Piotr ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o życiu po programie
Instagram @piotrstagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr pokazał zdjęcie ze spaceru. Nie jest sam!

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak wygląda jego życie po rozstaniu z Dorotą. Zobaczcie, z kim spędza wolne chwile.

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uchylił rąbka tajemnicy, jak wygląda jego życie po programie. Aktualnie oczekuje na termin rozprawy rozwodowej z Dorotą. Jednak czy w jego życiu pojawił się ktoś nowy? Uczestnik pokazał właśnie zdjęcie ze spaceru. Nie wybrał się na niego sam. Kto więc mu towarzyszy? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr pokazał zdjęcie ze spaceru

Niedawno Agnieszka, Dorota i Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowały rozwody w sukniach ślubnych. Zachowanie uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliło internautów. Ich programowi mężowie jednak nie mieli im tego za złe, a pomysł określili mianem "oryginalnego". Piotr ze

po rozstaniu z Dorotą, podkreślił, że nie ma do niej żalu i z nadzieją patrzy w przyszłość. Radość uczestniczek z powodu wyznaczenia dat rozwodów skomentował, twierdząc że "wszyscy poszli do programu z nadzieją, że małżeństwo się uda" a skoro sprawy się potoczyły tak a nie inaczej to "każdy spędza czas "po" w sposób, który uważa za słuszny". Teraz Piotr pokazał jak spędza czas po programie. Korzystając z letnich temperatur wybrał się na spacer. Kto mu towarzyszył? 

Piotr ze Ślubu od pierwszego wejrzenia na spacerze
Instagram @piotrstagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Karol udawał, że wyrzuca psa z balkonu. Internauci rozwścieczeni

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" korzysta z popularności, którą dał mu program. Chętnie wypowiada się na tematy, które są bliskie jego sercu, a także pokazuje jak wygląda jego życie po rozstaniu. Właśnie pokazał zdjęcie ze spaceru, na którym towarzyszy mu czworonożny przyjaciel, którego adoptował ze schroniska tuż po udziale w show. 

Piotr ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka żałuje udziału w programie? Mamy komentarz!

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już na początku programu dał się poznać jako wrażliwy na los zwierzaków. Chociaż sam ich nie posiadał, to podczas wesela poprosił gości o przynoszenie karmy dla zwierząt ze schroniska zamiast kwiatów. Tym gestem zaimponował Dorocie ale także setkom fanów ślubnego show. Chociaż po rozstaniu z programową żoną, nie związał się z nikim to jak widać, nowy czworonożny przyjaciel sprawia, że Piotr nie czuje się samotny. 

Piotr i Dorota zdecydowali, że są razem
screen/Player.pl

Piotr ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o rozmowach z Dorotą o dzieciach
Mat. prasowe, Instagram @piotrstagram

Tajemnica Piotra ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @piotrstagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Tajemnica Piotra wyszła na jaw tuż po finale. Fani gratulują
Po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" wychodzą ciekawe fakty - jeden z nich dotyczy tajemnicy Piotra! O co chodzi?

Za nami finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7". Niestety żadna z par nie pozostała w małżeństwach. Dorota i Piotr zdecydowali się na rozstanie. Tuż po finale jednak na światło dzienne wyszło wyszła tajemnica Piotra ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", o której nie zdecydował się powiedzieć w czasie trwania emisji programu. Pod zdjęciem znalezionym w sieci pojawiają się gratulacje dla uczestnika. O co chodzi?  "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Piotr miał tajemnicę  Piotr do 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zgłosił się, aby znaleźć prawdziwą miłość. Eksperci sparowali go z delikatną i wrażliwą Dorotą. Para starała się dobrze wykorzystać czas, a sam związek, pomimo licznych wzlotów i upadków, wydawał się naprawdę obiecujący. Po eksperymentalnym miesiącu, Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli decyzję o pozostaniu w małżeństwie.  Ostatecznie  Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się niedługo po finale. Uczestnik zdradził powody rozstania, przyznając, że oboje próbowali ratować związek, jednak ostatecznie byli zgodni, że lepiej będzie, gdy pozostaną w przyjaznych relacjach.  Tuz po finale okazało się w przypadku Piotra na jaw wyszła ciekawa tajemnica! Okazuje się, że nie jest on sam, a od momentu rozstania z Dorotą zdążył się pocieszyć wspaniałym towarzystwem! Mowa o... Mańku! Kim jest Maniek? To czworonożny przyjaciel Adama, który przywędrował do niego prosto ze Schroniska Funny Pets w Czartkach: - No dobra, w końcu możemy Wam powiedzieć, że od jakiegoś czasu nasz Maniek ma dom   Rozgościł się na swoich nowych włościach i ma się świetnie   - czytamy na Facebooku schroniska.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka...

Jacek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nie związał się z żadną uczestniczką
Instagram @jacekw85 @iziiij85
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Jacek związał się z inną uczestniczką? Zabrał glos
Jacek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje plotki na temat swojego związku z inną uczestniczką show. Już wszystko jasne.

Jacek wziął udział w pierwszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie dopasował się jednak ze swoją programową żoną i od tego czasu pozostawał singlem. Na przestrzeni ostatnich sześciu lat fani programu łączyli go z kolejnymi uczestniczkami, które brały udział w ślubnym eksperymencie. W walentynki Jacek przyznał, że po raz pierwszy od dawna nie spędza ich sam. Pod romantycznym zdjęciem pojawiły się kolejne domysły, czy to któraś z uczestniczek. Jacek zdecydował się zabrać głos. Już wszystko jasne!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jacek jest w związku z inna uczestniczką? Zabrał głos  Jacek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od momentu udziału w programie, pozostawał singlem. Ostatnie walentynki okazały się jednak dla niego wyjątkowe. Jacek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał nową dziewczynę i przyznał, że po raz pierwszy od dawna nie spędza święta zakochanych sam. Pod romantyczną fotografią pojawiło się mnóstwo gratulacji. Jednocześnie zakochany uczestnik postanowił wyjaśnić fanom, że jego ukochana nie jest żadną z uczestniczek poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia":  Te piękne długie nogi nie należą do żadnej z uczestniczek programu. Proszę nie wymyślać teorii spiskowych.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita w sukni ślubnej promuje odcinek specjalny show Po tym, jak uczestnik przyznał, że jest zakochany i pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną, fani zastanawiali się czy nową dziewczyną Jacka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie jest przypadkiem Iga. Uczestniczka jednak rozwiała ich wątpliwości odpowiadając na zaczepne komentarze pod nowym zdjęciem Jacka, jednocześnie zapewniając, że to nie ją widać na zdjęciu.  Zobacz także:  "Ślub od...

Piotr ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o rozmowach z Dorotą o dzieciach
Mat. prasowe, Instagram @piotrstagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr naciskał Dorotę na dzieci. Tłumaczy się po rozstaniu
Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził również, jakie panują pomiędzy nim a Dorotą relacje, po decyzji o rozstaniu.

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" musiał zmierzyć się z niemałym hejtem, gdy internauci poddali ocenie jego zachowanie przed kamerami. Mieli mu za złe, że wręcz naciska Dorotę na posiadanie dzieci i to dopiero kilka dni po tym, jak się poznali. Po finale Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił odnieść się do tej kwestii i skomentował zachowanie widzów mocnymi słowami. Co powiedział? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr chciał mieć dzieci z Dorotą. Komentuje swoje naciski  Internauci rzewnie komentowali  naciski Piotra ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na dziecko . Emocje tylko podkręcał fakt, że działo się to po zaledwie kilku dniach znajomości z Dorotą. Uczestnik nie zamierzał ukrywać, że chce zostać ojcem w niedalekiej przyszłości. Nie podobał mu się fakt, że jego programowa żona ma odmienne zdanie w tej kwestii a kamery wprost rejestrowały jego niezadowolenie. Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wielokrotnie poruszał temat powiększenia rodziny . To była jedna z kilku sytuacji, po których widzowie nie szczędzili uczestnikowi krytyki. Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się zdenerwował i jeszcze w trakcie emisji w dosadny sposób odpowiadał na krytykę. Teraz już po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  jeszcze raz wrócił do tematu posiadania dzieci i skomentował zarzuty widzów, że "naciskał Dorotę na dziecko".  Zaczęły się między nami pojawiać coraz poważniejsze tematy. Często na wyrost rozdmuchane przez co bardziej zawzięte złe języki w sieci, jak choćby kwestia naszego podejścia do dzieci, o której rozmowa wynikała przecież z tego, o czym rozmawialiśmy również poza kamerami - powiedział w wywiadzie dla Obcas.pl  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Dorota i Piotr rozstali...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik