W zimowy, niedzielny poranek 3 grudnia widzów TVN czekała nie lada niespodzianka - stacja ogłosiła nowy duet prowadzących poranny program "Dzień Dobry TVN". Do redakcyjnego zespołu porannych wydań na stałe dołączyły dwie związane już wcześniej z show dziennikarki: Anna Senkara oraz Sandra Hajduk-Popińska. Jak ten wybór komentują inne osoby z zespołu? Specjalnie dla nas Damian Michałowski odniósł się do sprawy!

Reklama

Damian Michałowski o nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN"

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że miniony rok obfitował w zmiany w "Dzień Dobry TVN" - z programem w czerwcu pożegnali się znani prezenterzy, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak czy Małgorzata Rozenek. Choć w międzyczasie do zespołu dołączyły też nowe osoby, takie jak Gabi Drzewiecka, od pewnego czasu mówiło się o kolejnych planowanych roszadach.

W niedzielę, 3 grudnia, podczas emisji "Dzień Dobry TVN" na żywo, stacja rozwiała wątpliwości widzów - do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" dołączyły Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Choć obie reporterki były już wcześniej związane z redakcją TVN, po raz pierwszy wystąpią w duecie. Co o tej zmianie uważają inne osoby z zespołu "Dzień Dobry TVN"? Tuż po ogłoszeniu decyzji, poprosiliśmy Damiana Michałowskiego o komentarz!

Ekipa DDTVN to najlepsi dziennikarze i najlepsze dziennikarki w kraju, dlatego cieszę się, że są doceniani. Ania i Sandra będą tworzyły wybuchowy duet, który w swoim DNA ma wpisaną ciekawość świata, którą zdobywały przez lata będąc wytrawnymi reporterkami
- przekazał naszej redakcji Damian Michałowski.

Zobacz także: "Dzień Dobry TVN": Damian Michałowski zażartował z Pauliny Krupińskiej. Dosadnie zareagowała

Zobacz także

Co więcej, Damian Michałowski, który ma już doświadczenie w prowadzeniu wydań na żywo "Dzień Dobry TVN", nie ma wątpliwości, że jego redakcyjne koleżanki świetnie sprawdzą się w nowych rolach.

Życzę im powodzenia i nie mogę się doczekać pierwszego, wspólnego programu
- dodał Damian Michałowski.
Damian Michałowski o nowych prowadzących DDTVN
Instagram @annasenkara

Nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN" także nie kryją entuzjazmu wobec nowych, zawodowych wyzwań i wprost nie mogą się doczekać spotkania z widzami na wizji.

Mamy to! Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie (...) jest nam bardzo ciepło na serduszku. Naprawdę, ogromne emocje (...) Jesteśmy bardzo podekscytowane i do zobaczenia w środę
- przekazały fanom Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.

Czekacie już na mikołajkowe wydanie hitu TVN?

Reklama

Zobacz także: Paulina Krupińska przekazała radosne wieści. "Rodzina się powiększa"

Znamy nowych prowadzących Dzień Dobry TVN
Paweł Wodzyński/East News
Reklama
Reklama
Reklama