Stacja Polsat właśnie przekazała oficjalny komunikat, z którego fani dowiedzieli się, że Gromee nie będzie już zasiadał w jury "Twoja twarz brzmi znajomo". Znany producent muzyczny był członkiem jury tylko przez jedną edycję. Co zatem się stało, że nie będzie go już w programie? Wszystko zostało wyjaśnione w specjalnym oświadczeniu.

Reklama

Kto zatem zasiądzie w fotelu jurorskim zamiast producenta muzycznego? Jak udało nam się dowiedzieć, stacja Polsat już znalazła godnego następcę - to legenda polskiej sceny muzycznej! Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo" 16: Viki Gabor najmłodszą uczestniczką w historii programu! Kto jeszcze weźmie udział w show?

"Twoja twarz brzmi znajomo": Gromee nie będzie już jurorem. Zastąpi go wybitna postać polskiej sceny muzycznej

Już wiosną wystartuje 16. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo", a co za tym idzie, powoli dowiadujemy się, co czeka nas w nowej odsłonie show. Już oficjalnie wiadomo, że w programie wystąpi między innymi modelka, Karolina Pisarek. Widzowie już nie mogą się doczekać, aż będą mogli zobaczyć jej talent aktorski i wokalny, bo jeszcze nie mieli okazji, aby się przekonać, jak uczestniczka "Top model" radzi sobie na scenie. Wiele emocji wzbudziła również wiadomość o tym, że w programie wystąpi 14-letnia Viki Gabor! Jak widać, zapowiadają się naprawdę ogromne emocje w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jak się właśnie okazało, w 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" czekają nas również zmiany w składzie jurorskim. Producenci programu właśnie opublikowali komunikat, z którego dowiadujemy się o rezygnacji Gromee'ego ze stanowiska jurora. Oświadczenie pojawiło się na oficjalnych social mediach programu.

Zobacz także

- Specjalna wiadomość od Gromee

To była piękna przygoda! Takie też kiedyś się kończą. Jednak dokładnie TA przygoda już zawsze będzie trwać w moim sercu! Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość - tak wyglądał dla mnie ten program. Dziękuję Wam wszystkim za niezapomniane chwile! Dziękuję również Wam, moim fanom - za masę wiadomości, komentarzy i ogromne wsparcie, jakie okazywaliście mi po każdym odcinku - czytamy w komunikacie.

VIPHOTO/East News

W dalszej części oświadczenia czytamy o powodach rezygnacji Gromee'ego z dalszego jurorowania w "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak się okazało, producent muzyczny musi się teraz skupić na realizacji swoich zawodowych planów, a także chce spędzać więcej czasu z rodziną, bo już niedługo powita na świecie swoje trzecie dziecko.

- Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie - Rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny. Reasumując mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny… ???? Już za Wami tęsknie! Trzymam kciuki za wszystkich! Trzymam kciuki za nowego członka jury i kibicuję.

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Viki Gabor odpowiada: "Wszystkich ta szkoła obchodzi"

Kto zatem będzie zasiadał w jury w zastępstwie za Gromee'ego? Jak udało nam się dowiedzieć, będzie to... Krzysztof Cugowski!

- To legenda polskiej sceny muzycznej, więc producenci są zachwyceni - mówi nam osoba z produkcji show.

Reklama

Myślicie, że Krzysztof Cugowski sprawdzi się w tej roli?

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama