Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"
POLSAT

Z OSTATNIEJ CHWILI: Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"
POLSAT

Za nami ósmy odcinek najpopularniejszego show tej wiosny - "Tańca z Gwiazdami". Zmagania polskich gwiazd na parkiecie co tydzień śledzą miliony widzów, którzy dzięki swoim esemesom okazują sympatię dla najlepszych uczestników. Ostatnio najmniej szczęścia miał Jacek Rozenek, który musiał opuścić program. Jego słowa na pożegnanie z pewnością zostaną zapamiętane na długo. PrzypomnijmyTe słowa zapamiętamy na długo. Rozenek na pożegnanie z "TzG" dogryzł Perfekcyjnej

W dzisiejszym odcinku każda z gwiazd musiała wykonać aż dwa tańce. Najlepiej według jurorów poradziła sobie Joanna Moro, która zebrała aż 78 punktów z 80 możliwych.  Na drugiej pozycji uplasował się Dawid Kwiatkowski, który brawurowo wraz ze swoją partnerką zatańczył salsę i fokstrota. Najmniej punktów, bo tylko 61, zdobyli Aneta Zając i Piotr Gruszka. Gościem specjalnym show była Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", które genialnie wykonała hit Tiny Turner "Private Dancer".

Oto klasyfikacja po dwóch tańcach:
Joanna Moro i Rafał Maserak - 78 pkt.
Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - 77 pkt.
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - 76 pkt.
Aneta Zając i Stefano Terrazzino - 61 pkt.
Piotr Gruszka i Nina Tyrka - 61 pkt.

Po zsumowaniu głosów widzów i punktów jurorów z programem musieli pożegnać się: Piotr Gruszka i Nina Tyrka. Zgadzacie się z taką decyzją?

Zobacz: Będzie druga edycja "TTBZ", a co z "Tańcem z Gwiazdami"? Polsat zdecydował
 

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09