Tadeusz Seibert w "The Voice of Poland"
Instagram
TV-Show

Dał Margaret kosza, a czy wygra jubileuszowy "The Voice of Poland"? "Tadzik rozwalił system"

Dał Margaret kosza, a czy wygra jubileuszowy "The Voice of Poland"? "Tadzik rozwalił system"

Duża dawka emocji w ostatnim odcinku "The Voice of Poland"! Uczestnicy poszczególnych drużyn musieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Każdy z jurorów mógł wybrać tylko 4 wokalistów, którzy staną do walki w odcinkach live. Z drużyny Michała Szpaka sensacyjnie odpadła jego przyjaciółka - Violet Oliferuk.

Tymczasem Margaret stanęła przed trudnym zadaniem - jako ostatni w jej drużynie zaprezentował się Tadeusz Seibert. To on, jak wyznała sama gwiazda, kiedyś wpadł jej w oko i... dał jej kosza! By Tadeusz mógł występować dalej, Margaret musiała kogoś wyrzucić. Czy tak zrobiła?

Zobacz także: Ogromny sukces Tadzika z drużyny Margaret w "The Voice of Poland"! Usłyszały go miliony widzów na całym świecie

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

Tadeusz Seibert wystąpi w odcinkach Live

Na szczęście sam Tadzik bardzo ułatwił jej zadanie. Seibert zaśpiewał przebój „When a man loves a woman” z repertuaru m.in. Michaela Boltona. Wokalista świetnie poradził sobie z tą trudną piosenką.

Margaret wyglądała na zachwyconą już podczas występu Tadzika. Podobnie zresztą pozostali członkowie jury, którzy zgotowali mu owacje na stojąco.

W nokautach to nie jest częsty widok - podsumował Tomasz Kammel.

Oszczędzę Tadzikowi nerwów, Tadzik zostajesz - od razu powiedziała Margaret.

Jednak musiała zdecydować, kto musi odejść. Poprosiła o "telefon do przyjaciela". Ale przyjaciel, czyli Michał Szpak, nie pomógł. Próbował pomóc Baron, który wskazał kto powinien zostać w programie. To do Margaret jednak należał ostateczny wybór. Postanowiła, że program opuści Zosia Marcinkowska. 

Tadzik rozwalił system - komentowali prowadzący "The Voice of Poland"

Myślicie, że Seibert wygra tę edycję? A może macie innych faworytów?

Tadeusz Seibert jest jednym z faworytów show:

Tadeusz Seibert w programie
fot. Waldemar Kompała / TVP

Michał Szpak na planie The Voice of Poland
ONS
Newsy
The Voice of Poland: Michał Szpak przyćmił wszystkich w pierwszym odcinku na żywo?
Michał Szpak znów zachwycił swoją stylizacją i przyćmił pozostałe gwiazdy w "The Voice of Poland"? W sobotę, 9 listopada Telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek na żywo muzycznego talent show.

Michał Szpak znów zachwycił swoją stylizacją i przyćmił pozostałe gwiazdy w "The Voice of Poland"? W sobotę, 9 listopada Telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek na żywo muzycznego talent show. Do tego etapu dotarło 16 finalistów- niestety, wczoraj z programu odpadły aż cztery osoby. Pierwszy odcinek na żywo, po kilku latach przerwy znów poprowadziła Marcelina Zawadzka. Piękna gwiazda TVP zachwyciła swoim wyglądem w seksownej mini! Ale czy to Marcelina zaprezentowała najfajniejszy look? Spójrzcie tylko na stylizacje jurorów "The Voice of Poland"!  Zobaczcie, jak w pierwszym odcinku na żywo prezentowali się jurorzy "The Voice of Poland"!  Zobacz także:  Czy Violet Oliferuk żałuje, że wybrała drużynę Michała Szpaka? Zobacz, co nam zdradziła!

Marcin Sójka na planie programu "The Voice of Poland"
East News
Newsy
Czy trenerzy "The Voice of Poland" utrzymuja kontakt ze zwycięzcami show? Zobaczcie, co zdradził nam Marcin Sójka
Czy trenerzy "The Voice of Poland" utrzymuja kontakt ze zwycięzcami show? Zobaczcie, co zdradził nam Marcin Sójka

Marcin Sójka zdradził nam, czy utrzymuje kontakt z trenerami z programu "The Voice of Poland"! Marcin Sójka wziął udział w dziewiątej edycji muzycznego talent show. Uczestników telewizyjnego hitu oceniali wówczas: Patrycja Markowska, Michał Szpak, Grzegorz Hyży oraz Piotr Cugowski. Marcin Sójka zachwycił swoim głosem i trafił do drużyny Patrycji Markowskiej. W wielkim finale okazało się, że to właśnie Marcin Sójka zdobył najwięcej głosów widzów i  wygrał dziewiątą edycję "The Voice of Poland". Od tamtej chwili minął prawie rok. Teraz zapytaliśmy Marcina, czy wciąż utrzymuje kontakt z trenerami, których poznał na planie show TVP.  Co powiedział nam Marcin Sójka? Posłuchajcie sami! Zobacz także:  Maja Kapłon czeka na poważną operację kręgosłupa. Finalistka "The Voice of Poland" apeluje o pomoc! Marcin Sójka wygrał 9. edycję "The Voice of Poland".   Debiutancki album Marcina Sójki "Kilka prawd" trafił do sklepów i serwisów cyfrowych 18 października 2019. Wydawnictwo promują single "Zaskakuj mnie", "Dalej" i "Lepiej".

Tadeusz Seibert w programie "The Voice of Poland"
fot. Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
Ogromny sukces Tadzika z drużyny Margaret w "The Voice of Poland"! Usłyszały go miliony widzów na całym świecie
Ogromny sukces Tadzika z drużyny Margaret w "The Voice of Poland"! Usłyszały go miliony widzów na całym świecie

Dał kiedyś kosza Margaret, dziś jest gwiazdą jej drużyny i już ma na koncie ogromny sukces - jego występ w „The Voice of Poland” zauważył świat! Tadeusz Seibert  znalazł się w zestawieniu najlepszych wykonań „The Voice” z całego świata. Obok niego dostrzeżono również występy z edycji amerykańskiej, greckiej, czy indonezyjskiej! Sukces Tadeusza Seiberta Zarządzający kanałem YouTube „The Voice Global”, który pokazuje najciekawsze fragmenty wszystkich edycji „Voice’a” zauważyli występ Tadeusza Seiberta z Przesłuchań w ciemno, podczas których zaśpiewał wielki hit jednego z jurorów show - Kamila Bednarka, „Spragniony”. Tadzik może czuć się naprawdę wyróżniony - kanał ma grubo ponad 5 milionów subskrybentów, a wideo z występem Tadeusza obejrzano już ponad 1.3 miliona razy! Zresztą w komentarzach widać wiele zachwytów nad jego wykonaniem: - Ten koleś z Polski jest niesamowity. - Wokalista z Polski ma niebywały talent - Tadzik, kochamy cię! Zresztą zobaczcie sami! Tadzik Seibert faworytem The Voice of Poland? Tadeusz Seibert w obiegłym tygodniu zmierzył się w bitwie z Martyną Kowalik. Zaśpiewali wielki hit australijskiej grupy INXS „Never Tear Us Apart”. Oboje wypadli świetnie. To Tadzik jednak dalej więc walczy w drużynie Margaret , Martyna zaś została skradziona przez Kamila Bednarka. Występ wzbudził dużo emocji: Tadeusz od początku był sensacją jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Jak się okazało, dawno temu złamał bowiem serce jurorce show - Margaret.  Historia jest taka, że razem jeździliśmy na wszystkie festiwale. Myśmy trochę razem zaczynali... - mówiła. - Ja lat dziesięć, no… jedenaście. Tadzik też jedenaście. Tadzik...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner