Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
East News
Newsy

Wpadka w "Dzień dobry TVN"! Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie

Prowadzący "Dzień dobry TVN" zaliczyli wpadkę, która rozzłościła widzów. Fani domagają się publicznych przeprosin

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik narazili się fanom programu? Okazuje się, że prezenterzy zaliczyli wpadkę, której widzowie nie chcą im wybaczyć i domagają się publicznych przeprosin. Według internautów prowadzący wyśmiali wygląd koreańskiego piosenkarza, który został zwycięzcą w rankingu 100 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Swojego oburzenia tą sytuacją nie kryje także Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz także: Filip Chajzer tłumaczy się z wpadki z "atakiem paniki"! Dorota Szelągowska mocno: "to było strasznie słabe"

Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" powinni przeprosić za swoje zachowanie? 

We wtorkowy poranek w programie "Dzień Dobry TVN" pojawił się duet prowadzących - Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. W tym wydaniu śniadaniówki został poruszony temat kanonów piękna oraz urody. Na tapetę wzięto ranking TC Candler 100 najpiękniejszych męskich twarzy na świecie. W tym roku pierwsze miejsce w tym plebiscycie zajął 22-letni koreański piosenkarz Jungkook z grupy BTS. Prowadzący nie kryli swojego zaskoczenia, że to właśnie ten mężczyzna dostał miano najprzystojniejszego na świecie. 

Jeżeli spodziewają się państwo na czele stawki na przykład Brada Pitta czy George'a Clooneya, to może państwa czekać spora niespodzianka. [...] Najprzystojniejszym mężczyzną świata jest Jungkook - więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym... niespecjalnie bardzo męska, prawda? [...] Włosy zakładam, że farbowane - powiedziała Anna Kalczyńska. 

Ponadto został wyemitowany materiał, który dodatkowo rozzłościł widzów. Adam Feder zapytał Polaków, czy według nich jest to prawdziwy kanon piękna i czy Jungkook zasłużył na tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na świecie. Niestety dziennikarz również zaliczył wpadkę i pokazywał swoim rozmówcom zdjęcie innego członka zespołu BTS. Obydwie sytuacje spotkały się z ogromną krytyką internautów.

- Żenada, jest mi po prostu wstyd za to jak państwo przedstawili jednego z członków BTS

- Zachowaliście się żałośnie... Przeproście za swoją głupotę i zastanówcie się jeszcze nad sobą ..

- Nadal czekamy na oficjalne przeprosiny.

- Ile mamy czekać na publiczne przeprosiny?

- Czekam dalej na przeprosiny i wiedzcie ze nie zaprzestaniemy póki ich nie dostaniemy a Bighit się dowie o tym i poniesiecie konsekwencje 

- Jako fanka kpopu jestem oburzona postawa dziennikarzy ddtvn. rasistowskie komentarze, brak researchu, promowanie stereotypu „męskości”, ksenofobia... takich ludzi doprowadzamy do głosu w naszym kraju - piszą wściekli widzowie. 

Do dyskusji włączyła się także Karolina Korwin-Piotrowska, która także również nie kryje oburzenia zaistniałą w "Dzień dobry TVN" sytuacją.

Fani KPopu właśnie robią z TVN to, czego nie udalo się PiS w ostatnich latach. Rozjeżdżają równo i niestety zasłużenie. Sieć płonie. […]
3. W studiu jest „zabawnie”, bo prowadzący zauważają radośnie, że pan wygląda nie jak pan, tylko Mały Książę, bardzo śmiesznie się nazywa (no bardzo śmiesznie, szacuneczek), włosy ma farbowane (meeeehhh, ale śmieszne, polowa facetów w TVN, w szolbizie włosy doczepia i farbuje, ale to szczegół), ma kolczyki (fuj), no i ta twarz. Niemęska. Tak, mamy 21 wiek, dowcipaski z czyjegoś wyglądu, etniczności, rasy są passe…really?
4. Żeby było „fajniej” jakiś gościu idzie w miasto ze zdjęciem koreańskiego mężczyzny, żeby „lud” osądził, czy jest męski. Tylko, ze na zdjęciu jest ktoś inny. Zupełnie inny członek grupy BTS. Research, głupcze! – czytamy we wpisie Karoliny Korwin Piotrowskiej.

Stacja TVN postanowiła odnieść się do zarzutów widzów i opublikowała oświadczenie, w którym przeprosiła zarówno członków zespołu BTS jak również każdego, kogo mógł urazić ich materiał.

TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma.
Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości - czytamy w oświadczeniu.

A wy co myślicie na ten temat? Czy rzeczywiście prowadzący wykazali się rasistowskim zachowaniem?

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
East News

Głos w tej sprawie zabrała także Karolina Korwin-Piotrowska, która nie kryje swojego oburzenia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fani KPopu właśnie robią z TVN to, czego nie udalo się PiS w ostatnich latach. Rozjeżdżają równo i niestety zasłużenie. Sieć płonie. 1. W ddtvn pokazano wyniki plebiscytu na Najpiękniejsze gwiazdy w 2019 roku. 2. Wygrywa lider grupy BTS. To jest KPop. Można sprawdzić w Google. Najlepiej sprzedająca się muzyka świata. Absolutny fenomen, artystyczny, kulturowy, socjologiczny, o którym kręci się dokumenty. Tego słuchają miliony. Także w Polsce. Można wszystko sprawdzić, trzeba chcieć. Jest w Google. 3. W studiu jest „zabawnie”, bo prowadzący zauważają radośnie, że pan wyglada nie jak pan, tylko Mały książę, bardzo śmiesznie się nazywa (no bardzo śmiesznie, szacuneczek), włosy ma farbowane (meeeehhh, ale śmieszne, polowa facetów w TVN, w szolbizie włosy doczepia i farbuje, ale to szczegół), ma kolczyki ( fuj), no i ta twarz. Niemęska. Tak, mamy 21 wiek, dowcipaski z czyjegoś wyglądu, etniczności, rasy są passe...really? 4. Żeby było „fajniej” jakiś gościu idzie w miasto ze zdjęciem koreanskiego mężczyzny, żeby „lud” osądził, czy jest męski. Tylko, ze na zdjęciu jest ktoś inny. Zupełnie inny członek grupy BTS. Research, głupcze! 5. Jesteśmy w mediach, w telewizji, która głosi tolerancję, na prawo i lewo teraz puszcza przemówienia z Auschwitz o wykluczaniu,o rasizmie, o potrzebie tolerancji,o tym, ze się innych, inności wszelkiej palcem nie wytyka. Tu się mówi, podobno z troską o tym, ze wzrasta ilość depresji, samobójstw wśród ludzi, wytykanych palcami, odrzucanych, ze względu właśnie na wygląd czy rasę. To jest kraj, w którym na ulicy nadal słyszy się „asfalt”, „ciapaty”, „mongoł”. Ale to tu o poranku była beka z psychicznie chorych, wiec beka z innego typu urody tez spoko przejdzie. I ktoś się jeszcze dziwi, ze ludzie przeskakują na Pytanie na śniadanie albo Netflix?i I na koniec: zwizualizujmy sobie, ze w koreańskiej śniadaniówce byłaby taka mega rasistowska beka z męskości i wyglądu prezenterów ddtvn....just saying;) Hitem sieci, w skali już globalnej, jest hashtag #dziendobrytvnisoverparty #ksenofobia #rasizm #bodyshaming #bts #kpop

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

Jungkook z koreańskiego zespołu BTS wygrał w rankingu na najbardziej przystojnego mężczyznę na świecie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ARMY

Post udostępniony przez BTS JUNGKOOK 정국 (@jungkookbts)

Zobacz także
Agnieszka Woźniak Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła wywiadu w "Dzień Dobry TVN"! Wróci do pracy w telewizji?

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?

Nowy "Dzień dobry TVN" podzielił widzów! Skrajne opinie Internautów!

 

Małgorzata Ohme
EastNews
Newsy
Małgorzata Ohme zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Magdę Mołek: "To dla mnie niekomfortowe"
Małgorzata Ohme zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Magdę Mołek: "To dla mnie niekomfortowe"

Kilka tygodni temu Magda Mołek pożegnała się z programem "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka odeszła ze śniadaniówki, ponieważ była zmęczona pracą. Razem z nią z porannego programu zrezygnował Marcin Meller . Odejście prowadzących wymusiło na TVN poszukanie długoterminowego zastępstwa. Nowymi prowadzącymi stali się Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, którzy znani są widzom stacji. Ale czy dziennikarce uda zastąpić się Magdę Mołek i zyskać sympatię widzów? Zobaczcie, co Małgorzata Ohme myśli o swojej poprzedniczce. Czy duet Chajzer i Ohme stanie się tak popularny jak Wellman i Prokop? Zobaczcie!  Zobacz także:   Który z nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN" wypadł najlepiej? Głosuj!

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
EastNews
Newsy
Po wpadce w "Dzień Dobry TVN" jedna osoba traci pracę! O kim mowa?  
Po wpadce w "Dzień Dobry TVN" jedna osoba traci pracę! O kim mowa?  

Zaskakujące wieści portalu Plejada.pl. Serwis podaje, że po kontrowersyjnym materiale o urodzie koreańskiego artysty, wyemitowanym w "Dzień Dobry TVN", pracę stracił Adam Feder, reporter, który zrobił sondę uliczną na ten temat. Co z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem? Czy również stracą pracę?  Zwolnienie w "Dzień Dobry TVN" O co poszło? W wielkim skrócie - popularny artysta k-popu na całym świecie, członek zespołu BTS, Jeon Jungkook, został uznany "najprzystojniejszym mężczyzną na świecie". Reporterzy programu postanowili sprawdzić, czy Polacy zgadzają się z wyborem. Zanim reportaż Adama Federa został wyemitowany, prowadzący, czyli Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska zaczęli żartować z urody młodego wokalisty. Niewybredne komentarze i kpiny uraziły nie tylko jego fanów, ale i widzów. Stacja TVN szybko wydała oświadczenie. Więcej - tutaj : TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma. Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości - czytamy w oświadczeniu - czytamy w komunikacie stacji. Jak podaje nieoficjalnie Plejada.pl - pierwsze kroki już podjęto, a pracę stracił reporter, odpowiedzialny za sondę. Wydawca programu oraz Kalczyńska i Sołtysik, według informacji portalu, zostają na swoich miejscach. Zaskoczeni? Czy Anna i Andrzej też poniosą konsekwencję?  Co...

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
East News
Newsy
Skargi do KRRiT po materiale "Dzień dobry TVN" o koreańskiej gwieździe! Fani chcą kolejnych przeprosin
Afera po materiale w "Dzień dobry TVN" odnośnie najprzystojniejszego mężczyzny świata nie ustaje. Pojawiły się pierwsze skargi do KRRiT.

Nie milkną echa głośnej wpadki w "Dzień Dobry TVN". Według interneutów i widzów śniadaniówki, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik wyśmiali członka znanego na całym świecie zespołu BTS - Jeona Jungkooka. Choć stacja TVN oraz prowadzący przeprosili za materiał, który wzbudził tak skrajne emocje, to cała sprawa nie cichnie. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji napływają skargi na nadawcę.  Zobacz także:  Wpadka w "Dzień dobry TVN"! Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie Do KRRiT napływają skargi na DDTVN Wpadka w "Dzień Dobry TVN" wywołała wiele emocji. Przypomnijmy, popularny koreański artysta,  członek zespołu BTS, Jeon Jungkook, został uznany najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. W programie śniadaniowym zostały poruszone obecnie panujące kanony piękna i urody.  Prowadzący program Andrzej Sołtysik oraz Anna Kalczyńska zdaniem internautów wyśmiali urodę muzyka. Komentarze bardzo uraziły zarówno fanów jak i widzów śniadaniówki. Ponadto reporter Adam Feder przeprowadził sondę uliczną, w której pytał Polaków, czy ich zdaniem Jungkook słusznie został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. Niestety, dziennikarz również zaliczył wpadkę, gdyż pokazał swoim rozmówcom zdjęcie... innego członka zespołu BTS. Jak dowiedział się portal Plejada.pl, Adam Feder został zwolniony z TVN.  Chociaż stacja TVN oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik przeprosili za swoje zachowanie oraz wyemitowany materiał za pośrednictwem mediów społecznościowych, to jednak fani domagają się oficjalnego komunikatu na wizji. Tymczasem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, napływają skargi na nadawcę.  - Zarzuty dotyczyły...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik