Czy Nicole i Adam są razem po Top Model?
Mat. prasowe, AKPA Jacek Kurnikowski
TV-Show

"Top Model 10": Adam i Nicole są parą po programie? Szokująca deklaracja uczestnika 

Adam adorował Nicole w "Top Model". Czy ich relacja przetrwała po programie? Uczestnik zabrał głos, a jego wypowiedź może wywołać burzę...

Widzowie z wielką ciekawością przyglądali się temu co narodziło się między Adamem a Nicole w domu modeli. Adam zdecydowanie adorował uczestniczkę i nie krył do niej wielkiej sympatii. Wszystko wskazywało na to, że między nim a Nicole będzie coś więcej. Czy ich relacja przetrwała? Czy finalistka mogła liczyć na wsparcie swojego adoratora? Adam zdradził jakie relacje naprawdę ma z modelką.

Oto największe wpadki i skandale w "Top Model"! Pamiętacie wszystkie afery związane z programem?

"Top model": Adam o Nicole: "Nawet jej nie kibicuje"

Adam i Nicole poznali się w domu modeli "Top Model" i od razu między nimi zaiskrzyło. Oboje starali się sobie pomagać i wspierać się podczas często niełatwych zadań. Widzowie widzieli w nich przyszłą parę i szczerze trzymali za nich kciuki. Gdy Adam odpadł z programu, Nicole nie kryła przykrości. Niedługo później nadszedł finał 10. edycji, w którym do walki o pierwsze miejsce stanęła właśnie Nicole, Dominika i Julia. Nic więc dziwnego, że Adam został zapytany o to, czy kibicuje Nicole i jakie ma z nią naprawdę relacje. Uczestnik zaskoczył chłodną i zdecydowaną odpowiedzią!

Ja nie jestem stały w uczuciach - przyznał zabójczo szczerze uczestnik.

Co więcej, Adam przyznał, że nie trzymał, nawet nie kibicował podczas finału swojej byłej sympatii! Cóż, Nicole także wydaje się być obojętna wobec Adama i doskonale poradziła sobie podczas finałowego odcinka bez jego wsparcia. 

Adam odpadł z Top Model
mat. prasowe

Zobacz także: "Top Model 10": Julia oświadczyła się dziewczynie tuż po finale! Przyćmiła Dominikę

Nicole zawędrowała w programie bardzo daleko i zajęła 2. miejsce! Uczestniczka mogła liczyć na wsparcie fanów, którzy byli pewni, że to właśnie ona zgarnie pierwszą nagrodę. Bez względu jednak na wynik zarówno widzowie jak i jurorzy przewidują, że przed modelką czas zawodowych zleceń. W czasie programu wielu współtwórców sesji fotograficznych mówiło o profesjonalizmie uczestniczki i jej zaradność, wystarczy wspomnieć jej reakcję na wypadek na planie, który się jej przytrafił. 

Nicole Akonchong, finalistka Top Model 10
Piotr Mizerski/TVN/X-NEWS

Zobacz także: „Top Model”: Wpadka podczas finału! Poszło o Julię. Widzowie są wściekli na produkcję

Adam także pojawił się podczas finałowych pokazów mody. W pięknych pokazach brali udział wszyscy uczestnicy 10. edycji, a także poprzednich. Zdaniem widzów był to prawdziwy pokaz ich umiejętności, jednak i tak wśród nich wszystkich najbardziej świeciły trzy finalistki! Według werdyktu widzów 3. miejsce zajęła Julia, 2. Nicole, zaś program wygrała Dominika Wysocka!

Uczestnicy 10. edycji Top Model
Pawel Wodzynski/East News

Top Model: finaliści 9. edycji show
mat. prasowe TVN
Newsy
Finał "Top Model" już za nami! Kto wygrał 9. edycję programu? 
Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy?

Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy  najnowszej odsłony hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy? Wiemy! W finale wzięli udział:  Mikołaj Śmieszek , Weronika Kaniewska oraz Patrycja Sobolewska . O nagrodę główną miał również walczyć Dominic D'Angelica, jednak ze względu na szokujące doniesienia, że w przeszłości miał się dopuścić przestępstwa na tle seksualnym, producenci zdecydowali o usunięciu Dominica z programu. Kto ostatecznie wygrał "Top Model"? Zobaczcie naszą relację! Wielki final "Top Model"  Wielki finał "Top Model" poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a gościem muzycznym programu była m.in.  Anna Karwan. Tuż przed rozpoczęciem programu lektor poinformował o wykluczeniu Dominica D'Angelica z show- stacja przeprosiła widzów za zaistniałą sytuację. Później odbył się pierwszy pokaz z udziałem finalistów i pozostałych uczestników 9. edycji "Top Model". Widzowie zobaczyli również kulisy powstawania sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jak jurorzy ocenili sesję uczestników? Patrycja Sobolewska otrzymała 12 pkt. Weronika Kaniewska otrzymała 11 pkt. Mikołaj Śmieszek otrzymał 15 pkt.  Niestety, w związku z pandemią koronawirusa w programie zabrakło publiczności, ale prowadzący łączyli się rodzinami finalistów- bliscy mocno wspierali Patrycję, Weronikę i Mikołaja i przesyłali im wirtualne wsparcie. Po głosowaniu jurorów i krótkich rozmowach z bliskimi finalistów odbył się kolejny pokaz, tym razem przy występie Mery Spolsky.  Po pokazie dowiedzieliśmy się, że do ścisłego finału trafili Mikołaj i Patrycja. Niestety, Weronika musiała pożegnać...

Top model
Mat. prasowe
Newsy
"Top Model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? Fani liczą na powrót uwielbianego uczestnika! Czy jest na to szansa?
"Top Model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? Fani liczą na powrót uwielbianego uczestnika! Czy jest na to szansa?

To będzie jeden z najbardziej zaskakujących finałów "Top Model" w historii całego programu. W atmosferze skandalu na dzień przed finałem, z show został wykluczony Dominic D'Angelica. Jak wynika z medialnych doniesień, Dominic w 2011 roku miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. Ze względu na pojawienie się informacji na temat niechlubnej przeszłości uczestnika show, stacja TVN podjęła decyzję o usunięciu go z finału "Top Model".  W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery  Fani programu na bieżąco komentują całą sytuację i zastanawiają się, czy w takim razie ktoś zastąpi Dominica w finale. Z komentarzy, które pojawiają się na oficjalnym Instagramie "Top Model" wynika, że widzowie bardzo liczą na powrót jednego z uczestników, który odpadł tuż przed finałem.  Zobacz także:   Brat Dominika z „Top Model” zabrał głos w jego sprawie: „Nie macie o niczym pojęcia” "Top model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu?  Dominic D'Angelica był ulubieńcem widzów "Top Model". Fani show pokochali go za jego pozytywne podejście do życia, uśmiech i życzliwość - fantastycznie radził sobie również we wszystkich sesjach zdjęciowych. Dominic był uznawany za faworyta do głównej wygranej - jurorzy byli oczarowani nim od...

"Top Model"
East News
Newsy
"Top Model". Finałowa 14-tka wybrana! "Pozujesz, jakbyś naoglądała się magazynów dla panów"
"Top Model". Finałowa 14-tka wybrana! "Pozujesz, jakbyś naoglądała się magazynów dla panów"

W programie "Top Model" zakończyły się etapy castingów i bootcampu. Teraz wszystko jest już jasne - znamy finałową czternastkę, która zamieszkała w domu modeli i modelek. Trzeci odcinek dziewiątego sezonu show dostarczył widzom ogromną dawkę emocji! Kto zatem będzie dalej walczył o tytuł najlepszego modela lub modelki? Zobaczcie!  Zobacz także:  Olga Kaczyńska wygrała "Top Model" dziewięć lat temu. Wróżono jej światową karierę, ale wybrała inną drogę. Czym się zajmuje? Znamy finałową 14. programu "Top Model"!  Po zakończeniu etapów castingów, przyszedł czas na bootcamp. Uczestnicy pojawili się w Cukrowni Żnin i zostali podzieleni na cztery grupy, ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, związane z pandemią koronawirusa. Pierwsza drużyna musiała zmierzyć się z sesją w kostiumach kąpielowych, a zdjęcia wykonał Mateusz Nasternak. Najmniej pewnie czuła się Karolina Kuczyńska, która stwierdziła, że nie jest tak szczupła jak pozostałe uczestniczki.  Drugi zespół stanął przed obiektywem Macieja Piórko. W tej drużynie pojawił się Krzysztof Kaletka, znany z poprzedniego sezonu. Pomimo doświadczenia w programie, nie czuł się zbyt pewnie. Jednak to nie on otrzymał słowa krytyki od najbardziej surowego jurora, Marcina Tyszki. Tym razem oberwało się Magdzie, która zdaniem fotografa nie radziła sobie z pozowaniem.  Pozujesz tak, jakbyś się naoglądała różnych magazynów dla panów, nie na tym polega moda - stwierdził Marcin Tyszka.  Zadaniem trzeciej grupy było oddanie buntowniczego klimatu na zdjęciach. W tej ekipie pojawiła się między innymi modelka plus size, Agata Wiśniewska. Jednak największą uwagę jurorów zwrócił oczywiście Łukasz, który może pochwalić się bardzo...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner