Producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradzili nazwisko kolejnej uczestniczki 17. edycji programu. Chociaż najnowsza odsłona telewizyjnego show ruszy dopiero po wakacjach, to stacja Polsat powoli informuje, kto tym razem będzie walczyć o zwycięstwo. Teraz okazuje się, że programie zobaczymy m.in. młodą aktorkę, którą możecie kojarzyć z takich seriali jak "Na dobre i na złe" czy "Zakochani po uszy".

Reklama

Katarzyna Polewany wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Już jesienią wystartuje kolejna odsłona "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Program już od lat jest jednym z największych hitów Polsatu i do tej pory wystąpiła w nim plejada największych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio okazało się, że w 17. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi Michał Milowicz, a konkurować z nim będą m.in. Katarzyna Wilk, Janusz Radek i Katarzyna Ucherska.

Teraz z kolei producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradzili, że w show pojawi się również młoda aktorka, Katarzyna Polewany.

Energetyczna bomba i świeżo upieczona aktorka po Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie ???? Swoje pierwsze kroki stawiała w wieku 16 lat w spektaklu pt. „High School Musical on Stage” ???? Obecnie można zobaczyć ją m.in. w „Pchła Szachrajka” w reżyserii Anny Seniuk w Teatrze Groteska w Krakowie, gdzie odgrywa główną rolę ???? Uwielbia rozśmieszać ludzi i uważa, że gdyby płacili jej za wygłupy to byłaby dziś bardzo bogata ???? Śmieje się, że śpiewanie zostało jej naznaczone, bo jak się okazuje imię dostała po Kasi Sobczyk ❤️ Na pokładzie 17. edycji @twojatwarzbrzmiznajomo witamy ➡ Katarzynę Polewany! ????????????- czytamy na Instagramie.

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo" Nowy juror w programie! Czyje zajmie miejsce?

Jak na wiadomość, że Katarzyna Polewany została uczestniczką 17. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zareagowali fani programu?

- Widzę ją w roli Eweliny Lisowskiej
- Mega zdolna dziewczyna, fajnie ze będzie mogła pokazać się szerszej publicznosci ????
- Gratulacje super aktorka ciekawa osobowość widzialam w Mayday 2 duży potencjał powodzenia- czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Antoni Królikowski odrzucił rolę w nowym serialu Polsatu! Wiemy, kto go zastąpi

TRICOLORS/EAST NEWS

Przypominamy, że ostatnio okazało się, że w 17. edycji wielkiego hitu Polsatu zobaczymy również Jakuba Zdrójkowekiego, czyli brata Adama Zdrójkowskiego, który w 15. sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zajął trzecie miejsce.

Będziecie oglądać 17. edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz także: "Świat według Kiepskich": To już koniec serialu Polsatu! Znamy powód

Instagram @twojatwarzbrzmiznajomo
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama