Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Maja Ostaszewska, Kinga Rusin Filip Chajzer Kinga Rusin Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w "Iron Majdan" Masterchef Junior, jurorzy: Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Maja Ostaszewska, Kinga Rusin
Materiały prasowe
To już naprawdę niedługo!
1/7
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Maja Ostaszewska, Kinga Rusin
Materiały prasowe

 

Wiosenna ramówka stacji TVN nie jest już tajemnicą! W czasie wtorkowej konferencji stacji zaprezentowano propozycje na nadchodzący sezon. Nie zabraknie emocji! Na antenę TVN powrócą dobrze znane i lubiane serialu oraz programy rozrywkowe. Pojawią się również nowości. Wśród nich zapowiadający się na hit "Iron Majdan" z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem oraz debiutujący nowy format "Hipnoza", który poprowadzi Filip Chajzer. 

 

Zobacz też: Mamy zwiastun IRON MAJDAN! Wrestling, gaszenie pożaru, wspinaczka! Co przeżyli Rozenek i Majdan?

 

Znamy konkretne daty, kiedy premier w wiosennej ramówce TVN! Sprawdźcie w naszej fotogalerii!

 

Polecamy: Największe zaskoczenie ramówki TVN! Małgorzata Rozenek zaśpiewała, Radek Majdan zagrał!

2/7
Filip Chajzer
x-news/Materiały promocyjne

"Hipnoza" to nowy program stacji TVN. Jego uczestnicy będą poddawani tytułowej hiponozie pod okiem profesjonalnej hipnotyzera. Show poprowadzi Filip Chajzer. Pierwszy odcinek "Hipnozy" zobaczymy 3 marca. Każdy kolejny w soboty o godzinie 20:00.

3/7
Kinga Rusin
x-news/Materiały promocyjne

Trzecia edycja programu "Agent-Gwiazdy", prowadzonego przez Kingę Rusin pojawi się na antenie TVN, rozpocznie się 21 lutego o godzinie 21:30. Show z udziałem takich gwiazd jak m.in. Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska czy Maja Włoszczowska będzie pokazywany w każdą środę.

4/7
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w "Iron Majdan"
TVN

Program z udziałem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, czyli "Iron Majdan" już teraz zapowiada się na wielki hit. Pierwszy odcinek w poniedziałek 5 marca o godzinie 22:30.

5/7
Masterchef Junior, jurorzy: Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler
EastNews

Na antenę TVN wraca również lubiany program kulinarny z udziałem dzieci "MasterChef Junior". Show startuje 4 marca, w niedzielę, o godzinie 20:00.

6/7
Serial Diagnoza
Materiały prasowe

Wiosną na antenę stacji TVN wraca również serial "Diagnoza". Nowe odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 21:30. Start 20 lutego.

7/7
aktorzy "Druga szansa"
East News

Wraca również serial "Druga szansa". Nowe odcinki telenoweli z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej już od poniedziałku 5 marca. Start o godzinie 21:30.