Top Model. Michał Piróg pokłócił się z uczestniczką: Byłaś beznadziejna
Fragment programu "Top Model", Player.pl
TV-Show

"Top Model": Michał Piróg pokłócił się z uczestniczką: "Byłaś beznadziejna"

Fani "Top Model" mocno skomentowali zachowanie uczestniczki: "Zero pokory". Tak ostrej wymiany słów w programie dawno nie widzieliśmy.

Kiedy Olga pojawiła się na castingach do 10. edycji "Top Model" powaliła jurorów na kolana. Młoda dziewczyna nie tylko zachwyciła ich swoją figurą, ale również energią - uczestniczka zdecydowanie dała się poznać jako niesamowicie rozgadana, otwarta i głośna osoba. Nikt jednak nie spodziewał się, że równie zaciekle będzie broniła swojego zdania i to w dodatku w rozmowie, a właściwie kłótni, z Michałem Pirógiem! Co wydarzyło się na bootcampie? Widzowie natychmiast skomentowali zachowanie uczestniczki "Top Model". 

Dawid Woliński nie zaliczył naszego testu z wiedzy o Top Model. Czego nie wiedział? WIDEO

Kłótnia Michała Piróga i uczestniczki w "Top Model"

Choć za nami dopiero pierwsze trzy odcinki, 10. sezon "Top Model" już przyniósł sporo emocji. Szczególnym echem odbił się udział żony ministra, która zgłosiła się do programu w tajemnicy przed mężem. Jej przygoda z "Top Model" jednak dobiegła końca i po sesjach zdjęciowych piękna Marianna Schreiber odpadła z show. Jak się okazuje, teraz głośno zrobiło się wokół innej z uczestniczek, a wszystko przez jej kłótnię z Michałem Pirógiem! 

Energiczna, wygadana Olga podczas sesji zdjęciowej na decydującym bootkampie zupełnie zgasła! A przynajmniej zdaniem niektórych. Podczas wykonywania zdjęć na łonie natury, dziewczyna musiała walczyć o uwagę aparatu z sześcioma innymi kandydatami do tytułu Top Model Polska. I choć koniec końców udało uzyskać się efekt wow, ubrana w boho, zwiewną sukienkę Olga w pewnym momencie była zupełnie niezauważalna, co nie umknęło uwadze Michała Piróga, fotografa oraz jurorów. Niektórzy byli w szoku, że uczestniczka, która podczas castingu była prawdziwym wulkanem w grupie zachowała się w taki sposób. 

Zobacz także: "Top Model 10": Historia Kacpra poruszyła jury. Od 10 lat mieszka w domu dziecka

Po sesjach na bootcampie Michał Piróg postanowił odwiedzić uczestników w ich domkach i porozmawiać o tym, co wydarzyło się w ciągu dnia. Kiedy niektórzy przyznawali się do swoich porażek, inni zauważyli, że w tym przypadku Olga wyróżnia się brakiem pokory! Olga nie mogła zgodzić się z tym, że nie było jej widać na zdjęciu...

- Dlaczego taka nuda w tym wiatraku? - zaczął Michał Piróg.

- Ja już ci mówię, dlaczego taka nuda. Bo ja przez ciebie, jakoś mnie o tak zrobiłeś - tłumaczyła Ola pokazując gest gaszenia.

- No właśnie wiesz zgasłaś. Ja bym si chciał zapytać, co się wydarzyło?

- No właśnie jestem na siebie zła

- Ciebie nie było na zdjęciu - podsumował prowadzący. 

- A to chyba za***iście, jak się ma dwie takie twarze, że tak i tak - stwierdziła ze śmiechem.

- To, że ciebie nie było na zdjęciu to dla ciebie nie za fajne.

- Nie, że mnie nie było na zdjęciu. Czemu ty w ogóle przychodzisz i tak wszystko: nie nie byłaś, zniknęłaś, a ty to, tamto.

- Ale chcesz szczerze rozmawiać?

- No szczerze. 

- Bo byłaś beznadziejna dzisiaj na sesji - nie wytrzymał Michał Piróg. 

- Pogadane - podsumowała Olga mocno gestykulując.

Pozostała szóstka uczestników wymieniła się znaczącymi spojrzeniami, a mina Michała Piróga mówiła sama za siebie. 

O wow, to będzie ciekawa znajomość jeżeli zostaniesz w programie - skomentował z uśmiechem prowadzący. - Liczyłem, nie tylko ja, że będziesz petardą. Po czym weszłaś, zgasłaś - podsumował.

Ostatecznie Olga faktycznie miała powody do tego, by poczuć się zagrożona, jednak jurorzy postanowili dać jej jeszcze jedną szansę, a kiedy dziewczyna wyszła na wybieg, wszystkich oszołomiła swoim przejściem.

Zobacz także: "Top Model": Marianna Schreiber wyśmiana przez kabaret: "Zgłosiła się, bo czas ją gonił"

"Top Model": Widzowie krytykują Olgę

Zachowanie Olgi zdecydowanie nie wywołało zbyt ciepłych odruchów wśród widzów "Top Model". Fani natychmiast postanowili skomentować jej postawę w oficjalnych mediach społecznościowych programu, nie szczędząc pięknej uczestniczce.

- Rozczarowała mnie swoją postawą z królem Pirógiem

- Zero pokory...

- Dlaczego przeszła skoro nawet Michał powiedział ze na sesji była beznadziejna?

- Musi być jakiś czarny charakterek w programie.

- Straszna dziewczyna, brak pokory jedyne jej ciało jest piękne.

- Nie przekonała mnie - komentowali w mediach społecznościowych.

Na ostre komentarze zareagowała sama Olga, która napisała, że jest wdzięczna i docenia każdą opinię. Wielu widzów nie dziwi się jednak jurorom i mocno trzyma kciuki za dziewczynę.

- Ma idealny wygląd do tego programu, bardzo szczupła, bardzo zgrabna, ciekawa uroda. Czasem ktoś się po prostu mega nadaje

- Cudowna. Widać, że nikogo nie udaje :)

- Przynajmniej jest sobą 💥 - czytamy w komentarzach.

Sądzicie, że Olga zajdzie daleko a Michał Piróg zapomni o ich dyskusji?

Ola z Top Model
@olgaa_krol, Instagram

Marianna Schreiber w Top Model 10
x-news
TV-Show
"Top Model": Marianna Schreiber, żona ministra, odpadła z show! "Źle mi poszło"
Marianna Schreiber w dziesiątej edycji "Top Model"! Jak sobie poradziła w ostatnim odcinku? Miała spięcia z jurorem. To dlatego odpadła?

Za nami trzeci odcinek 10. edycji "Top Model". Uczestniczką, która wzbudzała najwięcej emocji, jest oczywiście Marianna Schreiber, żona ministra w rządzie PIS, Łukasza Schrebiera. 28-letnia nauczycielka do programu zgłosiła się w tajemnicy przed mężem. Jak sobie poradziła w pierwszej sesji zdjęciowej z innymi uczestnikami? Były spięcia! Zobacz także:  "Top Model": Nagie zdjęcia żony ministra to jeszcze nic! Zobaczcie, co Marianna Schreiber napisała teraz Marianna Schreiber w "Top Model" bez wiedzy męża, ministra! Udział żony polityka PIS w "Top Model" wzbudzała skrajne emocje widzów!  Marianna Schreiber zgłosiła się do programu, by pokazać się z innej strony i zerwać ze stereotypem "przykładnej żony polityka". Oboje jednak umówili się, że minister nie będzie zabierał głosu w sprawie jej udziału w show TVN: Jak się zapewne wszyscy domyślają, "Top Model" na antenie TVN nie jest programem pokazywanym na żywo. Zdążyliśmy już naprawdę dawno to przepracować. Mój mąż nie będzie się wypowiadał i to też jest moja prośba, którą on uwzględnił w swoich poczynaniach. Nie będzie komentował i myślę, że to jest najlepsza decyzja. Wierzę, że prawdziwa miłość wszystko zwycięży - powiedziała w rozmowie z Plejada.pl Marianna.  Marianna Schreiber w sesji zdjęciowej w "Top Model" W środowym, trzecim odcinku "Top Model" uczestnicy zostali podzieleni na grupy, w których odbywały się pierwsze profesjonalne sesje zdjęciowe. Już na samym początku Schrebier miała spięcie z jurorem, Dawidem Wolińskim, podczas przymiarek kostiumów: Dawid: To nie jest Twoja stylizacja... Marianna: Może coś krótkiego, żeby nie zasłaniała nóg? Dawid: Ja zdecyduję, ok? Na razie wróć i się...

Sesja z alpakami w Top Model
mat. prasowe
TV-Show
"Top Model": Internauci oburzeni wykorzystaniem zwierząt. "Osoby z "jury" walczą o ich prawa?!"
Sesja z alpakami w "Top Model" wywołała lawinę krytyki na temat wykorzystania zwierząt w sesjach zdjęciowych. Nie tylko internauci są oburzeni, głos zabrała też Karolina Korwin-Piotrowska!

Ostatni odcinek „Top Model” wywołał ogromne emocje, ale nie za sprawą uczestników, ale sesji, do której zostały wykorzystane zwierzęta. Internauci są oburzeni faktem, że nikt nie zwrócił uwagi na zestresowane alpaki. Oburzenie widzów jest tym większe, że przewodnicząca jury Joanna Krupa i prowadzący Michał Piróg są zadeklarowanymi obrońcami praw zwierząt. Te komentarze są naprawdę mocne! Czy produkcja programu zdecyduje się odnieść do zarzutów? Kontrowersje po ostatnim odcinku "Top Model"! Internauci oburzeni wykorzystaniem zwierząt do sesji Program "Top Model" od początku nowej edycji wzbudza ogromne emocje. W ostatnim odcinku odpadła Marianna Schreiber ,   żona ministra, która wzbudziła ogromne kontrowersje i zrobiło się o niej naprawdę głośno w mediach. W odcinku nie zabrakło też pierwszego  spięcia między jedną z uczestniczek, a Michałem Pirógiem , ale najwięcej emocji wywołała sesja z alpakami.  Zwierzęta były wyraźnie zestresowane obecnością na planie wśród kamer, ludzi i błysku fleszy. Na nagraniach opublikowanych na oficjalnym koncie programu na Instagramie widać, że niektóre alpaki musiały być trzymane podczas sesji, bo starały się po prostu uciec. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy od Internautów, którzy zaniepokoili się losem zwierząt i piszą wprost, że taka sesja nie powinna mieć miejsca: Za takie traktowanie zwierząt powinny być wyciągnięte konsekwencje! Wstyd 😠😠😠 i to w programie, w którym występują naczelni obrońcy praw zwierząt Biedne zwierzę. Widać że zestresowane. Przecież zdjęcie mogło być bez tej wystraszonej alpaki Masakra 👎👎 i osoby z "jury" walczą o prawa zwierząt? A rzekomo Michał Pirog i Joanna Krupa wielkimi obrońcami...

Afera w Top Model. TVN wydaje oświadczenie
x-news
TV-Show
Skandal w "Top Model"! Stacja wydała oświadczenie! 
Po emisji programu w sieci zawrzało. Internauci byli oburzeni wykorzystaniem zwierząt podczas sesji zdjęciowem. Teraz stacja reaguje na krytyczne komentarze!

Ostatni odcinek "Top Model" wywołał naprawdę ogromne emocje wśród widzów. Wszystko za sprawą sesji zdjęciowej uczestników programu, którzy pozowali ze zwierzętami. Na planie zdjęciowym pojawiły się urocze alpaki, które były wyraźnie zestresowane i zdenerwowane, a to nie spodobało się internautom. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, na które postanowiła odpowiedzieć stacja TVN. Na Instagramie pojawiło się oświadczenie w sprawie zwierząt na planie sesji w "Top Model". Zwierzęta na planie sesji zdjęciowej w "Top Model" W minioną środę widzowie zobaczyli kolejną odsłonę najnowszej edycji "Top Model". W ostatnim odcinku doszło m.in. do ostrej kłótni między Michałem Pirógiem a jedną z uczestniczek, a Marianna Schreiber, żona ministra, pożegnała się z programem . Wydaje się jednak, że największe emocje wśród fanów show wywołała sesja fotograficzna z udziałem zwierząt. Internauci byli oburzeni, że uczestnicy robili sobie zdjęcia z zestresowanymi alpakami. Sprawę skomentowała rownież Karolina Korwin-Piotrowska, która w przeszłości również była jurorką w "Top Model". Stacja TVN wydała oświadczenie w sprawie zwierząt w "Top Model" O udziale zwierząt w sesji zdjęciowej na planie "Top Model" zrobiło się głośno, dlatego stacja postanowiła odpowiedzieć na krytyczne uwagi. W związku z wczorajszym odcinkiem chcemy zapewnić, że na naszym planie zdjęciowym żadnemu zwierzęciu nie stała się krzywda. Nad alpakami, które pojawiły się na sesji zdjęciowej czuwali ich opiekunowie. Dla komfortu zwierząt czas nagrań został ograniczony do niezbędnego minimum- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. Zobacz także:   "Top Model 10": Bartek chodzi...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner