Kasia Sokołowska od lipca 2022 spełnia się w nowej roli - mamy. Jurorka "Top Model" od czasu do czasu pokazuje w swoich mediach społecznościowych nowe kadry, na których możemy zobaczyć jej synka. Tym razem reżyserka pokazów mody pochwaliła się uroczym zdjęciem z mikołajkowego spotkania jej pociechy. Iwo Lew to prawdziwy słodziak, a fani są pewni - chłopiec to dosłownie kopia mamy. Tylko spójrzcie na nowe zdjęcie synka Kasi Sokołowskiej.

Reklama

"Top Model": Kasia Sokołowska pochwaliła się uroczym zdjęciem synka

Choć Kasia Sokołowska jest świeżo upieczoną mamą, to jednak nie zwalnia tempa i świetnie udaje jej się łączyć obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Gwiazda zaledwie dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na konferencji promującej 11. edycję "Top Model", a ostatnio Kasię Sokołowska mogliśmy podziwiać podczas wielkiego finału programu. Jurorka wyglądała przepięknie w zjawiskowej, białej kreacji!

Z kolei na Instagramie gwiazdy nie brakuje relacji z życia świeżo upieczonej mamy. Jakiś czas temu Kasia Sokołowska po raz pierwszy pokazała twarz synka, a teraz coraz częściej chwali się uroczymi chwilami z malcem. Tym razem jurorka "Top Model" pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania jej synka z Mikołajem! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska z partnerem na imprezie! Para rzadko pokazuje się razem

Iwo Lew to prawdziwy słodziak, a fani są pewni - chłopczyk to wykapana mama! W komentarzach pod nowym postem pojawiło się mnóstwo wpisów, w których internauci zachwycają się malcem. Nie zabrakło również komplementów nad stylową fryzurką chłopca.

Zobacz także

- No mój Boże, jaki cudny, śliczny Chłopczyk :)

- PANI Kasiu, ale podobny do pani???? !!!❤️????????❤️

- Jak dwie krople wody, mamusina buźka????

- Cała mama, śliczny kawaler

- Cudny maluszek ????❤️

- Śliczny❤️a te włoski???? - piszą zachwyceni fani.

Instagram @kasiasokolowska_official

Zobacz także: "Top Model 11": Anja Rubik ostro do Klaudii: "Nie widzę Cię w świecie mody". Mamy odpowiedź zwyciężczyni

My również nie możemy się napatrzeć na uroczego synka Kasi Sokołowskiej! Jurorce "Top model" oraz małemu Iwo życzymy wszystkiego dobrego!

Instagram/Katarzyna Sokołowska
Instagram/Katarzyna Sokołowska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama