Doda świętuje premierę swojej czwartej solowej płyty i z tej okazji była gościem w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Piosenkarka wykonała utwór "Melodia Ta", który od tygodni plasuje się w czołówkach list przebojów w polskich rozgłośniach radiowych, a także premierowo wykonała nowy przebój pt. "Wodospady", którego fragment widzowie mogli poznać dzięki czołówce jej programu "Doda. 12 kroków do miłości". Jak poradziła sobie Doda na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie jej występ oraz zdjęcia z finałowego odcinka.

Reklama

Doda zaśpiewała w finale "Tańca z Gwiazdami 13"

Doda w ostatnim czasie ma pełne ręce roboty. Intensywnie promuje płytę "Aquaria", chociaż nie wszystkie wywiady miło zapamięta. Kilka dni temu głośno było o przerwaniu wywiadu z Wojewódzkim. Doda podkreśla, że ma dość już medialnych konfliktów i chce skupiać się na tym, co dla niej naprawdę ważne. Po długiej przerwie wróciła z nowym muzycznym wydawnictwem, które już uzyskało status Złotej Płyty. Niedawno Doda miała okazję spotkać się z fanami z okazji premiery nowej płyty i przez kilka godzin podpisywała nowy album. Dziś piosenki z płyty "Aquaria" zaprezentowała w finale "Tańca z Gwiazdami".

Tak wyglądał występ Dody w finale "Tańca z Gwiazdami". Piosenkarka otworzyła finałowy odcinek piosenką "Melodia Ta".

Zobacz także: Doda o osobistych dramatach na płycie "Aquaria': "Dobrze, że one wybrzmiały, że to z siebie wyrzuciłam"

Zobacz także

Poniżej znajdziecie zdjęcia z pierwszego występu Dody. Gwiazda postawiła na siateczkowy kombinezon, który dopełniła czerwonym dopinanym trenem. Występ został utrzymany w kolorystyce teledysku, który jest ściśle powiązany z płytą "Aquaria". "Melodia Ta" do dopiero pierwszy singiel promujący "Aquarie", który doczekał się premiery teledysku. Artystka pojawi się dziś na scenie "Tańca z Gwiazdami" raz jeszcze, gdzie zaprezentuje kolejny singiel promujący płytę pt. "Wodospady".

Reklama

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13" za kulisami. Szczęśliwi Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska, zakochany Piotr Mróz

Wojciech Olkusnik/East News
Wojciech Olkusnik/East News
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama