Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz - zwycięzcy "Tańca z gwiazdami" odbierają kryształową kulę
East News
TV-Show

"Taniec z gwiazdami": Piotr Mróz zwycięzcą 12. edycji show! Relacja z finału

Za nami wielki finał 12. edycji bodaj najsłynniejszego tanecznego show w naszym kraju. Czy zgadzacie się z ostatecznym wynikiem? Czy rzeczywiście ta para była najlepszym wyborem?

Aż trudno uwierzyć, że to już! Że finał "Tańca z gwiazdami" już za nami! O Kryształową Kulę oraz duże pieniądze, czyli główną nagrodę show walczyli dziś Magdalena Kajra Kajrowicz w parze z Rafałem Maserakiem oraz aktor Piotr Mróz i partnerująca mu Hania Żudziewicz. Jak podoba Wam się wybór zwycięzcy? Czy rzeczywiście to akurat oni najbardziej zasługiwali żeby wygrać ten program? Zobaczcie relację z wielkiego finału.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": widzowie wiedzą już kto wygra? "Faworyt jest tylko jeden"

„Taniec z gwiazdami”: Kajra o śmierci ojca: „Żyliśmy w nieustannym zagrożeniu utraty taty”

Finał 12. edycji "Tańca z gwiazdami"

To była naprawdę emocjonująca edycja "Tańca z Gwiazdami". A finał, w odróżnieniu od wielu innych, był naprawdę wyrównany.

Kryształowa kula
East News

Oboje pretendentów do Kryształowej Kuli w poprzednich odcinkach udowodnili, że zasługują na wygraną. Podkreślała to w rozmowie z Party.pl najbardziej chyba wymagająca jurorka Iwona Pavlović.

W końcu doczekałam się! Finał będzie bardzo intrygujący - zapowiadała.

A jak wyglądał sam odcinek? Uczestnicy rozpoczęli od... prezentacji tanecznych partnerów. Dla Rafała była to 23. edycja, aż 5 razy był drugi, ale zdarzyło mu się też wygrać. Hania Żudziewicz tańczyła "tylko" 8 razy i raz wygrała całe show.

Pierwszy taniec należał do Kajry i Rafała. Tańczyli jive'a do rytmu "Słodkiego miłego życia" zespołu Kombii. 

Gratulacje. W 100 procentach zasługujesz na finał. Podobnie jak Piotr - mówił Michał Malitowski. - Jak włączysz turboemocje to może Rafał nawet wygra.

Piękni jesteście - mówił Piaseczny.

Piotr i Hanna zatańczyli taniec współczesny do rytmu "Przytul mnie" tego samego zespołu Kombii. Piotr miał mały problem - głowa zaplątała mu się w suknię partnerki. Tak to wyglądało:

Piotr Mróz miał mały problem w finale
East News

Ale szybko sobie z tym poradził. 

Bardzo wyjątkowe, ale też dziwne show - mówiła Iwona Pavlović.

Kajra jest opanowana, techniczna, precyzyjna. Ty masz w sobie pasję - mówił Michał Malitowski.

Razem 37 punktów, tak jak poprzednicy. W tym momencie mieli też 57 proc. głosów widzów.

W drugiej rundzie było trudniej. Uczestnicy tańczyli do tańców wybranych przez... konkurentów. Piotr i Hanna wybrali dla Kajry tango. Jak sama mówiła, nie rozumie tego tańca. Ale, jak powiedziała, jest pracoholiczką i nie odpuści. I rzeczywiście nie odpuściła.

Taniec czyni to, że muzyka czyni się widoczna. Ale to musi być dobry taniec. Wy to oddajecie pięknie. Kajro, bardzo się poprawiłaś, również w tańcach standardowych. Twoje ustawienie głowy jest urzekające - mówiła Iwona Pavlović.

Zgodzę się z Iwoną. Tango na miarę finału - podsumował Michał Malitowski.

Razem dostali 39 punktów.

Choć Piotr i Hania obawiali się paso doble dostali od Kajry i Rafała cza-czę. 

Nawet nie zdajesz sobie sprawę z tego co dziś zrobiłeś. Nawet nie ma szans, żeby jakaś inna cza-cza mi się spodobała - mówiła Iwona Pavlović.

Twoja amplituda ruchu, wszystko jest tak przerysowane pięknie - śmiał się Michał Malitowski.

W tym posuwisto-zwrotnym kroku bardzo przypominałeś mi młodego Malitowskiego - śmiał się też Andrzej Grabowski.

Zdobyli dokładnie tyle samo punktów co Kajra z Rafałem. Na tym etapie w głosowaniu widzów różnica się zmniejszyła. Na Piotra głosowało 54 proc. osób, na Kajrę 46 proc.

W ostatniej rundzie przyszedł czas na popisowe numery par - freestyle! Pary same decydowały co chcą pokazać i do jakiej muzyki. Niestety, Kajra i Rafał podczas ćwiczeń zaliczyli poważny upadek. Wyglądało dramatycznie, jednak nie przerwało to treningów. 

Podczas każdego tańca tak naprawdę umysł trafi kontrolę, serce zaczyna kontrolować wasze ciało. Wasze serca mieliśmy jak na dłoni. Wasz taniec był piękny i wzruszający - zachwycała się Iwona Pavlović.

Bardzo, bardzo miło się na was patrzy. Miło też się słucha tego, co mówisz Kajra.

Otrzymali zasłużenie 40 punktów. 

Równie dobrze poszło Hani i Piotrowi, którzy za swoją wersję freestyle'a też otrzymali 40 punktów. 

W amatorze widzę tancerza. Brawo. Masz do tego dryg. Mam nadzieję, że nie przestaniesz tańczyć - mówił Michał Malitowski. 

Kto wygrał finał 12 edycji "Tańca z gwiazdami"

Po przerwie poznaliśmy zwycięzców. To Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zabierają ze sobą Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną. 

Hania, bez ciebie nie byłoby mnie w finale. Bez ciebie bym nie wygrał - mówił Piotr. - W "Tańcu z gwiazdami" nie spotkała mnie żadna krzywda. Naprawdę to jest przygoda życia. Dziękuję, że mogłem tu być.

Podziękował też jury i wszystkim widzom.

Ja nie czuję żebyśmy przegrali, bo znalazłam cudowną przyjaźń - mówiła po nim Kajra. - A Maserakowi podziękuję jak będziemy sam na sam.

I jak podoba Wam się wynik? Piotr rzeczywiście był najlepszy?

Jak tańczyć, to tylko w wygodnych butach! Wykorzystaj kod rabatowy Gino Rossi i kup je w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!
Oliwia Bieniuk i Kajra w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami.jpg
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Piotr Molecki/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł w 6. odcinku? Zobaczcie relację! 
Z programem pożegnała się kolejna gwiazda! Sprawdźcie, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"!

Za nami 6. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy show Polsatu znów pojawili się na parkiecie i zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Tydzień temu z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, a dziś o przejście do kolejnego odcinka walczyli: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke.  Relacja z 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami" W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy tańczyli do piosenek zespołu Abba. Kajra i Rafał Maserak zaprezentowali tango do piosenki „Voulez – Vous”. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swing przy dźwiękach „Honey, honey”, Juras i Wiktoria Omyła pokazali cha-chę do „Mamma Mia”, Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zatańczyli paso doble do „Gimme, gimme, gimme”, a Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali sambę do „Dancing Queen”.  Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Kajra i Rafał Maserak. Jak ich taniec ocenili jurorzy? - Tango to zdecydowanie twój taniec- mówił Michał Malitowski.  - Ja na początku się wystraszyłam, ponieważ taka energia była, że aż mnie zatkało- dodała Iwona Pavlović.  Andrzej Piaseczny: 9 pkt. Iwona Pavlović: 8 pkt. Michał Malitowski: 7 pkt. Andrzej Grabowski: 10 pkt. Zobacz także:   Izabela Janachowska poprawiła zęby? Internauci sugerują, że gwiazda ma nowy uśmiech Jako drudzy wystąpili Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Jak ich swing oceniło jury? - Oliwia, dziecko...- zaczął Andrzej Piaseczny. Podobało mi się- dodał. - W tym swingu nie było swingu, w...

Oliwia Bieniuk, Kajra i Piotr Mróz
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami" Za nami półfinał! Kto odpadł z programu?
Półfinał "Tańca z Gwiazdami" był ogromnie emocjonujący. Widzowie podjęli niełatwą decyzję. Kto zawalczy o finał?

W półfinale "Tańca z Gwiazdami" wszyscy uczestnicy naprawdę mocno się stresowali. Szczególnie zdenerwowana była Oliwia Bieniuk, która doskonale wie, że może zdecydowanie bardziej liczyć na głosy widzów niż oceny jurorów. Z kolei Kajra i Piotr Mróz mogą polegać na jurorach, zaś wyroki widzów były dla nich kompletnie nie do przewidzenia. Kto więc odpadł z programu, a kto zawalczy o kryształową kulę 12. edycji? "Taniec z Gwiazdami" Półfinał pełen emocji, tańce z gośćmi i urodziny Oliwii Bieniuk Jako pierwsza do walki o finał stanęła Oliwia Bieniuk . Początkująca gwiazda zatańczyła efektowną salsę w trio! Do jej pary z Michałem Bartkiewiczem dołączyła zwyciężczyni poprzedniej edycji programu, Edyta Zając ! Ten niezwykły taniec podbił serca widzów, jednak nie do końca spodobał się jurorom. Oliwia Bieniuk nie zaskarbiła sobie wysokich not od jurorów, którzy przyznali punkty: Andrzej Piaseczny - 8 Iwona Pavlowić -6 Michał Malitowski - 7 Andrzej Grabowski - 7 Para otrzymała łącznie 28 punktów.  Kolejna para zaprezentowała się we wspaniałym tańcu. Hanna Żudziewicz miała niemałą trudność, bo musiała zatańczyć z dwoma panami, Piotrem Mrozem i Mariuszem Węgłowskim. Taniec zachwycił jurorów, którzy przyznali punkty: Andrzej Piaseczny 9 Iwona Pavlović 8 Michał Malitowski 8 Andrzej Piaseczny 8  Łącznie para otrzymała 33 punkty. Jurorów, a także widzów oczarował taniec zaprezentowany przez Kajrę , Rafała Maseraka i uczestnika 7.edycji Marcina Korcza. Para zatańczyła fantastyczne passo doble okraszone doskonałą, wampirzą grą aktorską. Występ porwał także jurorów, którzy nie bali się dać parze najwyższych not! Andrzej...

Kinga Sawczuk odpadła w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w 5. odcinku? "To nie był dla ciebie najlepszy taniec..."
Finał najpopularniejszego tanecznego show coraz bliżej. Dziś na parkiecie Polsatu zostało tylko sześć par. Kto wypadł najlepiej, kto niestety nie będzie już mieć kolejnej szansy? Zobaczcie naszą relację.

To już 5. poniedziałkowy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". A na parkiecie, po ostrych ocenach jury w 4. odcinku, zostało tylko sześć par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"  Sylwia Bomba  i Jacek Jeschke. Która para wypadła tym razem najlepiej, a kto musiał pożegnać się z show? Czy jest już zdecydowany faworyt do zdobycia Kryształowej Kuli? Zobaczcie naszą relację z najnowszego odcinka show. Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk w parze bratem! Syn Anny Przybylskiej wystąpi w programie 5. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja W tym tygodniu w "Tańcu z gwiazdami" było naprawdę wzruszająco. Nasze gwiazdy występowały z bliskimi! Jak wypadli? Szymona, brata Oliwki Bieniuk zobaczyliśmy ostatnio jak dopingował siostrę na widowni. Wielu zszokowało wówczas jak bardzo już wyrósł. Dziś 15-latek pokazał się na parkiecie. Jak wypadły w parze ukochane dzieci nieodżałowanej Ani Przybylskiej ? Do zatańczenia dostali jive'a. Szkoda, że jeszcze z Jasiem nie mogliśmy zatańczyć. Byłoby naprawdę super - mówiła Oliwia. Jak im poszło w towarzystwie Michała Bartkiewicza? Iwona Pavlović pochwaliła Oliwię: Nie wiem, czy zatańczyłaś lepiej, na pewno lżej, luźniej. Jednak rodzina, to jest rodzina. Ta więź bardzo mocno widzieliśmy. A Ty Szymon zatańczyłeś bardzo ładnie - Iwona. Michał był zachwycony talentem Szymona, który tańczył przecież zaledwie kilka dni. Razem dostali jednak nieprzesadnie dużo... 27 punktów.  Na widowni dopingowali ich tata -...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner