Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"
POLSAT
TV-Show

Z OSTATNIEJ CHWILI: Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

Kto otrzymał najwięcej głosów?

Za nami ósmy odcinek najpopularniejszego show tej wiosny - "Tańca z Gwiazdami". Zmagania polskich gwiazd na parkiecie co tydzień śledzą miliony widzów, którzy dzięki swoim esemesom okazują sympatię dla najlepszych uczestników. Ostatnio najmniej szczęścia miał Jacek Rozenek, który musiał opuścić program. Jego słowa na pożegnanie z pewnością zostaną zapamiętane na długo. PrzypomnijmyTe słowa zapamiętamy na długo. Rozenek na pożegnanie z "TzG" dogryzł Perfekcyjnej

W dzisiejszym odcinku każda z gwiazd musiała wykonać aż dwa tańce. Najlepiej według jurorów poradziła sobie Joanna Moro, która zebrała aż 78 punktów z 80 możliwych.  Na drugiej pozycji uplasował się Dawid Kwiatkowski, który brawurowo wraz ze swoją partnerką zatańczył salsę i fokstrota. Najmniej punktów, bo tylko 61, zdobyli Aneta Zając i Piotr Gruszka. Gościem specjalnym show była Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", które genialnie wykonała hit Tiny Turner "Private Dancer".

Oto klasyfikacja po dwóch tańcach:
Joanna Moro i Rafał Maserak - 78 pkt.
Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - 77 pkt.
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - 76 pkt.
Aneta Zając i Stefano Terrazzino - 61 pkt.
Piotr Gruszka i Nina Tyrka - 61 pkt.

Po zsumowaniu głosów widzów i punktów jurorów z programem musieli pożegnać się: Piotr Gruszka i Nina Tyrka. Zgadzacie się z taką decyzją?

Zobacz: Będzie druga edycja "TTBZ", a co z "Tańcem z Gwiazdami"? Polsat zdecydował
 

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami - próby
Facebook
Newsy
Trzeci odcinek "TzG" za nami. Z programu odpadli...
Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

" Taniec z Gwiazdami " to hit telewizyjny tej wiosny. Od kilku miesięcy wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, a gwiazdy w nim występujące to najgorętsze nazwiska w polskim show-biznesie. Już po pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się, kogo widzowie darzą największą sympatią. Zobacz: Siwiec, Zając czy Moro? Która dostała najwięcej głosów od widzów w "TzG"? W dzisiejszym odcinku show zaprezentowały się wszystkie pary taneczne, które wykonały tańce latynoamerykańskie i standardowe.Jako pierwsza na parkiecie zaprezentowała się Klaudia Halejcio i Tomasz Barański , którzy zatańczyli fokstrota i zachwycili jurorów. Równie dobrze wypadł Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar oraz Piotr Gruszka i Nina Tyrka .   Jednak najwięcej punktów zebrała Joanna Moro , która z Rafałem Maserakiem zatańczyła romantyczną rumbę.  Najsłabiej wypadli za to: Natalia Siwiec i Karolina Szostak .  Punktacja jurorów wyglądała następująco:  Aneta Zając i Stefano (walc wiedeński) - 28 pkt. Natalia Siwiec i Jan (tango) - 18 pkt. Rafał Brzozowski i Izabela (jive) - 31 pkt. Karolina Szostak i Andrej (samba) - 19 pkt. Dawid Kwiatkowski i Janja (quickstep) - 35 pkt. Piotr Gruszka i Nina (walc angielski) - 33 pkt. Joanna Moro i Rafał (rumba) - 39 pkt. Jacek Rozenek i Magda (cha-cha) - 26 pkt. Antoni Królikowski i Kamila (fokstrot) - 28 pkt. Klaudia Halejcio i Tomasz (fokstrot) - 36 pkt. Odcinek wygrała Joanna Moro, zaraz za nią uplasował się Dawid Kwiatkowski, brąz zaś zdobył Piotr Gruszka. Z programem musieli pożegnać się: Antoni Królikowski i Kamila Kajak. Zobacz:  Gwiazdy pozują w pięknych strojach po drugim odcinku "TzG" Zdjęcia z próby generalnej do trzeciego odcinka:

Jacek Rozenek odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Jacek Rozenek odpadł z "Tańca z Gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

Za nami kolejne emocje związane z najchętniej oglądanym show tej wiosny, czyli  "Taniec z Gwiazdami" . Program od początku cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów i w każdy piątek przyciąga przed telewizory średnio 4 miliony widzów. W dzisiejszym odcinku, podobnie jak w ostatnich, nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących decyzji. Widzowie po raz kolejny pokazali kogo darzą największą sympatią.  Przypomnijmy:  Zobacz wyniki ostatniego odcinka "TzG" Po przerwie spowodowanej Wielkanocą, show powróciło na antenę, a w rywalizacji o Kryształową Kulę pozostało sześć gwiazd: Klaudia Halejcio, Aneta Zając, Dawid Kwiatkowski, Joanna Moro, Piotr Gruszka oraz Jacek Rozenek . Odcinek otworzył występ gwiazdy wieczoru - Margaret , która zaśpiewała swoje dwa największe przeboje: "Wasted" i "Thank You Very Much". Dziś pary do jednego utworu zatańczyły dwa tańce - dla niektórych było to nie lada wyzwanie, część natomiast świetnie poradziła sobie z tym zadaniem. Po wszystkich tańcach ranking prezentował się następująco: Joanna i Rafał - 40 punktów, Dawid i Janja -  40 punktów, Klaudia i Tomasz - 38 punktów, Aneta i Stefano - 35 punktów, Jacek i Magda - 32 punkty, Piotr i Nina - 31 punktów. Po zsumowaniu punktów od jurorów i głosów telewidzów z programem pożegnał się Jacek Rozenek . Zanim jednak ogłoszono wyniki na scenie zaśpiewał Artur Chamski jako... Justin Bieber. Zgadzacie się z wynikiem widzów? Zobacz: Tancerze z "TzG" już zarabiają na swojej popularności Eleganckie kreacje w "Tańcu z Gwiazdami":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner