Anna Kalczyńska

TVN przeprasza za wpadkę, ale Anna Kalczyńska jej broni! "Będę się tego trzymać"

Anna Kalczyńska

Nie milkną echa wpadki prezenterów w "Dzień Dobry TVN"! Przypomnijmy - Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zażartowali z urody 22-letniego koreańskiego piosenkarza, Jeona Jungkooka, który został uznany za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie w rankingu TC Candler. Prezenterzy byli zaskoczeni popularnym zestawieniem, twierdząc m.in., że wokalista (jeden z największych gwiazdorów muzyki k-pop) jest "niemęski". Specjalne oświadczenie w tej sprawie wydała stacja TVN, ale Anna Kalczyńska nie zamierza przepraszać urażonych fanów.

Wpadka w "Dzień Dobry TVN"

Dowcipy Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika z urody Jeona uraziły nie tylko fanów wokalisty, ale również widzów. Przypomnijmy - zapowiadając materiał o najpiękniejszych mężczyznach w świecie show biznesu prezenterzy, na widok Jungkooka, powiedzieli:

Twarz, powiedziałabym, niespecjalnie bardzo męska, prawda? - zapytała Anna
Chłopięca zdecydowanie, niemal dziecięca (...) i mnóstwo kolczyków. Grzywka na pewno nie robi go najprzystojniejszym człowiekiem - powiedział Sołtysik. 

Anna i Andrzej żartowali także z jego farbowanych włosów oraz kolczyków. Materiał spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami! Swoje oświadczenie szybko wydała stacja TVN. Dyrekcja zapowiedziała, że wyciągnie wnioski z zaistniałej sytuacji:

TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma. Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości - czytamy w komunikacie stacji.

Większości internautów przeprosiny stacji nie przekonują - oczekują ich od prowadzących, na żywo w kolejnym programie. Kalczyńska, w dyskusji z internautami na swoim profilu na Instagramie broniła swojej opinii: 

Jungkook maluje usta, nosi duże zdobne kolczyki, eksperymentuje z wizerunkiem, który w mojej estetyce ma niewiele wspólnego z męskością. Ja tego nie oceniam, ale proszę mi pozwolić wyrazić moje zdziwienie. Tym bardziej że rozmawiamy o zmieniających się kanonach. Nie dajmy się pogrzebać politycznej poprawności - napisała gwiazda w odpowiedzi na krytyczny komentarz jednej z internautek. 

A następnie dodała:

Nie wyśmiałam tego artysty, tylko powiedziałam, że go nie znam. Owszem, powiedziałam, że reprezentuje mało męski typ urody i będę się tego trzymać. Pozdrawiam 

Konwersacja Anny z fanami wokalisty została jednak usunięta, podobnie jak możliwość komentowania postów pod jej ostatnimi zdjęciami.

Jak myślicie, czy Andrzej i Anna poniosą konsekwencję swoich żartów?

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
East News

Anna Kalczyńska nie żałuje swoich słów na wizji. 

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
East News

Tak wygląda Jeon Jungkook:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

For ARMY💜 #CONNECT_BTS

Post udostępniony przez BTS JUNGKOOK 정국 (@jungkookbts)

Jeon Jungkook
EastNews

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01