Antoni Królikowski, po głośnym skandalu związanym z walką MMA sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy (z pomysłu wycofał się po kilku dniach), postanowił zrezygnować z roli w nowym serialu Polsatu "Bracia". Teraz wiadomo, kto pojawi się na jego miejscu.

Reklama

Damian Kret za Antka Królikowskiego w serialu "Bracia"

Od listopada ubiegłego roku trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu „Bracia”. Pierwsza część była realizowana w Atenach, kolejna już w Polsce. W obsadzie pojawi się plejada polskich gwiazd - m.in. Jan Frycz, Nikodem Rozbicki, Piotr Stramowski czy Agnieszka Sienkiewicz. W serialu „Bracia” miał również zagrać Antek Królikowski. Jednak gwiazdor, w wyniku kilku skandali w życiu zawodowym i osobistym, postanowił wycofać się z show-biznesu, co oznaczało również rezygnację z pracy w polsatowskiej produkcji.

Teraz wiadomo już, kto zastąpi Antka w serialu. Będzie to Damian Kret, 30-letni aktor znany z takich filmów jak "Najlepszy" czy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Kret wcieli się w rolę jednego z tytułowych braci – Wojtka, kucharza i... marzyciela z sercem na dłoni!

mat. prasowe

Na razie nie wiadomo, kiedy serial "Bracia" trafi na antenę Polsatu. Z całą jednak pewnością o serialu już jest głośno! Czekacie?

Reklama

Zobacz także: Antoni Królikowski szykuje się do rozwodu z Joanną Opozdą. Jakie warunki stawia aktor?!

Zobacz także
mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama