"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska komentuje plotki o konflikcie z Sylwią Grzeszczak
TVP
TV-Show

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska komentuje plotki o konflikcie z Sylwią Grzeszczak

W sieci aż wrze od doniesień na temat zaciętych relacji między jurorkami "The Voice of Poland". Sprawę skomentowała Justyna Steczkowska.

Najnowsza edycja "The Voice of Poland" budzi wiele skrajnych emocji. Widzowie szczególnie negatywnie podchodzą jednak nie do uczestników muzycznego hitu TVP, lecz... jurorów. Co ciekawe, za najbardziej kontrowersyjną jurorkę uznawana jest Sylwia Grzeszczak, na którą coraz częściej spada w mediach społecznościowych fala hejtu. Sympatycy show są bowiem oburzeni nie tylko jej werdyktami, ale też sugerują, że artystka jest skonfliktowana z resztą jury. Jaka jest prawda? Justyna Steczkowska zabrała głos w sprawie. 

"The Voice of Poland 13": Justyna Steczkowska popłakała się na planie show! Wszystko przez 18-letniego uczestnika

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska o relacjach z Sylwią Grzeszczak

Jurorski skład 12. edycji "The Voice of Poland" wyjątkowo nie przypadł widzom do gustu. I choć fani muzycznego hitu TVP od lat zachwycają się duetem Barona i Tomsona, o tyle nowa jurorka programu z odcinka na odcinek zbiera coraz gorsze noty od intenautów. Fani programu ochoczo krytykują niemal każdy werdykt Sylwii Grzeszczak, uznając go za bezzasadny, a nawet zarzucając jej brak profesjonalizmu. Niektórzy nawet wprost wyrokują, że pierwsza edycja show będzie dla piosenkarki również tą ostatnią.

By tego było mało, widzowie zarzucają Sylwii Grzeszczak nie tylko nieodpowiednie oceny uczestników, ale też spekulują, że piosenkarka weszła na wojenną ścieżkę z pozostałymi jurorami. Plotki postanowiła ukrócić Justyna Steczkowska. Wokalista w obszernym poście na Instagramie postanowiła odnieść się do doniesień na temat rzekomego konfliktu Sylwii Grzeszczak z pozostałym składem jurorskim.

- Media… bywają uczciwe, bywają rzetelne, ale bywają też mega nierzetelne, a czasem nawet ponosi ich fantazja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością... 😀 Dlatego chciałam Wam napisać kilka prawdziwych słów o tym jak jest. 😍 Nieprawdą jest, że @sylwia_grzeszczak_official kłóci się z Markiem, nieprawdą jest, że nie rozmawiamy ze sobą w programie @voiceofpoland i nie mamy ze sobą dobrych relacji. Jest wręcz odwrotnie. 😍😍😍 Sylwia jest utalentowaną wokalistką, sympatyczną dziewczyną i fajną koleżanką - napisała na Instagramie Justyna Steczkowska.

Trenerzy The Voice of Poland o Sylwii Grzeszczak
TVP

- Mamy garderoby naprzeciwko siebie, więc często mamy okazję pogadać, pośmiać się, pożartować i wesprzeć nawzajem jak tylko zachodzi taka potrzeba ❤️ Wszyscy szczerze się lubimy i szanujemy. Jesteśmy nie tylko muzyczną drużyną The Voice of Poland, ale też "DRUŻYNĄ KOLEŻEŃSKĄ" - pisze dalej.

Steczkowska twierdzi również, że wbrew wcześniejszym doniesieniom oglądalność formatu wcale nie podupadła przez nieodpowiednie dobranie składu jury.

- Co do oglądalności programu, to sami poczytajcie najnowsze wyniki. Oglądalność jest lepsza niż w poprzednim sezonie. Dlatego też dziękuję, że jesteście z nami i wspieracie naszych uczestników. ❤️❤️❤️ Do zobaczenia w sobotę! - zakończyła.

Grzeszczak jej podziękuje?

Zobacz także: "The Voice of Poland": Justyna Steczkowska rozpłakała się oceniając jednego z uczestników!

The Voice of Poland Sylwia Grzeszczak sobie nie radzi
TV-Show
"The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak nie radzi sobie w roli jurora? Tomson nie ma wątpliwości
Sylwia Grzeszczak zasiada w fotelu jurorskim w "The Voice of Poland", jednak wciąż pojawiają się głosy, że piosenkarka sobie nie radzi. Jaka jest prawda?

Sylwia Grzeszczak w roli jurora w "The Voice of Poland" występuje pierwszy raz. Wciąż pojawiają się głosy, że piosenkarka nie radzi sobie z tym najlepiej. Niektórzy widzowie mówią, że jest najmniej profesjonalnym, a nawet najgorszym trenerem ze wszystkich edycji show. A jak oceniają ją koledzy? Po Justynie Steczkowskiej o Grzeszczak wypowiedział się teraz Tomson.  Najsłabsza edycja "The Voice of Poland"?  "The Voice of Poland" to show, w którym jurorzy szukają najlepszego głosu w Polsce. W pierwszych odcinkach siedzą tyłem i odwracają fotele dopiero wtedy, gdy ktoś skradnie ich serce swoim wykonaniem piosenki. W poprzedniej edycji na fotelu jurorskim zasiadał znany piosenkarz Michał Szpak , jednak w najnowszej serii zastąpiła go Sylwia Grzeszczak. Świetnie oceniana za występy i nagrania piosenkarka z pewnością ma ogromną wiedzę z zakresu muzyki. Jednak od początku jest narażona na falę krytyki ze strony internautów za to jak wypada w programie.  Na początku swojej przygody z show Sylwia Grzeszczak była lekko zagubiona . Potwierdzają to jej wywiady oraz koledzy, którzy mają większe doświadczenie, ponieważ są jurorami od kilku edycji. Początkowy stres wydawał się być naturalny, ponieważ to była zupełnie nowa rola artystki. Jednak kolejne odcinki i według części widzów, niewiele się zmienia. Dlaczego?  Zobacz także:   "The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak zalała się łzami na planie show! Co się stało ? Udział piosenkarki w obecnej edycji show budzi spore kontrowersje. Mówi się nawet o konfliktach pomiędzy jurorami. Sprawę postanowiła skomentować Justyna Steczkowska , która na swoim Instagramie napisała długi post o przyjaźni, która narodziła się pomiędzy nią a Grzeszczak.  Dlatego chciałam Wam napisać...

materiały prasowe TVP
materiały prasowe TVP
TV-Show
"The Voice of Poland": Internauci krytykują Sylwię Grzeszczak i występ duetu z jej drużyny!
"Słabo przygotowała kolejny raz swoich zawodników" komentują internauci. Występ Igi i Karoliny rozczarował również Justynę Steczkowską!

Internauci nie ukrywają rozczarowania występem Igi i Karoliny z drużyny Sylwii Grzeszczak. Fani programu krytycznie ocenili również samą trenerkę, która ich zdaniem wybrała złą piosenkę dla swoich podopiecznych. Na Facebooku pojawiło się mnóstwo ostrych komentarzy, ale również Justyna Steczkowska nie była zachwycona występem duetu z drużyny Sylwii Grzeszczak.  Fani "The Voice of Poland" krytykują Sylwię Grzeszczak W najnowszej odsłonie "The Voice of Poland" widzowie zobaczyli kolejne bitwy uczestników. Wśród osób, które tym razem zaprezentowały się na scenie były Iga i Karolina z drużyny Sylwii Grzeszczak. Trenerka wybrała dla nich piosenkę Sanah "Ale jazz!". Niestety, występ nie zachwycił jurorów i internautów!  Chciałam się dobrze bawić, ale jak słyszę, że wam nie idzie, to też moje ciało się nie rusza bo nie ma lekkości bytu w muzyce, takiej lekkiej przyjemnej w zasadzie pioscence. Obie byłyście raz lepsze, raz gorsze, to tak trochę pływało. Widać, że zabrakło wam albo czasu, albo nie jesteście gotowe, żeby iść dalej- mówiła Justyna Steczkowska.   Zobacz także:   Po wygranej w "The Voice of Poland" została okrzyknięta "polską Adele". Co dziś robi i jak wygląda Ola Nizio?   Co ciekawe, swoje uczestniczki krytycznie oceniła również sama Sylwia Grzeszczak. Muszę być szczera, konkretna w tej ocenie. Dwie macie bardzo delikatne wokale, na tyle delikatne, że ta piosenka was po prostu przykryła i zamiast naprzeciwko niej i dobrze współgrać, wy gdzieś troszeczkę mi zginęłyście- mówiła trenerka. Po występie Igi i Karoliny w sieci zawrzało. Internauci byli rozczarowani nie tylko uczestniczkami "The Voice of Poland", ale również...

materiały prasowe TVP
materiały prasowe TVP
TV-Show
"The Voice of Poland": Internauci ostro podsumowują pierwsze bitwy! "Rozczarowała mnie Pani Sylwia"
Widzowie "The Voice of Poland" piszą wprost: "Bardzo brakuje Michała Szpaka"! A jak podsumowują bitwę Izy i Daniela oraz Igora i Jakuba z drużyny Sylwii Grzeszczak?

Emocje po ostatnim odcinku "The Voice of Poland" nie cichną, a wszystko za sprawą dwóch bitew! Chodzi o występ Izy i Daniel oraz Igora i Jakuba z drużyny Sylwii Grzeszczak. Internautom nie podoba się podejście trenerki do swoich podopiecznych i w mocnych słowach oceniają bitwy, które przygotowywała! Mają rację? Internauci zaskoczeni pierwszymi bitwami w "The Voice of Poland" piszą wprost: "Bardzo brakuje Michała Szpaka"! Po przesłuchaniach w ciemno przyszedł czas na muzyczne bitwy w "The Voice of Polnad"  i zrobiło się naprawdę gorąco! Chodzi o drużynę Sylwii Grzeszczak . Aż dwie bitwy jej podopiecznych wywołały ogromne kontrowersje. Najpierw artystka uznała, że Jakub Nowak nie jest wystarczająco przygotowany i odesłała go razem z Igorem Kowalskim, aby jeszcze popracowali i dopiero pojawili się na próbie. Potem zaskoczenie wywołał występ Izy i Daniela, który ostro oceniła nawet Justyna Steczkowska , mówiąc wprost: Uważam, że jesteście nieprzygotowani na tyle, żeby stanąć tutaj i cieszyć publiczność Internauci piszą wprost, że Michał Szpak dużo lepiej sprawdza się w roli trenera i potrafił sprawić, że program był ciekawy i potrafił wychwycić prawdziwe muzyczne talenty, jednocześnie wspierając swoją drużynę : Baaaardzo brakuje Michała Szpaka… niestety jest to bardzo odczuwalne I brakuje najlepszego trenera Michała @michal_szpakofficial ❤❤ uwielbiałam the voice, ale bez Michała to nie to samo. Szkoda, że w tej edycji nie ma Michała @michal_szpakofficial jako trenera. Jako jeden z niewielu trenerów Michał miał to coś w sobie. Wypowiadał się merytorycznie oraz rzetelnie na temat występów uczestników a zarazem potrafił rozruszać cały program. Zobacz także:  " The Voice of Poland":...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik