The Voice of Poland Sylwia Grzeszczak sobie nie radzi
TV-Show

"The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak nie radzi sobie w roli jurora? Tomson nie ma wątpliwości

Sylwia Grzeszczak zasiada w fotelu jurorskim w "The Voice of Poland", jednak wciąż pojawiają się głosy, że piosenkarka sobie nie radzi. Jaka jest prawda?

Sylwia Grzeszczak w roli jurora w "The Voice of Poland" występuje pierwszy raz. Wciąż pojawiają się głosy, że piosenkarka nie radzi sobie z tym najlepiej. Niektórzy widzowie mówią, że jest najmniej profesjonalnym, a nawet najgorszym trenerem ze wszystkich edycji show. A jak oceniają ją koledzy? Po Justynie Steczkowskiej o Grzeszczak wypowiedział się teraz Tomson. 

Jak trenerzy przyjęli Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"? "Pytała, jak to będzie, co ma robić"

Najsłabsza edycja "The Voice of Poland"? 

"The Voice of Poland" to show, w którym jurorzy szukają najlepszego głosu w Polsce. W pierwszych odcinkach siedzą tyłem i odwracają fotele dopiero wtedy, gdy ktoś skradnie ich serce swoim wykonaniem piosenki. W poprzedniej edycji na fotelu jurorskim zasiadał znany piosenkarz Michał Szpak, jednak w najnowszej serii zastąpiła go Sylwia Grzeszczak. Świetnie oceniana za występy i nagrania piosenkarka z pewnością ma ogromną wiedzę z zakresu muzyki. Jednak od początku jest narażona na falę krytyki ze strony internautów za to jak wypada w programie. 

Na początku swojej przygody z show Sylwia Grzeszczak była lekko zagubiona. Potwierdzają to jej wywiady oraz koledzy, którzy mają większe doświadczenie, ponieważ są jurorami od kilku edycji. Początkowy stres wydawał się być naturalny, ponieważ to była zupełnie nowa rola artystki. Jednak kolejne odcinki i według części widzów, niewiele się zmienia. Dlaczego? 

Zobacz także: "The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak zalała się łzami na planie show! Co się stało?

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland
TVP

Udział piosenkarki w obecnej edycji show budzi spore kontrowersje. Mówi się nawet o konfliktach pomiędzy jurorami. Sprawę postanowiła skomentować Justyna Steczkowska, która na swoim Instagramie napisała długi post o przyjaźni, która narodziła się pomiędzy nią a Grzeszczak. 

Dlatego chciałam Wam napisać kilka prawdziwych słów o tym jak jest. 😍
Nieprawdą jest, że Sylwia Grzeszczak kłóci się z Markiem, nieprawdą jest, że nie rozmawiamy ze sobą w programie "The Voice of Poland" i nie mamy ze sobą dobrych relacji.
Jest wręcz odwrotnie. 😍😍😍 Sylwia jest utalentowaną wokalistką, sympatyczną dziewczyną i fajną koleżanką - napisała Justyna Steczkowska. 

Te tłumaczenia pomogły tylko na krótką chwilę, ponieważ w sieci pojawiła się kolejna burza komentarzy, że drużyna Sylwii Grzeszczak jest nieprofesjonalna i najsłabsza ze wszystkich edycji. 

- Najgorsza trenerka jaka mogła się trafić 🙈

- Tragedia. Nawet inni trenerzy łapią się za głowę na jej wybory.

- Mam nadzieje, ze to jej ostatnia edycja, po tym co zrobiła.. 🙈 - pisali niezadowoleni fani. 

Niektórzy fani stają w jej obronie, jednak jest ich chyba mniej... 

Tym razem głos zabrał Tomson, który ma dużo większe doświadczenie jako juror. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" opowiedział o tym jak wyglądają relacje pomiędzy wszystkimi gwiazdami zasiadającymi na fotelach jurorskich. 

Ja się z Sylwią super dogaduję. [...] Słuchając jak Sylwia śpiewa, a śpiewa przecudownie. Technika, ten głos, ta skala. Wszystko tworzy taki piękny obraz super koleżanki - powiedział Tomson portalowi Jastrząb Post. 

Opowiedział również o sporach, które często widzimy na ekranie. 

My się nawet lubimy pospierać. Tak po prostu, żeby było aktywnie. Jeden drugiego mobilizuje, ale nie są to kłótnie, które trwają, czy jakieś konflikty. Między nami atmosfera jest napięta, ale to nas jeszcze bardziej motywuje do tego, aby wspólnie pracować. Tylko przez tarcie tworzy się świat - kontynuował. 

Wygląda więc na to, że plotki o tym, że gwiazdy zasiadające w jury nie lubią Sylwii Grzeszczak nie są prawdziwe. 

Trenerzy The Voice of Poland o Sylwii Grzeszczak
TVP

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska komentuje plotki o konflikcie z Sylwią Grzeszczak
TVP
TV-Show
"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska komentuje plotki o konflikcie z Sylwią Grzeszczak
W sieci aż wrze od doniesień na temat zaciętych relacji między jurorkami "The Voice of Poland". Sprawę skomentowała Justyna Steczkowska.

Najnowsza edycja "The Voice of Poland" budzi wiele skrajnych emocji. Widzowie szczególnie negatywnie podchodzą jednak nie do uczestników muzycznego hitu TVP, lecz... jurorów. Co ciekawe, za najbardziej kontrowersyjną jurorkę uznawana jest Sylwia Grzeszczak, na którą coraz częściej spada w mediach społecznościowych fala hejtu. Sympatycy show są bowiem oburzeni nie tylko jej werdyktami, ale też sugerują, że artystka jest skonfliktowana z resztą jury. Jaka jest prawda? Justyna Steczkowska zabrała głos w sprawie.  "The Voice of Poland": Justyna Steczkowska o relacjach z Sylwią Grzeszczak Jurorski skład 12. edycji "The Voice of Poland" wyjątkowo nie przypadł widzom do gustu. I choć fani muzycznego hitu TVP od lat zachwycają się duetem Barona i Tomsona, o tyle nowa jurorka programu z odcinka na odcinek zbiera coraz gorsze noty od intenautów. Fani programu ochoczo krytykują niemal każdy werdykt Sylwii Grzeszczak , uznając go za bezzasadny, a nawet zarzucając jej brak profesjonalizmu. Niektórzy nawet wprost wyrokują, że pierwsza edycja show będzie dla piosenkarki również tą ostatnią. By tego było mało, widzowie zarzucają Sylwii Grzeszczak nie tylko nieodpowiednie oceny uczestników , ale też spekulują, że piosenkarka weszła na wojenną ścieżkę z pozostałymi jurorami. Plotki postanowiła ukrócić Justyna Steczkowska. Wokalista w obszernym poście na Instagramie postanowiła odnieść się do doniesień na temat rzekomego konfliktu Sylwii Grzeszczak z pozostałym składem jurorskim. - Media… bywają uczciwe, bywają rzetelne, ale bywają też mega nierzetelne, a czasem nawet ponosi ich fantazja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością... 😀 Dlatego chciałam Wam napisać kilka prawdziwych słów o tym jak jest. 😍 Nieprawdą jest, że ...

materiały prasowe TVP
materiały prasowe TVP
Newsy
"The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak rezygnuje z posady jurorki! Co się stało?
Przez udział w „The Voice of Poland” Sylwia Grzeszczak usłyszała o sobie wiele przykrych słów. Teraz artystka zrezygnowała z kilku świątecznych koncertów i zapowiedziała, że rezygnuje też z posady jurorki w muzycznym show! Dlaczego podjęła tak trudną decyzję?

Choć 12. edycja "The Voice of Poland" już się skończyła, wciąż głośno jest nie tylko o uczestnikach show, ale i jurorach, którzy wyławiali w programie najlepsze muzyczne talenty. Jeszcze podczas odcinków na żywo mocno oberwało się od internautów Sylwii Grzeszczak. Fani muzycznego show bardzo krytycznie ocenili jej jurorowanie w programie. Pojawiły się nawet plotki, że Sylwia Grzeszczak nie radzi sobie w roli jurorki - do tego stopnia, że rzekomo pisano jej  na kartkach wypowiedzi, których uczyła się na pamięć do odcinków live. Do tego głośno było również o rzekomym niedogadywaniu się artystki z innymi jurorami: Markiem Piekarczykiem i Justyną Steczkowską. Czy to wszystko prawda? Sylwia Grzeszczak postanowiła zabrać głos na ten temat!  W rozmowie z "Party" zdradziła również, dlaczego nie pojawi się już w „The Voice od Poland”, a także wyjawiła swoje plany na najbliższy czas. Sylwia Grzeszczak rezygnuje z "The Voice of Poland" Przez ostatnie tygodnie Sylwia Grzeszczak unikała rozmów z mediami. Dopiero po finale "The Voice of Poland"  zdecydowała się zabrać głos. W rozmowie z "Party" zaznaczyła jednak, że absolutnie nie zamierza odnosić się do plotek na swój temat ani niczego dementować. Ma ku temu ważny powód. Jaki? - Jestem wrażliwą osobą, ale też bardzo silną. Nie złamie mnie plotka. Od 18. roku życia czytałam już o sobie różne rzeczy – o romansach, kryzysach i kłótniach. A mnie interesują tylko dwie sprawy prawda i muzyka – śmieje się piosenkarka. – Teraz byłam skupiona na pomocy uczestnikom, bo pamiętam, ile sama potrzebowałam opieki, kiedy byłam w „Idolu” – wspomina w rozmowie z „Party”. Zobacz także:...

Michał Szpak w "The Voice of Poland"
VIPHOTO/East News
TV-Show
Kto zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"? Na pewno nie Rafał Brzozowski! 
Na liście pojawiło się naprawdę mocne nazwisko! Czy to właśnie ona pojawi się w najnowszej edycji "The Voice of Poland" zamiast Michała Szpaka?

Kilka tygodni temu magazyn "Party" poinformował, że w roli jurora nadchodzącej edycji " The Voice of Poland" na pewno nie zobaczymy Michała Szpaka. Od razu pojawiły się więc spekulacje, kto zastąpi wokalistę w roli trenera. Najmocniejszym kandydatem wydawał się Rafał Brzozowski, jednak sam wokalista ostatnio mocno zaprzeczył wszelkim takim spekulacjom.  Teraz "Fakt" donosi, że szansę na fotel jurora ma jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce! O kim mowa? Sylwia Grzeszczak w jury "The Voice of Poland"? O Sylwii Grzeszczak! Niedawno artystka wystąpiła jako gość specjalny w finale "The Voice Kids", okazuje się, że jest wielką fanką tego formatu: Sylwia w rozmowach z produkcją programu dała znać, że jest gotowa zasiąść w czerwonym fotelu jurora. Uwielbia ten program i czuje, że jest już na takim etapie kariery, że mogłaby podzielić się swoją wiedzą z innymi – mówi w "Fakcie" osoba z produkcji show Czy rzeczywiście to właśnie ona pojawi się w show? Na razie pewne jest tylko to, że jurorami ponownie zostaną Edyta Górniak oraz Tomson i Baron. Wcześniej na giełdzie nazwisk pojawiały się takie nazwiska jak Ania Wyszkoni oraz... Marina Łuczenko-Szczęsna.  W show na pewno nie pojawi się Andrzej Piaseczny, który ostatnio z "The Voice of Poland" przeszedł do "The Voice Senior": Jeśli mnie zatrudniają w programie muzycznym, idę i zajmuję się muzyką. Właściwie: zatrudniali. Nie sądzę, żebym pozostał w jury 'The Voice Senior'. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo.  Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik