Doda wystąpiła w finale "Tańca z Gwiazdami" aż dwa razy. Za drugim razem po raz pierwszy na żywo zaprezentowała swój nowy singiel "Wodospady", który promuje jej nową płytę "Aquaria". Jak wyglądał jej występ? Zobaczcie zdjęcia z finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami".

Reklama

Taniec z Gwiazdami 13": Doda zaśpiewała "Wodospady"

Za nami finał "Tańca z Gwiazdami 13". W ostatecznym starciu zaprezentowali się Jacek Jelonek i Michał Danilczuk oraz Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Na scenie wystąpiła m. in. Jamala, która również brała udział w programie ale także Doda, która zaśpiewała swoje najnowsze single promujące nową płytę. Doda wystąpiła w finale "Tańca z Gwiazdami" aż dwa razy. Otworzyła wielki finał piosenką "Melodia Ta", a tuż przed ogłoszeniem wyniku walki o Kryształową Kulę, zaprezentowała swój nowy utwór pt. "Wodospady". Tę piosenkę wykonała na żywo po raz pierwszy, jednak fani mogli kojarzyć ją z czołówki programu "Doda. 12 kroków do miłości", w którym Doda stara się zrozumieć siebie i dać szansę miłości. Tak wyglądał drugi występ Dody podczas finału "Tańca z Gwiazdami 13":

Wojciech Olkusnik/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13" finał: Kto wygrał program? [relacja +zdjęcia]

Doda podobnie jak podczas pierwszego show wystąpiła w towarzystwie tancerzy. Wokalistka do drugiego występu zmieniła stylizację, a kombinezon z siateczki zastąpiła seksowną kreacją, podkreślającą jej figurę. Kolejnemu singlowi z "Aquarii" towarzyszyły kolory niebieskie:

- Jaki strój ???? faktycznie trzeba wyć na alarm, bo można spłonąć ????
- Ale to był piękny występ i było oczko!!! dziękujemy, kreacja przebiła wszystko! ❤️❤️
- Dobra, przyznaj się z jakiego morza wyszłaś? ????????‍♀️???????? - komentowali fani.

Wojciech Olkusnik/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska wie, co to bieda: "Pamięta zimowe powroty z uczelni w butach, które się rozkleiły"

Zobacz także
Reklama

Zobaczcie zdjęcia z występu Dody podczas finału "Tańca z Gwiazdami 13". Który występ przypadł wam do gustu bardziej? Premierowe "Wodospady" czy "Melodia ta", która już od tygodni podbija listy przebojów?

Wojciech Olkusnik/East News
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama