietty wywołał w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" prawdziwą awanturę! Chłopak postanowił przeprowadzić ze swoją partnerką poważną rozmowę. Marietta wściekła się, że Chris oskarża ją o rzekome spotkania z Łukaszem w Warszawie i potajemne rozmowy. Uczestniczka "Hotelu Paradise" nie mogła zrozumieć, dlaczego Chris zaufał komuś innemu, a nie jej. Dziewczyna stwierdziła, że może nawet odpaść z programu i przez to że jej partner tak łatwo w nią zwątpił, nie widzi już szans na trwanie w tej relacji! Mam już ku**a dosyć Ciebie i ciągłego problemu z Twojej strony! Odkąd ku**a zrobiłeś dramę, że jesteś zaniedbywany, to ciągle chodzę za Tobą! Zdenerwowałeś mnie na maksa. Koniec, to już jest koniec. Ja odpadam w przyszłym tygodniu, mam to w du**e - powiedziała Marietta.  Jednak jak się okazało, Chris szybko pożałował swoich słów. W dzisiejszym odcinku chłopak przyzna, że kiedyś został zdradzony przez dziewczynę i dlatego automatycznie zaufał Łukaszowi, a nie Marietcie. Chris stwierdzi też, że zaatakował swoją partnerkę niepotrzebnie. Co więcej na Instagramie Chrisa pojawił się szczery wpis, w którym w uroczy sposób przeprasza Mariettę za swoje zachowanie! Uczestnik "Hotelu Paradise"...

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  

Karolina Mrozicka zdecydowała! Już wiadomo, kto wraz z nią ponownie mógł przekroczyć progi " Hotelu Paradise ". Nowa uczestniczka dostała możliwość przywrócenia do programu Krystiana lub Roberta. Kwestia jej wyboru wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ internauci odkryli, ze ona i Krystian znali się już o wiele wcześniej i postanowili to ukryć przed Robertem. Fani programu twierdzili, że szanse uczestników nie są wyrównane i jest duże prawdopodobieństwo, że Karolina wybierze swojego znajomego. Czy tak się stało?  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają" Hotel Paradise 2: Kogo Karolina Mrozicka przywróciła od programu?  Karolina Mrozicka podjęła decyzję i przywróciła do programu... Roberta! Gdy wybrzmiało jego słynne "montuj się" w "Hotelu Paradise" zapanowała radość! Czy powrót byłego partnera Magdy namiesza w duetach? Uczestnicy zaczęli się zastanawiać, dlaczego zdecydował się wrócić, skoro po odejściu Magdy deklarował, że nie chce już niczego szukać w programie. Czy Kamil powinien się czuć zagrożony? W końcu sam zauważył, że nowa uczestniczka nie jest w typie rywala, jednocześnie wiedząc, że Julia nie była obojętna, gdy musiała wybierać podczas "rajskiego rozdania". Teoria Ivana wskazuje na to, że Kamil powinien się obawiać:  On (Robert) zagrał do ostatniego. Wiedział, że pokłócił się Kamil z Julią i podszedł do Julii. Jak powiedział, że pojedzie z Magdą to chciał sprawdzić czy ludzie będą go namawiać czy ma u kogoś szanse. Julia wczoraj płakała i przedwczoraj pokłóciła się z Kamilem. On powiedział ze podejdzie do Ani i jak zobaczył, że tamci się pokłócili to podszedł do Julii. Powrót Roberta poruszył też...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner