Widzowie nie mogli doczekać się już 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jednak mimo, że za nami dopiero cztery odcinki i jeszcze nie poznaliśmy duetów sparowanych przez ekspertów, uczestniczki zdążyły zmierzyć się z ogromnych hejtem. Wpisy, jakie pojawiły się na profilach Igi i Izy w piątek edycji mrożą krew w żyłach. Na straszne zachowanie internautów postanowiła zareagować produkcja ślubnego show. Co powiedzieli?

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Skandaliczne zachowanie widzów w stosunku od Igi: "Paszteciara, brzydka, meliniara". Nie wytrzymała!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Produkcja komentuje hejt na Igę oraz Izę

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od zawsze wywołuje ogromne emocje. W końcu tylko najodważniejsi są w stanie zdecydować się na ślub z zupełnie obcą dla siebie osobą. Uczestnicy dobierani są na podstawie badań psychologicznych i antropologicznych. Widzowie już od pierwszego odcinka zastanawiają się jak będą wyglądały pary, których wspólne życie będą mogli obserwować w piątym sezonie show. Uczestnicy liczyli się z wystawieniem na opinię (również tę krytyczną) jednak hejt, jaki został skierowany w ich kierunku zupełnie je przerósł. Jako pierwsza głos w sieci zabrała Iga:

Paszteciara, brzydka, meliniara,... To 3 epitety które padły z klawiatury pięknych i inteligentnych kobiet. Ten program w 90% oglądają kobiety. I aż mi wstyd, że kobieta kobiecie potrafi napisać takie rzeczy - zaczęła swój obszerny wpis.

Niedługo później na podobne wyznanie zdecydowała się Iza:

Pisząc gruba, brzydka, grube uda, paskudne ramiona, paskudny tatuaż, szpetne brwi to tylko kilka słów wyjętych z tego, co niektórzy wypisują. Nie wiem czy to zagrywka hejterów czy celowa prowokacja! Ale wiecie co drodzy hejterzy, powiem Wam jedno! Ja siebie w pełni akceptuje taką jaką jestem!

Pod postami obu pań pojawiły się komentarze nie tylko uczestników poprzednich edycji ale również internautów, którzy wyrazili wsparcie zarówno Idze jak i Izie. Temat skandalicznego zachowania internautów podjęła również produkcja, zamieszczając wpis:

Zobacz także

Wygląd uczestników programu jest szeroko komentowany. Często w bardzo nieprzyjemny sposób. Izabela i Iga postanowiły zabrać głos.
✅ Zanim napiszesz coś przykrego na czyjś temat pomyśl, czy chciałbyś, żeby ktoś tak pisał o Tobie.
✅ To jest program o ludziach, a nie o ich twarzach, plecach, udach etc.
✅ Dziewczyny i chłopaki wszyscy jesteście piękni❤ - napisano na oficjalnym Facebooku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Niestety hejt, szczególnie w sieci, gdzie ludzie wciąż czują się anonimowi, jest powszechnym zjawiskiem. Miejmy nadzieję, że po apelu uczestniczek, chociaż część osób przemyśli swoje zachowanie.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kontrowersje po ostatnim odcinku! Fani wściekli, a TVN przeprasza

Produkcja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie hejtu na Izę oraz Igę z 5. edycji show.

Instagram

Głos w sprawie przykrych komentarzy na temat wyglądu zabrała nie tylko Iga ale również Iza.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama