Sylwia Grzeszczak w roli trenerki "The Voice of Poland" wzbudza niemałe kontrowersje. Po każdym odcinku w sieci pojawia się mnóstwo krytycznych komentarzy na temt doboru repertuaru i występów podopiecznych artystki. Tak było w przypadku bitwy Izy i Daniela, którą ostro oceniła nawet Justyna Steczkowska, mówiąc:

Reklama

- Jest jeden wielki bałagan, nic nie działa. Najważniejsze jest śpiewanie, ale to nie jest ten poziom. To jest program telewizyjny „The Voice of Poland”- powiedziała szczerze artystka.

Teraz Sylwię Grzeszczak w roli jurorki podsumowała jedna z jej programowych podopiecznych. Julia pożegnała się już z programem, ale szczerze napisała, jak wyglądała praca z artystką...

Sylwia Grzeszczak sprawdziła się jako jurorka "The Voice of Poland"? Zdradza jedna z uczestniczek

Sylwia Grzeszczak zadebiutowała w fotelu jurora w "The Voice of Poland". Artystka zastąpiła Michała Szpaka, który podbił serca widzów i wyłowił wielkie muzyczne talenty, m.in Krystiana Ochmana czy Natalię Zastępę. Sylwia Grzeszczak miała trudne zadanie, aby zastąpić gwiazdora i w sieci pojawiało się mnóstwo komentarzy, że nie do końca radzi sobie w tej roli. Teraz Julia Stolpe, która odpadła w półfinałowym odcinku zdradziła, jak naprawdę wygląda praca z Sylwią Grzeszczak.

- Kochani, ale mi się trafiła trenerka w "The Voice of Poland". Kocham! Dziękuję za cudowny, zwariowany czas. Za wiarę we mnie, za telefony po pierwszej w nocy z hasłem "możesz mi teraz pośpiewać?". Będzie mi tego brakować. Za to, jakim jest człowiekiem. Artystką. Cieszę się, że mogłam reprezentować drużynę Team Sylwia! - pisze wprost Julia Stolpe.

Zobacz także: "The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak nie radzi sobie w roli jurora? Tomson nie ma wątpliwości

Okazuje się, że gwiazda poświęca mnóstwo uwagi uczestnikom i wspiera ich na każdym etapie. Julia Stolpe dołączyła też wyjątkowe nagranie z prób do jednego z odcinków. Sądzicie, że Sylwia Grzeszczak pojawi się w kolejnej edycji?

Zobacz także

Internauci początkowo nie ukrywali, że nie do końca są zadowoleni z występów uczestników z drużyny Sylwii, ale teraz to się zmienia i w sieci pojawiają się komentarze widzów, którzy już czekają na płytę Julii!

TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama