Zjawiskowe prowadzące i goście specjalni w Tańcu z Gwiazdami. Paulina Sykut przyćmiła wszystkich

ONS

ONS
Agnieszka Hyży, Paulina Sykut i Anna Głogowska - bez nich nie odbędzie się żaden odcinek programu Taniec z Gwiazdami. Prowadzące znów zadały szyku, jednak nam najbardziej spodobała się Paulina Sykut. Gospodyni kulis show postawiła na sukienkę marki bizuu, szpilki Casadei oraz kolczyki Lewanowicz. Wyglądała świetnie! Wśród gości pojawiła się również Saszan.
Piątkowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przejdzie do historii show. Z programem pożegnała się Ewelina Lisowska, w co ciężko uwierzyć wielbicielom wokalistki. Na szczęście artystka dobrze radzi sobie z takim werdyktem.
Kto podobał się Wam wczoraj najbardziej? Zobaczcie w naszej galerii.

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.