Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową miłość
karol.maciesz
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Po rozstaniu z Igą, Karol odnalazł miłość? "Idzie nowe"

Widzowie piątek edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są zachwyceni. Karol, który postanowił nie kontynuować małżeństwa z Igą, opublikował nowe zdjęcie. W życiu uczestnika szykują się wielkie zmiany?

Karol i Iga byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par piątego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy od samego dnia ślubu nie mogli zaleźć nici porozumienia, nawet przy pomocy ekspertów miłosnego eksperymentu. Widzowie programu wielokrotnie byli świadkami zgrzytów pomiędzy tą dwójką, wybuchów Igi oraz problemów Karola, i mało kto wierzył, że będą chcieli kontynuować wspólną przygodę. W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli ostateczną decyzję i choć, ku zaskoczeniu wielu widzów, Iga chciała dać im szansę, Karol oznajmił, że chce rozwodu. Od tego czasu fani próbują dowiedzieć się, co dzieje się u tych dwoje. Ostatnio swój udział w programie postanowiła skomentować Iga, a teraz nowe zdjęcie pojawiło się na Instagramowym profilu jej byłego partnera. Internauci są zachwyceni! Jak się okazuje, w życiu uczestnika pojawiła się nowa miłość. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Suknia Ani podobała się widzom, kreację Izy skrytykowano. Tak wyglądały suknie ślubnych wszystkich panien młodych

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazał fanom nowinę

Choć w miłosnym eksperymencie Karol nie odnalazł swojej drugiej połówki, nie żałuje swojego udziału w programie. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał, że ma żalu do ekspertów, a koniec swojego małżeństwa z Igą podsumował mówiąc, że wina zawsze leży po dwóch stronach. Wygląda również na to, że Karol nie traci czasu na rozpamiętywanie przeszłości. Ostatnio pochwalił się na swoim Instagramie uśmiechniętym zdjęciem, a teraz dodał kolejny nowy post, w którym mówi o... miłości! Tym razem jednak do gotowania. 

#zmiloscidogotowania #food #foodlove #idzienowe - napisał pod zdjęciem, na którym uśmiechnięty stoi w kuchni.

Nas jednak najbardziej zaciekawiło "Idzie nowe". Co takiego planuje Karol? Czyżby szykował niespodziankę dla swoich fanów, miał zamiar wziąć udział w innym programie, a może w jego życiu szykują się prawdzie zmiany? W swoim ostatnim wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał, że jest naprawdę bardzo szczęśliwy, a w jego życiu wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. 

Rozwijam się, pracuję w zawodzie, czyli gastronomii, oprócz tego poświęcam czas na swoje pasje, no i na chwilę obecną, jest naprawdę bardzo dobrze - mówił.

Widok uśmiechniętego Karola zachwycił jego fanów, a pod postem natychmiast pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Jak widać, wszyscy trzymają kciuki za uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który zdobył ogromną sympatię widzów:

- Wolny od myśli i zdarzeń! Tak trzymaj!

- Mega pozytywny facet 😊

- Szczęśliwy człowiek z super uśmiechem.

- Jesteś mega pozytywną osobą 🙂🙂 pozdrawiam.

Niektórzy nie mają również wątpliwości, że niebawem Karol odnajdzie miłość, i to nie tylko w kuchni!

Jak tak patrzę na te komentarze wszystkich kobiet i widzę ten lukier😃  to myślę że długo Pan Karol szukać małżonki nie będzie musiał 😃  toż to już sznurek się ustawia pod drzwiami na pewno😃 - skomentowała jedna z internautek. 

Też jesteście takiego zdania?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza zmieniła wygląd Kamila! Jak teraz wygląda?

Niepowodzenie w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie pociągnęło Karola na dół, a wręcz przeciwnie. Na ostatnich zdjęciach, jakie dodał na swoim Instagarmie widzimy, że uczestnik miłosnego eksperymentu jest bardzo szczęśliwy. Karol ciągle rozwija swoje pasje, a jedną z jego największych miłości, jest miłość do gotowania. Mężczyzna właśnie przekazał swoim fanom, że "idzie nowe"! Czego możemy się spodziewać?

Karol ze
karol.maciesz

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili połączyć Karola w parę z Igą. Choć wydawało się, że ta dwójka przypadła sobie do gustu, pomiędzy uczestnikami bardzo szybko zaczęło dochodzić do zgrzytów i nieporozumień. Wszystko wskazywało na to, że ich wspólna droga dobiegnie końca wraz z ostatnim odcinkiem programu. 

Iga i Karol ze
Mat. prasowe

Niestety, tym razem widzowie się nie pomylili. W finałowym odcinku para postanowiła zadecydować o rozwodzie, mimo, że Iga chciała próbować kontynuować ich relację. Zdanie Karola było jednak ostateczne i nie miał zamiaru się z niego wycofywać. Dziś oboje układają swoje życie osobno.

Iga ze

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazał wielką nowinę
karol.maciesz/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol przekazał radosną nowinę! Posypały się gratulacje!
Kiedy Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował na swoim Instagramie nowy wpis, fani pospieszyli z gratulacjami. Wielbiciele Karola są przeszczęśliwi, a on już nie musi niczego ukrywać!

W życiu Karola z piątej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia " ostatnio dzieje się naprawdę wiele. Uczestnik miłosnego eksperymentu, który przez ekspertów został sparowany z Igą, niedawno potwierdził spekulacje fanów i ogłosił, że po programie związał się z jego inną uczestniczką - Laurą . To jednak nie koniec zmian i rewolucji w życiu Karola. Ulubieniec widzów właśnie przekazał fanom wspaniałą nowinę! Jak się okazuje, bardzo długo czekał, by móc to zrobić. Nadeszła wiekopomna chwila - rozpoczął w swoim wpisie.  O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły! Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazał radosne wieści Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyniosła Karolowi Macieszowi sporą rozpoznawalność i naprawdę pokaźne grono fanów. W programie uczestnik był w parze, która wzbudzała największe kontrowersje wśród widzów. Kiedy w finałowym odcinku Karol oznajmił, że chce wziąć rozwód z Igą , fani kibicowali mu w znalezieniu prawdziwej drugiej połówki. Niedługo później okazało się, że Maciesz i tak znalazł ją w programie - tyle, że nie była to Iga, a Laura. Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli zachwyceni, a teraz mają jeszcze więcej powodów do radości. Karol pęka z dumy i na pewno jego ukochana Laura, czuje się tak samo, bo uczestnik miłosnego eksperymentu dopiął swego i... już wiemy, co Karol miał na myśli pisząc "idzie nowe" . Jak się okazało, Karol wydał swój E-book! To już oficjalne! E-book "Z miłości do gotowania i organizowania" na początku lipca w sprzedaży:-) 😍 Jest to projekt, który tworzyłem przez ostatnie kilka miesięcy. Było to dla mnie dużym wyzwaniem, w które włożyłem ogrom pracy. Nie jest to reklama,...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol
Screen/Player.pl TVN
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol szczerze o programie. Skomentował relacje innych uczestników
Karol wzbudził w widzach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ogromne emocje. Teraz w szczerym wywiadzie skomentował swoją relację z Igą i wypowiedział się na temat innych uczestników. „To nie jest normalne życie”.

Ten miłosny eksperyment nie dla wszystkich uczestników " Ślubu od pierwszego wejrzenia " okazał się udany. Jednym z bohaterów piątek edycji hitowego show, był Karol Maciesz. Mężczyzna budził w widzach ogromne emocje, a jego małżeństwo z Igą było naprawdę mocno komentowane. Uczestnik zaskoczył wszystkich, kiedy w finałowym odcinku programu podjął decyzję o rozwodzie, a dziś może pochwalić się sporym gronem fanów, którzy obserwują jego życie w mediach społecznościowych. Jak jednak naprawdę ono wygląda? W ostatnim wywiadzie z portalem "Dzień dobry TVN" Karol postanowił szczerze opowiedzieć o tym, jak czuł się po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ku zaskoczeniu internautów, skomentował nie tylko swoją relację z Igą, ale również relacje pozostałych uczestników.  Karol szczerze o "Ślubie od pierwszego wejrzenia" Choć piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, nie oznacza to, że fani programu przestali interesować się jego bohaterami - a wręcz przeciwnie. Widzowie przenieśli się sprzed telewizorów do internetu, gdzie z ogromnym zaangażowaniem śledzą życie uczestników, w tym Karola Maciesza, który przez ekspertów został dobrany w parę z Igą. Szybko okazało się, że tych dwoje nie jest w stanie znaleźć nici porozumienia, a w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Karol zdecydował się nie rozwód, nie szczędząc przy tym mocnych słów. Uczestnik stwierdził, że Iga bardzo go zraniła i poczuł się przez nią zmanipulowany, a widzowie stanęli za Karolem murem. Wielu sądziło, że udział w miłosnym eksperymencie mógł sprawić, że po zakończeniu show jego bohater będzie długo do siebie dochodził. Jak było naprawdę? Ku zdziwieniu wielu, okazało się, że do wszystkiego Karol...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol żałuje rozwodu?
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol żałuje decyzji o rozwodzie?! Zaskakujący wpis uczestnika
W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Karol zadecydował, że chce się rozwieść z Igą. Teraz opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis.

Karol i Iga tworzyli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W finałowym odcinku miłosnego eksperymentu widzowie poznali decyzję jego uczestników, a Karol nie szczędził mocnych słów na temat swojej żony. Ostatecznie, ku zdziwieniu widzów, decyzję o rozwodzie podjęła nie Iga, a Karol. Kobieta wciąż chciała spróbować rozwijać ich relację, jednak jej partner nie widział ich wspólnej przyszłości.  A moją decyzją przemyślaną, jest sto procent rozwód - wyznał ekspertom. Czy teraz żałuje swojej decyzji? W mediach społecznościowych uczestnika programu pojawił się wpis, który nie zostawił jego fanom żadnych wątpliwości.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol zadecydował o rozwodzie. Żałuje? Relacja Karola i Idy była bardzo burzliwa, a widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nieprzerwanie obserwowali, jak pomiędzy tą dwójką dochodzi do kolejnych nieporozumień, zgrzytów i kłótni, a niektórzy już od samego początku programu nie wierzyli w to, że tej dwójce się ułoży. Choć na początku Karol walczył o ich związek, szybko zdecydował się poddać. Idze za to również nie odpowiadało wiele rzeczy i uważała, że jest on zbyt małomówny. Internauci mocno komentowali ich relację, a  zachowanie Idy nie raz wprawiło w zdziwienie nawet ekspertów programu. Ostatecznie, w finałowym odcinku, Karol stwierdził, że chce rozwodu. Czy dokonał odpowiedniej decyzji?  Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie raz obserwowali wszelkie emocje na twarzach uczestników - od smutku, po ekscytacje. Kiedy jednak w finałowym odcinku Karol i Ida usiedli przed ekspertami, do radości było im zdecydowanie daleko. Dziś, jak się okazuje, jest zupełnie inaczej. Karol właśnie...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak