Party Stories
Taniec z Gwiazdami: wpadka Anny Karwan i łzy Julii Wieniawy i Sylwii Lipki
Instagram
Newsy

"Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę

Wielki finał "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Na parkiecie walczyło dziś tylko cztery pary, które wciąż rywalizują ze sobą o "Kryształową Kulę". 

Z powodu niepokojącej sytuacji epidemiologicznej produkcja postanowiła zrealizować dzisiejszy odcinek bez udziału publiczności i mediów. Okazuje się, że z powodu niepokojących objawów dziś wieczorem w show nie mogli wziąć udziału Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Tym samym nie będą walczyć już o zwycięstwo i mają nadzieję, że pojawią się gościnnie na finale. Nie pojawił się także Jan Kliment, którego w duecie z Anną Karwan zastąpił Kamil Kuroczko. Piosenkarka podczas drugiego tańca zaliczyła wpadkę a Sylwia Lipka i Julia Wieniawa popłakały się na wizji. Jak zakończył się dzisiejszy odcinek? Kto musiał pożegnać się z "Tańcem z Gwiazdami"? 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

Pamiętacie Anetę Piotrowską z "Tańca z gwiazdami"? Dziś to seksowna brunetka! A jak wyglądają pozostali tancerze?

Julia Wieniawa popłakała się w "Tańcu z Gwiazdami"

W dzisiejszym odcinku na parkiecie pojawili się goście specjalni. Z Julią Wieniawą i Stefano Terrazzino wystąpiła zwyciężczyni drugiej edycji Agnieszka Sienkiewicz. Za swój taniec otrzymali wysoką notę ponieważ aż 27 punktów.
Przed drugim tańcem Julia Wieniawa popłakała się na wizji. Przyznała, że bardzo bolą jej nienawistne komentarze na jej temat: 

Jestem po prostu zwykłą dziewczyną, którą słowa też bolą, ale nie tylko w internecie. Najgorsze komentarze są te jak ludzie mówią, że ktoś mi coś dał, że ktoś mi coś załatwił, że nie mam talentu, że nie powinnam czegoś robić, za coś się zabierać. Nie tylko ja tak mam. Wszyscy oceniają wszystkich na podstawie pozorów i zapominają, że za tą maską kryje się człowiek. Ja też mam uczucia i ze mnie to wychodzi, bo mam dosyć. 

Jurorzy starali się ją pocieszyć. Młoda aktorka przyznała, że nie chciała się żalić tylko nagłośnić problem, który spotyka wielu ludzi: 

Tym tańcem nie chciałam powiedzieć żalu o sobie, uważam, że ten hejt jest wszędzie i chciałam to pokazać w tańcu nowoczesnym, bo tu można więcej. Na moim Instagramie nikt nie zobaczy zapłakanych instastories. A ten taniec mógł pokazać ten problem. Bądźmy dla siebie mili, więcej empatii. 

Wpadka Anny Karwan w "Tańcu z Gwiazdami" 

Anna Karwan po raz pierwszy zatańczyła z Kamilem Kuroczko. Tancerz zastąpił Jana Klimenta, który również trafił na kwarantannę. Piosenkarka przyznała, że zmiana partnera to dla niej ogromny stres. Kamil Kuroczko zadeklarował, że postara się zrobić wszystko, aby ta zmiana nie wpłynęła na jej dotychczasową pracę w programie. Pierwszy taniec z gościem specjalnym zatańczyli z finalistką 6. edycji, Olgą Kalicką. Otrzymali aż 26 punktów. Po drugim tańcu przyznała się do wpadki: 

Zapomniałam zmienić buty z łacińskich na standard i jestem szczęśliwa, że udało mi się w nich zatańczyć. 

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz pierwszy taniec zatańczyli w trio z Czadomanem, uczestnikiem 9. edycji show. Otrzymali najwyższe noty od jury, bo aż 30 punktów. Iwona Pavlovic nazwała Edytę Zając objawieniem ostatnich kilku edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Sylwia Lipka o zaburzeniach odżywania w "Tańcu z Gwiazdami"

Sylwia Lipka i Rafał Maserak zatańczyli z Damianem Kordasem, zwycięzcą 10. edycji show. Jury oceniło ich występ na 26 punktów. Przed drugim tańcem Sylwia Lipka zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Przyznała, że wpędziła swoje fanki w zaburzenia odżywiania, ponieważ nie zwróciła uwagi na to, co mówi w sieci:  

Kiedyś powiedziałam, że wyglądam jak masakra. Schudłam wtedy na bardzo niezdrowej diecie. Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania. Od tamtej chwili wiem, że musze bardziej uważać na to, co mówię. Jednym z moich największych błędów było powiedzenie tych słów " jak mogłam kiedyś tak wyglądać". 

Sylwia Lipka schudła aż 12 kilogramów. O tym, jak to zrobiła opowiedziała w wywiadzie z Party.pl 

Anna Karwan i Kamil Kuroczko odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Sylwester Wilk wraca do programu

Ogólna punktacja od jury w dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" prezentowała się następująco: 

  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino: 57 punktów
  • Anna Karwan i Kamil Kuroczko: 52 punkty
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz: 58 punktów
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak: 54 punkty

Decyzją widzów z programem pożegnali się Anna Karwan i Kamil Kuroczko. W programie nie wystąpią także Bogdan Kalus i Lenka Klimentova z powodu zakażenia koronawirusem. Jednak to nie koniec zmian! Decyzją produkcji to Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz wracają do "Tańca z Gwiazdami"!

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Anna Karwan pokazała swoją 7-letnią córkę Oliwię. Wychowuje ja samotnie - co stało się z ojcem?

Anna Karwan i Kamil Kuroczko odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Piosenkarka dziś po raz pierwszy zatańczyła z nowym partnerem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Karwan (@aniakarwan)

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova nie wzięli udziału w odcinku, ponieważ przebywają na kwarantannie. Nie wezmą również udziału w dalszej walce o kryształową kulę. 

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova są na kwarantannie. Czy wystąpią jeszcze w
East News

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz wracają do "Tańca z Gwiazdami" i zajmą miejsce Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej, którzy przebywają na kwarantannie. 

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk na planie Tańca z Gwiazdami
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Prowadzący i uczestnicy Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Taniec z Gwiazdami 2020: Kolejny odcinek już za nami! Kto odpadł z programu? 
Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W najnowszej odsłonie hitu Polsatu jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji.

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W najnowszej odsłonie hitu Polsatu jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji. Dziś swoje umiejętności taneczne zaprezentowali: Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Niestety, jedna z par musiała pożegnać się z programem. Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Która para pożegnała się z programem? Dziś w "Tańcu z Gwiazdami" motywem przewodnim było wesele. A jak pary poradziły sobie na parkiecie? Kogo najwyżej oceniło jury, a kto dostał najmniej punktów? Najlepsi- według jurorów- byli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, którzy zdobyli aż 30 punktów, a najgorzej- według jury- poradzili sobie Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, którzy otrzymali 19 punktów.  Tak wyglądała pełna punktacja wszystkich par: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska- 19 pkt.  Edyta Zając i Michał Bartkiewicz- 26 pkt.  Anna Karwan i Jan Kliment- 28 pkt.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak- 24  pkt. + 2 pkt.  Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino- 30 pkt.  Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa- 20 pkt. +1 pkt.  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke- 22 pkt.  Z kolei za zabawę na najgorszy weselny taniec dodatkowe punkty otrzymali: 1 punkt Bogdan Kalus i 2 punkty Sylwia Lipka.  Niestety, w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zabraknie jednej z par. Po podsumowaniu głosów jurorów i widzów okazało się, że z programem musieli pożegnać się  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.  Zobaczcie ich taniec w dzisiejszym odcinku! Zobacz także:...

East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto pożegnał się z programem? Emocji nie brakowało!
To była zaskakująca decyzja!

"Taniec z gwiazdami"  to nadal jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. W pierwszym odcinku, po przerwie związanej z kwarantanną, z programem musieli pożegnać się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" emocji nie brakowało! Tym razem gwiazdy odsłoniły swoje największe tajemnice! Anna Karwan opowiedziała o swojej dramatycznej przeszłości, Sylwia Lipka poruszyła temat lat szkolnych, których nie wspomina dobrze,  a Julia Wieniawa po raz pierwszy odsłoniła się tak bardzo!  Co jeszcze wydarzyło się w 4. odcinku "Dancing with the stars"? Kto zachwycił jurorów w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami"? Gwiazdy w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami" opowiadały o swoim domu rodzinnym. Nicole Bogdanowicz zabrała Kamila Kuroczko do swojego rodzinnego domu, gdzie jej mama opowiedziała o ogromnej determinacji, jaką miała jej córka, aby zostać aktorką. Julia Wieniawa wyznała, że wychowała się w dwóch domach. Aktorka zdradziła, że jej planem B, gdyby nie została aktorką, był zawód instruktorki jazdy konnej. Gwiazda serialu "Zawsze warto" dodała, że po raz pierwszy aż tak się otworzyła publicznie i powiedziała: Dzieci z rozbitych małżeństw nie mają lekko. Jak byłam mała nie  było łatwo jeździć od mamy do taty. Mimo dwóch domów, rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą. Z kolei Mikołaj Jędruszczak zabrał Sylwię Madeńską do swojego rodzinnego domu, gdzie pokazał jej też korty tenisowe, na których stawiał swoje pierwsze kroki z rakietą. Mężczyzna przyznał też, że trzy lata temu odeszła jego mama, co początkowo było dla niego wyjątkowo trudne. Walca, którego zatańczył Mikołaj Jędruszczak zadedykował właśnie swojej mamie.  A jak jurorzy ocenili...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner