W najbliższą sobotę w "The Voice Kids" odbędą się bitwy drużyny Tomsona i Barona. Trenerzy wybiorą trzy osoby, które przejdą do kolejnego etapu. Tydzień temu poznaliśmy skład teamu Dawida Kwiatkowskiego. O wygraną zawalczą: Marcin Maciejczak, Ala Tracz i Anastazja Maciąg. Kto do nich dołączy?

W sieci pojawił się fragment nadchodzącego odcinka. Występ Elizy Xerxy, Lizavety Misnikovej i Natalii Wawrzyńczyk może sporo namieszać. Trio zaśpiewało przebój „Symphony” z repertuaru Clean Bandit i Zary Larsson.

- To będzie ostra jazda bez trzymanki. Proponuję wszystkim zapiąć pasy - emocjonował się Baron.
- Totalne rakiety - dodał Tomson. 

Zgadzacie się? 

Zobacz także: Baron odsłania kulisy "The Voice Kids"! Kto ma największą szansę na wygraną?

ElizA Xerxa, Lizaveta Misnikova i Natalia Wawrzyńczyk z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewały "Symphony" z repertuaru Clean Bandit i Zary Larron. Czy wśród nich jest przyszła finalistka The Voice Kids 3? 

Eliza Xerxa, Lizaveta Misnikova i Natalia Wawrzyńczyk - The Voice Kids 3 bitwy
Jan Bogacz, TVP

Czy przyszły zwycięzca "The Voice Kids 3" będzie z drużyny Tomsona i Barona? Jako pierwsza szlaki do zwycięstwa przetarła Roxie Węgiel z drużyny Edyty Górniak. W drugiej edycji drużynę chłopaków wybrała Viki Gabor. Pomimo tego, że nie zwyciężyła w show, kilka miesięcy później wygrała Eurowizję, powtarzając sukces Roxie sprzed roku. 

Roxie Węgiel i Viki Gabor

 

Więcej na temat Baron Tomson The Voice Kids