Violet Oliferuk - kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?
Instagram

Michał Szpak żegna swoją "psiapsi" w "The Voice of Poland"! Dlaczego nie wybrał przyjaciółki?

Violet Oliferuk - kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?
Instagram

Duże emocje w "The Voice of Poland"! I sensacja na początek! W sobotnim odcinku Michał Szpak pożegnał się ze swoją przyjaciółką i był to jego wybór! Dlaczego Violet Oliferuk przegrała?

W ostatnim odcinku oglądaliśmy ostatnie nokauty przed odcinkami na żywo. Po tym odcinku każdy trener mógł wziąć tylko 4 osoby - bo tyle było krzeseł, a kandydatów aż 7.

Pierwsi śpiewali uczestnicy z drużyny Michała Szpaka. Swoje krzesła zajmowali po kolei. Violet była czwarta. Zaśpiewała utwór „New Rules”, który oryginalnie wykonuje Dua Lipa. Po występie zajęła czwarte - ostatnie wolne krzesło. Po niej śpiewał góral Piotrek, którego wersja "Co mi panie dasz" spodobała się jurorom. 

Michał miał wątpliwości...

Zapytaj swojego serca - radził Baron.

Ale ono ma cztery komory - odpowiedział Michał.

Piotr, wybacz mi, wchodzi za Violę - oznajmił w końcu Michał Szpak.

Tak pożegnał swoją przyjaciółkę. Violet rozstała się z programem.

Zobacz także: "Psiapsi" Michała Szpaka czyli Violet Oliferuk. Zobaczcie jej zdjęcia z młodości. Bardzo się zmieniła?

Psiapsi-psiapsi-siostra Szpaka odpada z The Voice of Poland

Podczas pierwszego występu Violet w programie Michał Szpak długo zastanawiał się czy odwrócić fotel. Wokalistka na scenie wykonała utwór "Walk Me Home" z repertuaru Pink. Gdy Michał w końcu się odwrócił, był zszokowany.

Co ty tutaj robisz?! - mówił zaskoczony i mocno ją przytulił. - Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra - dodał.

Gwiazdor nie wiedział, że jego bliska przyjaciółka przyleciała do Polski specjalnie na przesłuchania do "The Voice of Poland". Stojąc na scenie Violet powie:

Jak się okazało, Violet poznała Michała ponad osiem lat temu, na wspólnym koncercie w Warszawie. Teraz nie mogła mu zdradzić, że startuje w "The Voice".  

Przyjaciółka Szpaka pochodzi z Bielska Podlaskiego, ale już jako nastolatka przeprowadziła się do Los Angeles. Aktualnie Violet, razem z siostrami, zajmuje się firmą medyczną, próbowała też swoich sił w "Top Model Worldwide". Ale to śpiewanie jest jej największym marzeniem - dlatego współpracuje z trenerem wokalnym, który uczył samą Jennifer Lopez!

Już w kolejnej odsłonie Violet miała z Michałem ciężką przeprawę. Michał Szpak wiązał z jej występem duże nadzieje, ale łatwo nie było... Violet musiała zaśpiewać w duecie z Oliwią piosenkę Amy Winehouse "Valerie".

Zaraz po prostu wykopię cię z tej sceny! - wkurzał się Szpak w trakcie prób.

Violet na scenie zachwyciła, podobnie jak jej konkurentka. Michał wybrał swoją psiapsi, a Oliwia Socha została "skradziona" przez Kamila Bednarka!  Karierę Oliferuk w "The Voice of Poland" zakończył jednak dzisiejszy występ. Przyjaźń to jednak przyjaźć. Już po nagraniu Michał i Violet bawili się wspólnie na halloweenowej imprezie, czym pochwalił się sam wokalista.

Przyjaciółka Michała Szpaka w The Voice of Poland
Waldemar Kompała / TVP

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04