Marianna Schreiber w  Top Model
Mat. prasowe TVN
TV-Show

"Top Model 10": Żona ministra zgłosiła się do programu w tajemnicy przed mężem

Zaskakujące wyznanie Marianny Schreiber w "Top Model"! Mąż nic nie wiedział o jej planach zrobienia kariery w modelingu. Dlaczego zdecydowała się na taki krok?

Marianna Schreiber szybko stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek, które wzięły udział w castingach do 10. edycji "Top Model". Kobieta stanęła przed jurorami z uśmiechem na twarzy, ale Joanna Krupa szybko zauważyła, że jest trochę niepewna. Uczestniczka znalazła się w ogniu pytań Dawida Wolińskiego i zdradziła, że jest w programie sama, bo jej mąż nie wie, że zdecydowała się na taki krok.

Marianna zgłosiła się do programu w tajemnicy przed mężem 🙊  - czytamy na oficjalnym profilu "Top Model" na Instagramie.

Szybko okazało się, że Marianna Schreiber jest żoną polityka, jednego z ministrów! Przeszła do kolejnego etapu programu?

Oto największe wpadki i skandale w "Top Model"! Pamiętacie wszystkie afery związane z programem?

Żona polityka w "Top Model"! Kobieta nie powiedziała mężowi o swoich planach...

Jedna z uczestniczek castingu do 10. edycji "Top Model" zaskoczyła jurorów wyznaniem, że nie powiedziała mężowi o swoich planach związanych z karierą modelki. Marianna stanęła przed jury wyraźnie zdenerwowana i po tym jak opowiedziała o obrazie rodziny, który ma jej mąż, została zapytana przez Dawida Wolińskiego  o jego zawód:

Kim jest twój mąż? Czym się zajmuje, że to przeczy jego spojrzeniu na rodzinę czy na to, że jesteś w naszym programie?

Kobieta szczerze odpowiedziła:

Jest politykiem

Zobacz także: Gwiazdy poprzednich edycji "Top Model" na planie 10. serii. Zobaczcie, jak się zmieniły! 

Internauci mają skrajne komentarze na temat udziału Marianny Schreiber w "Top Model". Z jednej strony widzowie piszą wprost, że żona ministra jest aktrakcyjną kobietą, z drugiej nie ukrywają, że kobieta nie przejdzie do kolejnego etapu. W sieci od razu pojawiły się też sugestie na temat męża uczestniczki. To znany minister z obecnego rządu. 

- Atrakcyjna kobieta ale raczej nie zrobi kariery w tym programie.
- Marianna Schreiber, małżonka ministra Łukasza Schreibera z PiSu
- Moim zdaniem jest atrakcyjna

Marianna Schreiber w "Top Model" sama przyznała, że wzięła udział w programie w tajemnicy przed mężem, bo "to przeczy jego spojrzeniu na rodzinę". Dawid Woliński szybko zapytał o zawód męża i wtedy okazało się, że kobieta jest żoną jednego z ministrów w obecnym rządzie. 

Marianna Schreiber w  Top Model 10
Mat. prasowe TVN

Marianna Schreiber komentuje swój udział w "Top Model"

Marianna Schreiber zdecydowała się odnieść do swojego udziału w programie "Top Model" i w relacji na Instastory wyznała:

Dzisiaj o godzinie 21.30 będziecie mogli obejrzeć mój wizerunek na antenie TVN w programie „Top Model”. Chciałam zaznaczyć, że prawdy i tylko prawdy dowiecie się na moim Instagramie. (...) Muszę się odnieść do tego co się dzieje w ostatnich dwóch godzina na moim Instagramie, ponieważ nie mogę przejść obok tego obojętnie. (...) To, że jestem żoną ministra to znaczy, że ja myślę tak samo, czy myślę w ten sam sposób, czy mam takie same poglądy. Myślę, że wcale nie chcielibyście być na moim miejscu, bo jest to bardzo trudne, kiedy nie masz możliwości powiedzieć prawdy i wytłumaczyć się z czegoś, co jest fake newsem.

 

 

 

Marianna Schreiber w blond włosach
marysiaschreiber/Instagram
TV-Show
"Top Model": Marianna Schreiber wyśmiana przez kabaret: "Zgłosiła się, bo czas ją gonił"
Wystąpienie Marianny Schreiber, żony ministra, w "Top Model" mocno wstrząsnęło opinią publiczną. Początkująca modelka ma do siebie dystans i śmieje się ze skeczu o niej samej!

Udział Marianny Schreiber w "Top Model" jest wciąż szeroko komentowany przez media. Widzowie nie mogą się doczekać, by zobaczyć nową uczestniczkę w programie. Zanim to jednak nastąpi, wciąż komentowana jest decyzja żony ministra PIS-u, Łukasza Szreibera, o wystąpieniu w programie emitowanym przez TVN. Udział Marianny Schreiber w show sprowokował także jeden z kabaretów do stworzenia o niej skeczu. Co na to uczestniczka? "Top Model": Marianna Schreiber komentuje skecz na swój temat: "Mam do siebie OGROM dystansu" Udział Marianny Schreiber w hitowym programie TVN mocno poruszył opinię publiczną, ale także samych jurorów programu, którzy od pięknej uczestniczki dowiedzieli się tylko, że przyszła do "Top Model", "wbrew opiniom rodziny i męża" i że po latach poświęcania się bliskim, chce postawić tylko na siebie, ale nieco boi się tego, jak zareaguje mąż i opinia publiczna. Joanna Krupa postanowiła dopytać uczestniczkę o zawód jej małżonka i wtedy właśnie Marianna przyznała, że jest żoną ministra Łukasza Schreibera, polityka PiS-u. Ten fakt zrobił niemałe wrażenie zarówno na jurorach jak i na widzach programu. Marianna Schreiber jednogłośnie przeszła do kolejnego etapu i została doceniona za swoją odwagę i chęć stawiania na siebie.  Uczestniczka musi się jednak mierzyć z ogromną ilością komentarzy. Wśród nich były oczywiście te krytyczne, zarzucające jej, że "żonie polityka nie wypada" lub dotyczące polityki, m.in. faktu, że partia rządząca poparła i forsowała głośną ustawę "Lex TVN". Marianna stara się jednak tymi komentarzami nie przejmować i na każdym kroku potwierdza, że chce się spełniać jako modelka bez względu na opinie innych. Dość dużym echem odbił się w mediach skecz, stworzony przez kabaret...

Marianna Schreiber z Top Model o relacjach z mężem
Instagram @marysiaschreiber, JACEK DOMINSKI/REPORTER
Newsy
"Top Model": Żona ministra, Marianna Schreiber zapewnia: "Nie chcę się z nim rozwodzić"
Marianna Schreiber wbrew mężowi poszła do programu "Top Model". Teraz tłumaczy się ze swoich nagich zdjęć w sieci i zdradza, co na to jej mąż.

Do nowego sezonu "Top Model" przyszła 28-letnia Marianna Schreiber z Warszawy, która marzyła o modelingu od wczesnej młodości. W mgnieniu oka zainteresowały się nią media. Okazało się, że jest żoną polityka PiS-u, Łukasza Schreibera. O Mariannie Schreiber rozpisywały się wszystkie media, jednak co więcej zachwyciła również jurorów piękną sylwetką i tym, że spełnia marzenia, nawet jeżeli robi to wbrew mężowi. W najnowszym wywiadzie wyznała, że nie spodziewała się, że castingiem do "Top Model" wywołała taką sensację.  Zobacz także:  "Top Model 10": Joanna Krupa zachwyciła się tatą Julii Zając. Jak wygląda ojciec uczestniczki? Marianna Schreiber z "Top Model" o tym, czy szkodzi mężowi Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera z partii PiS, pojawiła się na castingach do "Top Model". Jej udział w show TVN wywołał sensację w mediach, szczególnie w kontekście sytuacji związanych z Lex TVN. Stojąc przed jury aspirująca modelka przyznała, że zdecydowała się na castingi w tajemnicy przed mężem. W rozmowie z "Faktem" jednak przyznała, że poinformowała, go o tym zaraz po, a jej decyzja niekoniecznie mu się spodobała:  Cenię w swoim związku otwartość, dlatego też poinformowałam męża o wszystkim, po powrocie z castingów.  Mąż mnie wspiera w wielu kwestiach, choć w tej niekoniecznie . Dobrze wiedział, że nie jest to przychylne jego karierze.  Marianna Schreiber korzystając z zainteresowania mediów udzieliła kilku wywiadów. W rozmowie z Interia.pl przyznała, że nie spodziewała się, że jej udział w "Top Model" wywoła taką sensację: Sądziłam, że zostanę gdzieś pokazana, wzbudzi to zdziwienie i na tym się skończy. Liczyłam, że uda mi się zainspirować...

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego
Mat. promocyjne TVN
Newsy
Marianna Schreiber szokuje odważnym zdjęciem z mężczyzną! Fani: „słabe to”.
Marianna Schreiber nie boi się kontrowersji! Uczestniczka "Top Model" opublikowała kolejne odważne zdjęcie, ale tym razem nie pozuje z mężem...

Marianna Schreiber zdecydowała się wziąć udział w sesji zdjęciowej. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że uczestniczka "Top Model" dość odważnie pozuje u boku innego meżczyzny. Okazuje się, że w ten sposób żona znanego polityka chciała zwrócić uwagę na fakt, że każda kobieta ma prawo decydować o sobie i powinna liczyć na wsparcie najbliższych. Internauci dość ostro ocenili nowe zdjęcia Marianny Schreiber i pytają o... rozwód! Marianna Schreiber nie boi się kontrowersji. To zdjęcie wywołało w sieci burzę! Marianna Schreiber dzięki "Top Model"  sprawiła, że stało się o niej głośno w mediach. Choć żona znanego polityka szybko pożegnała się z programem to nadal jest na świeczniku i wzięła nawet udział w programie Kuby Wojewódzkiego . Marianna Schreiber na swoim Instagramie nie boi się szokować i pokazywała już m.in.  nagie zdjęcia  czy fotografie z udziału w marszach, a teraz opublikowała kolejne odważne zdjęcie, którym zapowiada swoją kampanię społeczną "Kobieca siła": Każda kobieta powinna mieć oparcie w najbliższych. Jak wiemy często jest przeciwnie, szczególnie gdy w grę wchodzą pieniądze, pozycja, samorealizacja, dzieci, wspólnota itd. Wsparcie o którym piszę, dotyczy również wyjścia na przekór opiniom innych, względem samospełnienia. Często ten brak wsparcia przyczynia się do braku akceptacji siebie, wiary w swoje możliwości, do strachu przed oceną innych.  Marianna Schreiber w swojej kampanii "Kobieca siła" chce przełamywać stereotypy i mówi wprost, że każdy człowiek ma prawo do własnych decyzji i nie powinien być za nie hejtowany.  Chciałabym także przełamać stereotypy, że wciąż czegoś nie wypada. Mi jako żonie osoby publicznej nie...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner