"Twoja twarz brzmi znajomo" to muzyczne show uwielbiane przez widzów. Mimo ośmiu lat emisji fani wciąż są zaskakiwani, a kolejne odsłony programu biją rekordy oglądalności. Niedawno pojawiła się informacja, że 17. edycja będzie tą ostatnią. Dlatego szefowie stacji postawili na mocne nazwiska, które dostarczą widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Michał Milowicz, który nazywany jest "Polskim Elvisem Presleyem" to pierwszy z wokalistów, który pojawi się na scenie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Michał Milowicz pierwszym uczestnikiem 17. edycji!

"Twoja twarz brzmi znajomo" dzięki nieprzewidywalnym występom, które potrafią zaskoczyć nawet najwierniejszych fanów, nieprzerwanie od 8 lat cieszy się ogromną popularnością. Przez 16 sezonów artyści wprawiali w osłupienie widzów i jurorów swoimi umiejętnościami zarówno wokalnymi, jak i tanecznymi. Z informacji, które przekazał portal pomponik.pl, wynika, że w jesiennej odsłonie programu pojawi się Michał Milowicz - człowiek wielu talentów, który może wyciągnąć niejednego asa z rękawa!

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Skrzynecka odchodzi z show? Jest mocna odpowiedź

East News/VIPHOTO

Michał Milowicz od lat jest cenionym artystą, który popularność zdobył w latach 90. dzięki roli w takich filmach jak "Chłopaki nie płaczą" czy "Młode Wilki". Przez wielu fanów aktor nazywany jest również "polskim Elvisem", ponieważ jego głos jest łudząco podobny do amerykańskiego wokalisty, którego hity znane są na całym świecie. Michał Milowicz wcielił się nawet w jego rolę w przedstawieniu "Elvis" w Teatrze Studio Buffo.

Zobacz także
East News/TRICOLORS

Telewizja Polsat zadbała, aby 17. edycja muzycznego hitu stacji była zaskoczeniem dla widzów. Niedawno okazało się, że Krzysztof Cugowski nie będzie już jurorem "Twoja twarz brzmi znajomo", a na jego miejscu zasiądzie Robert Janowski, który niegdyś był uczestnikiem show. To nie koniec medialnych doniesień, zaledwie kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja, że 17. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie ostatnią, a w Polsacie pojawi się inne show.

Instagram @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Finał podzielił fanów! "Nie rozumiem tego werdyktu"

Reklama

Warto jednak podkreślić, że z medialnych doniesień wynika, że choć stacja Polsat zapowiedziała, że następny, 18. sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie pojawi się w wiosennej ramówce i zostanie zastąpiony innym muzycznym show, to wokalny hit Polsatu na dobre nie zniknie z oferty programowej. Władze stacji zdecydowały się na jedną edycję rocznie, a nie dwie, jak miało to miejsce do tej pory.

Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama