Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: finaliści show
mat. prasowe
TV-Show

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16": Kto wygrał? Za nami finał show! 

Finał 16. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za nami. O zwycięstwo walczyli Andrzej Kozłowski, Viki Gabor, Ania Rusowicz i Danzel. Kto okazał się najlepszy?

Za nami finał 16. edycji muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto w kogo się wcielił i kto zdobył Złotą Maskę i czek na 100 tysięcy złotych na cele charytatywne? Zobaczcie zdjęcia z show i poznajcie wielkiego zwycięzcę programu. Jest spore zaskoczenie.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Viki Gabor zachwyciła jako Ariana Grande! To trzeba zobaczyć

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16"! 

Po kilku tygodniach muzycznych zmagań przyszedł czas na wielki finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O zwycięstwo walczyło 4 finalistów: Viki Gabor, Andrzej Kozłowski, Danzel oraz Ania Rusowicz. W duetach zaprezentowali się zaś pozostali uczestnicy show: Maciej Radel i Karolina Pisarek oraz Patryk Cebulski i Ania Jurksztowicz. Jakich artystów usłyszeliśmy na scenie? Zobaczcie fotorelację z programu!

Andrzej Kozłowski jako Luciano Pavarotti w finale "TTBZ 16"

Jako pierwszy w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16" wystąpił Andrzej Kozłowski. Do historii programu przejdzie jego występ w roli Jamesa Blunta, który dał mu zwycięstwo! Był również Krzysztofem Krawczykiem, Marylą Rodowicz, Freddiem Mercurym i Glorią Gaynor! W finale postawił sobie wysoko poprzeczkę - wcielił się w Luciano Pavarottiego i zaśpiewał utwór „Nessun Dorma”:

Jestem pełna podziwu, że rzuciłeś się na tak głęboką wodę, żeby spróbować sprostać takiemu zadaniu! Wybór tej postaci dowodzi, że Ty tu przyszedłeś po żeby mieć nowe doświadczenia. Jestem pod wielkim wrażeniem tego jakim jesteś wszechstronnym artystą – zachwyciła się Małgorzata Walewska.  

Andrzej! Byłam wzruszona, miałam ciarki i nie mogłam wyjść z zachwytu kiedy śpiewałeś! Na Twoje możliwości, osoby nigdy nie śpiewającej klasycznie to było naprawdę arcydzieło! Bardzo Ci dziękuję – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.  

Andrzej Kozłowski jako Luciano Pavarotti w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16
mat. prasowe

Danzel znów po polsku jako Czesław Niemen w finale "TTBZ 16"

Jako drugi na scenie wystąpił Danzel, który zachwycał widzów i publiczność, zwłaszcza kiedy śpiewa po polsku. Do historii show przejdzie jego występ w roli Ryszarda Riedla i wykonanie piosenki „Wehikuł czasu”! Na finał Danzel wybrał utwór „Płonie stodoła Czesława Niemena! Po raz kolejny udowodnił, że świetnie sobie radzi ze śpiewaniem w języku polskim. Otrzymał od czwórki jury owacje na stojąco!

Pokazałeś, że jesteś wszechstronnym, mega fajnym, przyzwoitym człowiekiem! Danzel, to był zaszczyt Ciebie poznać! Gratuluję Ci tego ostatniego występu – powiedział Michał Wiśniewski

To jest zaszczyt móc Ciebie oglądać, cieszyć się Twoją charyzmą. Twoje zwycięstwo z językiem polskim jest dla mnie niewiarygodne! – podsumowała Katarzyna Skrzynecka

Zobacz także: Michał Wiśniewski komentuje zarzuty Karoliny Pisarek! "Usłyszała tylko i wyłącznie prawdę"

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: Danzel jako Czesław Niemen
Mat. prasowe

Po występie Danzela przyszedł czas na pierwszy duet - Karolina Pisarek oraz Maciek Radel wcielili się w Britney Spears i Will.I.Am i wykonali utwór „Scream And Shout”. Po nich na scenie pojawiła się najmłodsza uczestniczka w historii show, Viki Gabor, która występowała jako Ariana Grande, Rihanna, Mariah Carey czy Kasię Sobczyk.

Viki Gabor jako Whitney Houston w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16"

W finale Viki Gabor wykonała wielki hit diwy, „I wanna dance with somebody”. Jak zawsze wypadła świetnie, a tym wykonaniem oczywiście porwała do tańca całą publiczność!

Viki! Dzisiaj po raz kolejny pokazałaś nam wielką ekspresję Twojej energii! Świetnie zaśpiewane, zatańczone! W wielu miejscach, na początku piosenki brzmiałaś jak Whitney Houston. Zrobiłaś to fantastycznie! – podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

Dzisiaj jestem zachwycony! Uważam, że wypadło to mega dorosło! Dzisiaj w ogóle nie wyglądasz jak Viki Gabor – dodał Michał Wiśniewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: Viki Gabor jako Whitney Houston
mat. prasowe

Anna Rusowicz jako Etta James w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16"

W 16. edycji "TTBZ" była Nicole Scherzinger, Florence Welch czy Ireną Santor. Na finał wybrała utwór „Something's Got A Hold On Me” Etty James – matki gatunku R&B! Jak poradziła sobie w finale Ania Rusowicz?

Kolejne wykonanie godne finału! – Aniu! Śpiewałaś doskonale! Mnie się bardzo podobało, bo ja jestem pokoleniem, które słuchało takich rzeczy – powiedział Krzysztof Cugowski.

Zrobiłaś cudowny artystyczny występ! Ode mnie masz Oskara za kreację aktorską i za postać dzisiaj. Dla mnie to był wielki boom tego finału i wielki hit tego finału! Twój występ jest dzisiaj dla mnie torpedą! EXTRA! – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: Danzel zwycięzcą
mat. prasowe

Wyniki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16". Danzel zwycięzcą!

Po kolejnym duecie, czyli Ani Jurksztowicz i Patryku Cebulskim, którzy wcielili się w rolę Keshy i Pitbulla w utworze "Timber", poznaliśmy wyniki show! 4. miejsce zajęła Viki Gabor, 3. miejsce przypadło Ani Rusowicz. Drugie miejsce zajął Andrzej Kozłowski, a to oznacza, że wielkim zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został Danzel. Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Danzel wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16". Michał Wiśniewski miał innego faworyta!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: Danzel zwycięzcą
mat. prasowe

Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15
mat. prasowe
TV-Show
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Wiemy, kto wygrał 15. edycję! Kurdej-Szatan czy Janowski? 
Za nami finał 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! O zwycięstwo walczyli: Basia Kurdej-Szatan, Katarzyna Łaska, Robert Janowski oraz Adam Zdrójkowski! Kto w kogo się wcielił, kto wygrał?

Wszystko oficjalnie jasne! Zwycięzcą 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został Robert Janowski! W wielkim finale show Polsatu artysta wcielił się w rolę Erica Claptona, wykonując hit "Layla". W ten sposób aktor został posiadaczem słynnej Złotej Maski (co fani show zauważyli już jakiś czas temu)  oraz mógł przekazać 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.  Zobacz także:  Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wrócą do siebie? Basia Kurdej-Szatan komentuje rozstanie pary! Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto wygrał?  Finał 15. edycji rozpoczął się od wspólnego występu wszystkich finalistów, którzy wcielili się w zespół ABBA! Basia Kurdej-Szatan jako Agnetha Fältskog, Katarzyna Łaska jako Anni-Frid Lyngstad, Robert Janowski w roli Björna Ulvaeusa i Adam Zdrójkowski jako Benny Andersson wykonali kawałek „Voulez vous"!  Potem przyszedł czas na solowe występy. Zaczął Robert Janowski - wykonał utwór „Layla” Erica Claptona.  Robert, wstanę z szacunku i z wielkiej sympatii. Cieszę się bardzo, że mogłam Cię spotkać w tym programie – zachwyciła się Małgorzata Walewska.   Dzisiaj po prostu pozamiatałeś tą swoją naturalnością, ale jednocześnie taką potęgą w głosie, ale też twoją wrażliwością. To jest jakieś magiczne, co za każdym razem wnosisz na tę scenę. W zasadzie zmierzyłeś się tu z samymi legendami, i na pewno nie będzie przesadzone to, co teraz powiem, że jesteś legendą tego programu! – powiedział Gromee.  Adam Zdrójkowski wcielił się w rolę Dave’a Gahana z Depeche Mode i wykonał koncertową wersję piosenki „Enjoy the silence”.  Jestem pełen podziwu, byłeś...

Jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
mat. prasowe
TV-Show
Finał 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za nami! Kto wygrał program Polsatu? 
Walka była bardzo zacięta, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! Ogromne emocje w ostatnim odcinku show!

Wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już za nami! W ostatnim odcinku hitu Polsatu o zwycięstwo walczyli Maja Hyży, Michał Meyer, Paweł Góral i Lesław Żurek. Kto zachwycił najbardziej i wygrał najnowszą odsłonę show? Finał 14. edycji "TTBZ" W czternastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpili: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magdalena Narożna, Lesław Żurek, Paweł Góral, Piotr Gawron Jedlikowski oraz Michał Meyer. Muzyczne show z udziałem gwiazd rozpoczęło się 5 marca, a dziś po ponad dwóch miesiącach zobaczyliśmy wielki finał "TTBZ". W ostatniej odsłonie programu zobaczyliśmy występy finałowej czwórki: Mai, Michała, Pawła  i Lesława. Paweł w finale zaśpiewał m.in. piosenkę Maryli Rodowicz, Maja wcieliła się w Whitney Houston, Michał zaprezentował się jako Jon Bon Jovi, a Lesław zaśpiewał piosenkę Zbigniewa Wodeckiego.  Ostatecznie 14. edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Lesław Żurek ! Aktor zachwycił swoim występem i zajął pierwsze miejsce w wielkim finale show. Paweł Górak znalazł się na 2. miejscu, a Michał Meyer zdobył 3. miejsce. Zwycięzcy i wszystkim finalistom "TTBZ" gratulujemy!  Zobacz także:  "Twoja twarz brzmi znajomo": Co było największym wyzwaniem dla Anny-Marii Siekluckiej? Zaskakująca odpowiedź! Wielki finał 14. edycji "TTBZ" już za nami. Program wygrał Lesław Żurek! Lesław Żurek zachwycił swoim występem w wielkim finale.             Wyświetl ten post na Instagramie.                      ...

Katarzyna Skrzynecka wraca do Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Niespodzianka Polsatu: Kasia Skrzynecka wraca do "Tańca z gwiazdami"
W jakiej roli ją zobaczymy?

W ubiegłym tygodniu zakończył się program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w którym gwiazdy polskiej sceny wcielały się w największe osobowości światowego rynku muzycznego, naśladując nie tylko głos, ale również zachowanie i ruch sceniczny swojego bohatera. Po ośmiu tygodniach rywalizacji program zwyciężyła Katarzyna Skrzynecka pokonując w finale Agnieszkę Włodarczyk . Przypomnijmy: Wszystkie metamorfozy Katarzyny Skrzyneckiej Dla Skrzyneckiej udział w show, był wielkim powrotem do telewizji po dłuższej nieobecności. Odkąd przestała być prowadzącą "Taniec z Gwiazdami" w TVN, nie umiała odnaleźć się w show-biznesie. Kolejne przedsięwzięcia sprawiały, że zamiast zyskiwać w oczach widzów, powoli stawała się medialnym pośmiewiskiem . Dopiero udział w "TTBZ" sprawił, że zaczęto mówić o niej coraz więcej i coraz lepiej - rozkwitło również jej życie zawodowe, co przełożyło się na nowe propozycje od producentów. Zobacz: Skrzynecka jest zasypywana ofertami po udziale w "TTBZ" Rola Katarzyny w Polsacie nie ograniczyła się tylko do udziału w popularnym show - już dziś wystąpi ona bowiem w "Tańcu z Gwiazdami". Nie zastąpi jednak prowadzącej, tylko pojawi się w charakterze gwiazdy wieczoru jako Tina Turner z utworem "Private Dancer" , czyli swoją pierwszą kreacją z "TTBZ". Jesteście ciekawi tego występu? Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner