Widzowie są oburzeni wygraną Dominiki w Top Model 10
AKPA Jacek KurnikowskI
TV-Show

Finał "Top Model 10": Burza po wygranej Dominiki: "Najgorszy finał ever"

Widzowie są oburzeni wygraną Dominiki w finale "Top Model". Mocno oberwało się produkcji: "Możecie wyjaśnić system punktacji?"

Za nami wielki finał 10. edycji "Top Model". W walce o wygraną stanęły trzy, piękne i utalentowane modelki. Każdy z widzów miał swoją faworytkę, jednak wygrać mogła tylko jedna z nich. Po zwycięstwie Dominiki w komentarzach pojawiła się burza. Jedni widzowie byli zszokowani i nie dowierzali tej wygranej, inni zaś twierdzili, że program to ustawka. Sprawdźcie jakie były reakcje fanów! 

Oto największe wpadki i skandale w "Top Model"! Pamiętacie wszystkie afery związane z programem?

"Top Model 10": Widzowie o finale: "Wielkie rozczarowanie..."

W finale znalazły się trzy uczestniczki - Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka oraz Nicole Akonchong. Wszystkie były świetnie przygotowane do wielkiego dnia, a także włożyły dużo pracy, żeby znaleźć się w miejscu, o którym marzą wszyscy uczestnicy edycji. Wielką wygraną okazała się być Dominika, która zajęła pierwsze miejsce. Choć i tak show skradła Julia, która tuż po finale oświadczyła się swojej partnerce. Dominika pytana o swoją wygraną skomentowała to krótko: 

Dzisiaj była ważniejsza rzecz - powiedziała Dominika. 

W czasie programu widzowie na bieżąco komentowali, co dzieje się na wybiegu. Fani programu z zaciekawieniem oglądali poczynania uczestników show oraz pokazy mody. Produkcja zaliczyła kilka wpadek, które zmieniły podejście wielu fanów do wyników. Nicole w czasie sesji, która odbyła się jeszcze przed finałem opowiadała o Dominice. 

Myślę, że Dominika na prawdę się zmieniła w tym programie. Dużo osób myślało, że ona jest po prostu ładną dziewczyną. A tutaj się okazało, że jest modelką. Może jest konkurencja, ale fajnie, że w finale są takie dwie osoby, które są bardzo różne. - powiedziała Nicole. 

Widzowie od razu zauważyli, że Nicole nie mówi o Julii i zaczęli doszukiwać się teorii spiskowych, dlaczego od początku wiedziała, kto będzie w finale. Wygrana Dominiki podzieliła internautów. Nie wszyscy byli zadowoleni z wyniku głosowania. 

Zobacz także: "Top Model": Żaklina Ta Dinh urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka 

W mediach społecznościowych "Top Model" po finale pojawiło się wiele komentarzy. Fani Dominiki byli zachwyceni, że to właśnie ich faworytka zwyciężyła:

- Super, super, super!!! Wysłałam 2 SMS-y na Dominikę. Bardzo sympatyczna i prześliczna dziewczyna. [...] Dominika była niedoceniana i na fashion weeku i przez jury. Bardzo się cieszę , ze wygrała. Zasłużyła 💕 - napisała jedna z fanek. 
- Super, że Dominika wygrała. Piękna jest. Te dwie się do niej nawet nie umywały. - napisał kolejny z widzów. 
- Dominika piękna, do tego otwarta i nie zadufana. Gratulacje! - wychwalała ją kolejna z fanek. 

Nie zabrakło również sceptycznych opinii fanów, którzy twierdzą, że Dominika nie zasłużyła na wygraną. 

- Dominiki w drugiej części nie powinno być!!!!!! Jak na odcinek na żywo przystało, nie obyło się bez potknięcia. Gdy na ekranach miało pokazać się zdjęcie Dominiki, goście i jurorzy ujrzeli fotografię Julii, która przed chwilą odpadła. I o co tu chodzi!!!!! Jeden wielki przekręt !!!! - napisała oburzona fanka. 
- To chyba jakiś żart😡 Nic nie pokazała w całej edycji Top Model. Dla mnie wygrała Nicole, kto oddawał te głosy chyba Dżoana. Żałosne nie mogę w to uwierzyć. Nicole zasługuje na wygraną. - skomentowała kolejna osoba. 
- Nieporozumienie. Najgorszy finał ever - pisali fani na Facebooku

Widzowie o wpadce podczas finału Top Model 10
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: "Top Model": niebezpieczny wypadek na planie show. Jeden z modeli omal się nie udusił

Widzowie zadawali produkcji dużo pytań odnośnie przeliczania SMSów na punkty. Wielu z nich nie kryło zdziwienia po wygranej Dominiki. Wielu z nich nie rozumiało jak to się stało, że Nicole, która miała więcej punktów od jurorów jednak przegrała. 

- Ja nie rozumiem jak się liczą te punkty, skoro Nicole dostała 2 pkt od jury a Dominika 1 to nawet jeżeli wybrali ją widzowie to obie miały po 3. Czyli głosy widzów liczą się bardziej niż jury? To znaczy że jurorzy nie mają żadnego wpływu na wynik. Top Model TVN możecie wyjaśnić jasno system punktacji? - pytała zdziwiona fanka. 
- Jestem ciekawa jak to wyszło z obliczeń, bo i punktami i skandowaniem publiczności miałam wrażenie, że wygra Nicole albo Julia 🤪 - napisała kolejna osoba. 

Widzowie czekają teraz z niecierpliwością na wyjaśnienia produkcji, jednak wielu fanów zdaje sobie sprawę, że tak ogromna stacja telewizyjna jak TVN nie może sobie pozwolić na nieuczciwe głosowanie. My bardzo gratulujemy Dominice wygranej! A wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia w drodze na szczyt w modelingu! 

Top Model Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Julia
Adam Jankowski/REPORTER

Top model
Mat. prasowe
Newsy
"Top Model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? Fani liczą na powrót uwielbianego uczestnika! Czy jest na to szansa?
"Top Model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? Fani liczą na powrót uwielbianego uczestnika! Czy jest na to szansa?

To będzie jeden z najbardziej zaskakujących finałów "Top Model" w historii całego programu. W atmosferze skandalu na dzień przed finałem, z show został wykluczony Dominic D'Angelica. Jak wynika z medialnych doniesień, Dominic w 2011 roku miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. Ze względu na pojawienie się informacji na temat niechlubnej przeszłości uczestnika show, stacja TVN podjęła decyzję o usunięciu go z finału "Top Model".  W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery  Fani programu na bieżąco komentują całą sytuację i zastanawiają się, czy w takim razie ktoś zastąpi Dominica w finale. Z komentarzy, które pojawiają się na oficjalnym Instagramie "Top Model" wynika, że widzowie bardzo liczą na powrót jednego z uczestników, który odpadł tuż przed finałem.  Zobacz także:   Brat Dominika z „Top Model” zabrał głos w jego sprawie: „Nie macie o niczym pojęcia” "Top model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu?  Dominic D'Angelica był ulubieńcem widzów "Top Model". Fani show pokochali go za jego pozytywne podejście do życia, uśmiech i życzliwość - fantastycznie radził sobie również we wszystkich sesjach zdjęciowych. Dominic był uznawany za faworyta do głównej wygranej - jurorzy byli oczarowani nim od...

Hotel Paradise
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"
Hotel Paradise 2 - kto odpadł? Fani wściekli na decyzję Artura i Dominiki!

W "Hotel Paradise" nie brakuje zwrotów akcji i zaskoczeń. Podczas ostatniego rajskiego rozdania pożegnaliśmy aż dwoje uczestników - Bartka i Hanię. Jako pierwszy odpadł Bartek, a jego eliminacja była spowodowana decyzją Dominiki i Artura. Fani są wściekli i nie szczędzą słów krytyki parze, która usunęła z programu jednego z najbardziej lubianych uczestników. W szczególności dostało się Dominice. Dlaczego? Zobaczcie sami.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Krytyczne komentarze po pojawieniu się Hani! „Jaka ważna, nic powiedzieć nie można” Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise", fani programu zapamiętają na długo. Pożegnaliśmy dwoje uczestników, w tym Bartka, który był ulubieńcem widzów. Dominika i Artur dzięki wygranej konkurencji, otrzymali możliwość eliminacji jednego z mieszkańców hotelu. Długo rozmawiali i zastanawiali się, kogo wybrać. Bartek jednak był przekonany, że Dominika nie pozwoli na to, aby to właśnie on opuścił program. Tak się jednak nie stało.  Staraliśmy się wywnioskować tak naprawdę każde aspekty - kto tutaj próbował znaleźć osobę dla siebie, bo wiadomo, że niektórym łatwo udało się znaleźć tutaj tę osobę, a niektórym się nie udało i się błąkali troszkę. Przykro mi to stwierdzić, ale tą osobą będziesz ty Bartek - przekazał decyzję Artur. Bartek przyjął decyzję z honorem i podziękował wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Widzowie jednak nie mogą pogodzić się z tym, że Dominika tak łatwo dała się zmanipulować Arturowi. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy dotyczących zachowania tej dwójki.  Szkoda, jedyny fajny facet. Dominika brak słów....  Życie, ale Dominika mega straciła w moich i pewnie...

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!

Jeszcze do niedawna Dominika i Artur byli jedną z par, która może czuć się pewnie w " Hotelu Paradise 2 ". Artur walczył o swoją partnerkę jak lew. Uniósł się nawet w momencie, w którym Bartek próbował zaprosić uczestniczkę na wspólne śniadanie. Doprowadziło to do naprawdę ostrego spięcia pomiędzy chłopakami. Jednak Dominika zaczyna być coraz mniej pewna swojego programowego partnera. Zaczyna być także nieco zazdrosna o Julię. Czy ma powody? Po dzisiejszej "puszce Pandory" Artur zaprosił Dominikę do poważnej rozmowy:  Jak nie chcesz to nie muszę podchodzić do Ciebie na "rajskim rozdaniu". Przecież nie odpadniesz. Bartek jest singlem i do ciebie podejdzie.  Dominika była zszokowana wyznaniem partnera. Czyżby jej obawy nie były bezpodstawne? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Robert oświadczył się Magdzie?! Uczestnicy byli w szoku "Hotel Paradise 2": Artur i Dominika nie będą już razem?  Odkąd Artur pojawił się w "Hotelu Paradise 2" jest w parze z Dominiką. Najbardziej ucierpiał na tym Bartek, który aktualnie ponownie jest singlem. To właśnie przez Artura stracił szansę na relację z uczestniczką, chociaż oboje darzą się wielką sympatią. Jeszcze do niedawna Artur walczył o Dominikę jak lew, jednak w dzisiejszym odcinku przyznał:  Nie jestem w żadnen sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej.  We wczorajszym odcinku Dominika odbyła szczerą rozmowę z Julią, w której przyznała, że widziała jak Artur gładził ją po nodze. Poczuła się również urażona tym, że Artur komplementuje wszystkie dziewczyny oprócz niej. Julia uspokoiła koleżankę, zapewniając, że pomiędzy nią a...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner