Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia żałuje udziału w programie? Jest szczery komentarz! 

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w najnowszym wpisie nawet nie wspomniała o Tomaszu. Julia pisze o innych bohaterach programu: "Szczególnie mocno mi kibocowali".

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i wpis, w którym podsumowała swój udział w programie. Czy żałuje, że zgłosiła się do kontrowersyjnego eksperymentu TVN? Jest szczery komentarz Julii! Uczestniczka ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa, że bardzo przeżyła to, co wydarzyło się przed kamerami. Sprawdźcie, co napisała tuż po emisji finału. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje udział w programie

Wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. Dziś wieczorem widzowie dowiedzieli się, jak potoczyły się losy wszystkich par, które powstały podczas trwania eksperymentu. Jak już wiemy, Aneta i Robert postanowili kontynuować swoje małżeństwo, a Kasia i Paweł oraz Julia i Tomasz podjęli decyzję o rozstaniu. Tuż po emisji ostatniego odcinka hitu TVN Julia opublikowała w sieci szczery wpis, w którym podsumowała swój udział w programie i zdradziła, czy żałuje, że wysłała swoje zgłoszenie do "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Julia zdradziła, że program był dla niej prawdziwą przygodą życia. Ale czy będzie ją dobrze wspominać? 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz zakończyli małżeństwo
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin pokazał jak wyglądają selekcje do programu

Julia po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumowała swój udział w programie. Wspomniała o uczestnikach innych edycji, jednak nie odniosła się do relacji z Tomaszem, którego poślubiła w programie. 

To już jest koniec, nie ma już nic!!😁
Nadszedł koniec 6 sezonu ŚOPW I wraz z nim chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za słowa wsparcia, mnóstwo budujących i miłych słów, które do mnie napływały po każdym odcinku i nie tylko ❤ Moja przygoda z programem zakończyła się kilka miesięcy temu, jednak podczas emisji programu przeżywałam ją drugi raz, nie mniej emocjonalnie 🙂 Teraz, z perspektywy czasu, mogę z pełną świadomością powiedzieć, że NIE ŻAŁUJĘ udziału w programie z kilku względów...
1. Poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi począwszy od ekipy, która spędzała z nami cały miesiąc, kończąc na innych uczestnikach "mojej" edycji i uczestnikach poprzednich edycji. @anitaczylija @aniawrobel @marcin.wichrowski szczególnie mocno mi kibicowali i mnie wspierali ❤❤❤- zaczęła swój wpis na portalu społecznościowym.

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram

W dalszej części wpisu Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się tym, co wyciągnęła ze ślubnego eksperymentu dla siebie samej: 

2. Jest to niewątpliwie przygoda życia, której nigdy przenigdy nie zapomnę.
3. Miałam okazję poznać siebie jeszcze bardziej, w totalnie ekstremalnej sytuacji. Czasami sama siebie zaskakiwałam w trakcie trwania eksperymentu 😉 Stałam się dzięki programowi bardziej asertywna, z czym miałam wcześniej ogromny problem.

I co najważniejsze, wyznała że jest zakochana! To właśnie dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" poznała swojego obecnego partnera, chociaż nie poznali się w programie i nie jest on jego uczestnikiem.

4. No i najważniejsze - znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤ Przez jakiś czas chciałabym zostawić jeszcze dla siebie kim jest ten Wyjątkowy Mężczyzna, jednak w odpowiednim czasie z pewnością pochwalę się nim przed całym światem 👫❤- wyznała Julia. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie są wściekli na Kasie po finale: "Zabrała komuś miejsce"

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia znalazła nową miłość
Instagram @golebiowska.julka

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram/Julia Gołębiowska/Paweł Olejnik
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są parą? Jest komentarz uczestniczki programu! 
Fani cały czas komentują, że Julia powinna związać się z Pawłem. Po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uczestniczka hitu TVN stanowczo zareagowała na kolejny wpis dotyczący jej relacji z Pawłem. Co napisała?

Julia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą? Uczestniczka ostatniej edycji programu TVN  zareagowała na kolejny wpis internautów, którzy od kilku tygodni wskazują, że powinna związać się z Pawłem. Po emisji ostatniego odcinka kontrowersyjnego eksperymentu Julia bardzo stanowczo odpowiedziała na sugestie, że spotyka się z kolegą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Sprawdźcie, co napisała! Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dementuje plotki  Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już historia. W miniony wtorek, 15 grudnia, widzowie zobaczyli ostatni odcinek kontrowersyjnego eksperymentu, w którym eksperci dobierają w pary zupełnie obce osoby. W najnowszym sezonie programu prawdziwej miłości szukali Aneta i Robert, Julia i Tomasz oraz Kasia i Paweł. Dziś wiemy już, że tylko jedna para zdecydowała się na kontynuowanie swojego małżeństwa. Aneta i i Robert potwierdzili, że chcą być razem, a Julia i Tomasz oraz Kasia i Paweł podjęli decyzję o rozstaniu.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł rozstali się. "Zrobiłabym ci krzywdę" Widzowie już od kilku tygodni widzieli, że w związkach Julii i Pawła pojawiły się poważne kryzysy. Już wtedy w sieci pojawiły się komentarze, że Julia powinna być w parze z Pawłem.  Po emisji finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jedna z internautek znowu zaczęła sugerować, że po nieudanych związkach Julia i Paweł powinni spróbować być razem. Julia nie wytrzymała i odpowiedziała! a może tak Julia i Paweł? -zastanawiała się internautka. - helooooou, ja i Paweł nie jesteśmy parą 🙈 nie doszukujcie się proszę teraz w każdej edycji pary, która sama się sparowała na własną rękę 😂 - odpowiedziała...

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia ma nową dziewczynę?
Mat. prasoweMat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł jest zakochany! Uczestnik programu pochwalił się swoim szczęściem
Paweł w pierwszym wywiadzie po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził, co u niego słychać. Okazuje się, że uczestnik hitu TVN nie tęskni za Kasią, a jego serce jest już zajęte.

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami skomentował udział w programie i zdradził, czy dziś wciąż szuka wielkiej miłości. Uczestnik ostatniej edycji kontrowersyjnego eksperymentu niestety nie znalazł swojego szczęścia przed kamerami, jednak teraz okazuje się, że znów jest szczęśliwy. Sprawdźcie, co powiedział Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest zakochany Wielki finał szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. W ostatniej odsłonie programu wzięli udział m.in. Kasia i Paweł, którzy zostali połączeni w parę. Początkowo uczestnicy eksperymentu TVN byli sąbą zachwyceni i wydawało się, że mają szansę stworzyć naprawdę szczęśliwy związek. Niestety, między Kasią a Pawłem dośc szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia. Kasia nie ukrywała, że nie potrafi tak szybko odnaleźć się w nowej sytuacji i powiedziała mężowi, że nie jest gotowa na jakąkolwiek bliskość. Kiedy Paweł spełnił jej prośbę, Kasia uznała, że jednak mógłby się bardziej postarać i spróbować się do niej zbliżyć.  W wielki finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Kasia i Paweł pomimo nieporozumień ogłosili, że będą kontynuować swój związek, jednak już kilka tygodni później para zdecydowała się na rozstanie. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie są wściekli na Kasię po finale: "Zabrała komuś miejsce" Po emisji finałowego odcinka Paweł opublikował na Instagramie wpis, w którym zdradził, że jest w trakcie załatwiania rozwodu z Kasią. Uczestnik zdementował przy okazji plotki dotyczące rzekomych alimentów dla Kasi.  (...) Jak skończyło się moje małżeństwo z Kasią już wiecie🤷🏻‍♂️ To...

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pochwaliła się swoim szczęściem! "Szykuje się przełomowy rok"
Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami przekazała wspaniałą wiadomość. Sprawdźcie, co zdradziła Julia!

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w najnowszym wywiadzie zdradziła, co u niej słychać. Okazuje się, że w życiu uczestniczki ostatniej edycji kontrowersyjnego eksperymentu szykuje się prawdziwa rewolucja! Julia już nie ukrywa, że jest naprawdę szczęśliwa i razem ze swoim partnerem podjęła bardzo ważną decyzję dotyczącą ich wspolnej przyszłości. Sprawdźcie, co powiedziała Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszka z nowym partnerem Julia wzięła udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci połączyli ją z Tomaszem, jednak między parą dość szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia i kryzysy. Julia i Tomasz nie potrafili dojść do porozumienia, a w wielkim finale ogłosili, że nie chcą kontynuować swojego małżeństwa.  Tuż po emisji finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Julia pochwaliła się, że nie rozpacza po rozstaniu z Tomaszem i znalazła swoje szczęście u boku innego mężczyzny. (...) znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤- pisała wówczas Julia. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia sporo schudła! Na nowym zdjęciu aż trudno ją rozpoznać! Teraz Julia w wywiadzie dla portalu cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że razem ze swoim partnerem podjęła bardzo ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości. Okazuje się, że Julia i i jej partner chcą razem zamieszkać! Julia wyznała przy okazji, że niestety, zakochani nie mogli...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik